XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Profily

 

Profily

Profily

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse ohledně Profilů
Při úpravách profilu se mi neuloží žádné změny, vše zůstane tak, jak to bylo nebo mi to napíše, že některá z položek byla vyplněna chybně.
- Zkus změnit položku PSČ v záložce "Osobní" odmazáním mezery. Nově totiž nejde PSČ v profilu zadat ve formátu XXX XX, ale pouze ve formátu XXXXX.

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž mimozem (J.Drbohlav@seznam.cz) ... 04.11.2012 11:38:23 ... (Strom/Strom)
Pomoc
Nazdárek xchaťáci.

Mám menší prosbu. Chci smazat profil tady na Xchatu, ale nejde mi to. Hlásí mi to, že jelikož mám přes 300 hodin, tak se smazat nemohu. Pokud mi mohou " ADMINI " nějak pomoci, tak jim budu vděčný.
Ebisek Muž Ebisek ... 04.11.2012 14:30:25 ... (Strom/Strom)
Re: Pomoc
Odpověď na příspěvek od mimozem ( mailto:J.Drbohlav@seznam.cz ) z 04.11.2012 11:38:23:

Druhá možnost, kontroluj žluté hvězdičky, někdy BANují na požádání takovéto případy, kdy člověk chce smazat profil a má moc hodin, takže tvůj profil bude blokovaný a nikomu se nebude zobrazovat.
guest Muž DontEatYeIIowSnowy ... 06.12.2013 10:22:11 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pomoc
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 04.11.2012 14:30:25:
xchat by mel zmenit jednu vec ktera se mi nelibi a je to nebezpecne,tedy kdyz smazu svuj nick,tak chci aby byl fakt ''smazan'' ..ne s moznosti ze nick jde za par dni zalozit znova!?,jednou se mi to stalo a nejakej mimoň to zalozil znova a tak se za me vlastne vydaval a ja mel problemy*8*at to xchat zamitne -smazanej nick bez moznosti znova zalozit.a este by to chtelo opravit velke (i),I a by nebylo podobne na male l (L).pak toho kazdej taky zneuziva a kopiruje nicky *4**3*
Ebisek Muž Ebisek ... 06.12.2013 22:26:45 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pomoc
Odpověď na příspěvek od DontEatYeIIowSnowy z 06.12.2013 10:22:11:

Písmenka jsou věcí fontů a obecně u bezpatkových písem to bývá vždycky problém.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: