XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / POLICIE ČR / Městská

 

POLICIE ČR / Městská

POLICIE ČR / Městská

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory a zážitky snimi...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž JrElda (JrElda@centrum.cz) ... 10.08.2007 14:27:59 ... (Strom/Strom)
žůůůžo den :o)
Tákže...je to příběh v kterém se nejedná nějak ačkoliv o Policii ale nějak tak aspoň to zhrnu a vyklopím ten trapas*161*.

Ve 15hod jsem měl sraz se svou přítelkyní doma.příjdu za ní..bezdůvodně se na mě nasere tak se zvednu a
řeknu že jdu.že to nemá cenu se furt hádat.takže hned z toho byly kopačky..tak jsem šel domů a tak si říkám že
bych dnes mohl někam vyrazit tak jsem se zkulturnil a vyrazil jsem.potkám kámoše z těma jsem se ožral jak to prase.
Na diskotéce byla bitka a my jsme se do toho pustili*47*...zachvíli přijeli policajti a chtěli občanky a já řrekl že nemám
a on řekl at nelžu a předložím mu ji...a já na ňho.. ,, já věděl že si nemám brát doklady.jsem tušil že potkám takové imbecily
jako jste vy" tak hned z toho byla urážka na cti a pokuta za 300kč. a začal mi vykládat nějaké paragrafy a zákony a já řekl
že nebudu platit pokuty nějakému posranému státu který vede posraný Klaus s Havlem*3*. Dalších 500kč pokuta, chytl jsem
složenku a blokovou pokutu a skrčil jsem ji a hodil na zem.dalších 300kč pokutu za maření výkonu*3*. a tak jsem odešel se třema
pokutama*161*. Odešli jsme z diskotéky a teď nás napadlo na parkovišti jen tak udělat stojku*3* a tak nás bylo asi 7 a všichni dělali
stojky.co se nestalo.s kámošem jsme hodili stojku a prokopli botama s ocelovkou boční okno od felicie (nechtě)*161*,
a tak jsme honem zdrhli...po chvíli kámoš vlezl jen tak ze srandy u cesty pod nějakou dodávku a tam se zasekl bombrem(bundou)
o nádrž a přišel borec že odjíždí s dodávkou tak jsme si chcali do kalhot jak jsme kámoše vytahovali ožralého z pod dodávky*2374*....
a na závěr noci jsem šel s tě ma kámošema přes vlakový přejezd který měl na každé straně závory.a tak jsem si řekl že na závoru vylezu
a sundám tu závoru dolů.a tak jsem se na ni vyškrábal a jak jsem ji stáhnul dolů tak jela semnou strašně rychle dolů až se mi nohy zabořili do cesty a zlámal jsem si totálně kotník.
Nemocnice byla naštěstí asi 200metrů od toho tak mě kámoši vzali na pohotovost kde mi to dali do sádry a jak jsme šli z pohotovosti na vozíku do výtahu tak se mi udělalo špatně a poblul jsem celý výtah a pak i celý suterén v nemocnici*712**3*....
vyjeli jsme ven a teď jak se dostanu domů?!*88* Kluci řekli ať sedím na vozíku že mě odvezou na něm...tak asi hodinová cesta na vozíku mi málem
zlámala i druhou nohu jak mě vyklopili asi 10x za sebou*161*....dostal jsem se domů a usínal jsem s klidem a ráno zvonek a otevírám a tam
Policie že jsem ukradl vozík s nemocnice v hodnotě 3500kč a nejhorší bylo že jsem za boha si nepamatoval kde ten vozík je*2374*

mno a dnešním dnem sedím u PC a píšu to...a furt mám nohu v gipsu*2374*



*373*JrElda
●[základní pomoc při problémech na Xchatu]
●[vrcholový spamér]
●[moderátor,BOT]
●[Nekompromisně trestající osoba]
●[Pivař žíznivý]
guest Muž holimir (daawee21@centrum.cz) ... 15.08.2007 17:50:34 ... (Strom/Strom)
Re: žůůůžo den :o)
Odpověď na příspěvek od JrElda ( mailto:JrElda@centrum.cz ) z 10.08.2007 14:27:59:

Velice nádherný den jak by se dalo říct mno ja mel podobny jen tam nebyla policie CR a nelitali tam takove pokuty *47**40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: