XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Profily

 

Profily

Profily

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse ohledně Profilů
Při úpravách profilu se mi neuloží žádné změny, vše zůstane tak, jak to bylo nebo mi to napíše, že některá z položek byla vyplněna chybně.
- Zkus změnit položku PSČ v záložce "Osobní" odmazáním mezery. Nově totiž nejde PSČ v profilu zadat ve formátu XXX XX, ale pouze ve formátu XXXXX.

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rafider (rafider@centrum.cz) ... 03.11.2008 23:55:07 ... (Strom/Strom)
Osobní fotka v profilu
Dobrý den,

musím přiznat, že už mě některé chování Xchatu začíná docela štvát... mám svůj osobní profil a v něm svou osobní fotku, na které si myslím, ze mě bylo vidět dost. Neřeknu, kdybych tam měl vyfocenou nohu, ale byl jsem tam celý a to je podle mě lepší než fotka jen nebo celého obličeje. Dyť je to přeci moje osobní fotka, kterou si tam já dám, né kterou mi vy určíte? je to snad občanka? Navíc jen tak bez ohlášení smazat již jednou schválenou fotku, kvůli tomu, že mi tam chybí třetina obličeje mi příde sprostý. Měli by jste spíš hledět tak jako dřív na sprostost jistých fotek, nestačím se divit, jak sou některý holky někde vycacený a vy jim to schválíte, to by se dřív nestalo, ale jak je vidět, to vás asi netrápí tolik, jako to, že někomu v jeho osobním profilu chybí třetina obličeje na jeho osobní fotce... fakt nechápu. Omlouvám se, ale toto mě docela štvwe, tak sem zvědav, co na to řeknete...

Rafider
guest Muž a2b ... 31.03.2009 19:56:32 ... (Strom/Strom)
Re: Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od Rafider ( mailto:rafider@centrum.cz ) z 03.11.2008 23:55:07:
Buď naprosto v klidu, já prej nejsem vidět na týhle fotce, kterou tam mám (teda uľ nemám) přes rok :-) http://fotoalba.cz/fotky/7065812 ... asi se nějakej novej adminek ąpatně vyspal nebo mu ruplo v bedně a nebo se tu zas někdo snaľí s kříľkem po funuse napodobovat libimseti *4*
guest Muž Jardys.007 (Jardys.007@centrum.cz) ... 31.03.2009 23:59:48 ... (Strom/Strom)
Re (2): Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od a2b z 31.03.2009 19:56:32:

Tak to bych asi každý den vstával špatně a vynervovanej, protože takhle fotka opravdu nevyhovuje dnešním podmínkám osobní fotky.
guest Muž a2b ... 01.04.2009 16:22:14 ... (Strom/Strom)
Re (3): Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od Jardys.007 ( mailto:Jardys.007@centrum.cz ) z 31.03.2009 23:59:48:
Tak to asi jo, měl bys s tím něco dělat a vstávat nejspíš trošku později *6*. Právě jsem si znovu četl pravidla pro profilové fotky na stránce http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=110 a bohužel jsem nenalezl nic co bych porušil *6* o tom, že na fotce nesmím býti mírně z profilu se tam nic nepíše.
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 01.04.2009 18:45:58 ... (Strom/Strom)
Re (4): Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od a2b z 01.04.2009 16:22:14:

Máš to zdálky a hlavně rozmazané .. tak si ty pravidla dej ještě jednou, dvakrát, třikrát ... *6* když jednou to nestačilo
guest Muž a2b ... 01.04.2009 19:45:13 ... (Strom/Strom)
Re (5): Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od AnGeL8Lady ( mailto:angel8lady@centrum.cz ) z 01.04.2009 18:45:58:
toto bych uznal jako duvod bez komentáře *6*, ale mě bylo napsáno doslova toto "Osobní fotka byla smazána s důvodem: Obličej moc z boku" ... trošku se do toho zamotáváte přátelé, jen hlavně neuznat svoji chybu :-) a ad jardys ... co je psáno je dáno, že Ty víš o nějakých nových pravidlech neznamená, že už platí, až budou zveřejněna, prosím, poté to bude bez diskusí. Příště si třeba nějaký admin řekne, že všechny barevné fotky porušují nějaké budoucí pravidlo a také to bude OK.

PS: mě stejně o žádnou fotku nejde, nelíbí se vám, nebude žádná *2* stejně je tu můj xicht profláklej dost *3*
Angel8ladyČerná hvězdička Žena AnGeL8Lady (angel8lady@centrum.cz) ... 01.04.2009 19:52:43 ... (Strom/Strom)
Re (6): Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od a2b z 01.04.2009 19:45:13:

Tak já řeknu kolegům, ať tam vypisují všechny důvody smazání, aby nebyl důvod zahlcovat fora *44*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 18.04.2009 20:05:38 ... (Strom/Strom)
Re (7): Osobní fotka v profilu
Odpověď na příspěvek od AnGeL8Lady ( mailto:angel8lady@centrum.cz ) z 01.04.2009 19:52:43:

To by bylo velice prima. Lidé by pak nechodili, nešťastní z opětovného neúspěchu, po chatu a neptali by se lidí, kteří nemají tušení, proč je momentální schvalovatelnost tak prudérně minimální.


*66*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: