XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

 

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o této víře a co s ní souvisí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

slami990h Muž slami990h ... 04.06.2016 10:54:47 ... (Strom/Strom)
...
S povděkem a úlevou jsem si povšiml příspěvku od nejsemžádnýamatér na foru Kecálisti (11.5.), pod kterým byl podepsán MaCch....
Tento důkaz jistě a s dostatečnou platností vyvrací veškerá podezření mnohých o tom, že pro svá vyjádření o katolické církvi byl MaCch dopaden inkvizicí podroben tortuře, shledán vinným z kacířství a upálen na hranici a jeho popel spláchnut do záchodu....uf.

Vtip? Kéž by. Někdo se tady na mě, jako na katolíka dívá skrz prsty, protože pálíme lidi na hranici ap., bylo by snadné označit jej za hlupáka, ale i nesprávné,
Kde je to "zlo"? Je to takové velmi specifické "šero" ovlivňující lidský úsudek/forma nadvlády/zranění hříchem...

Napudrovanej katolík? Jsem motorkář, učím se bojové umění, ale říkám, že kdyby znamenalo "být v pravdě", být i napudrovaným katolíkem, tak jim budu, tak si ten pudr budu klidně mazat i na chleba.
AnathematheBest Muž AnathematheBest (anathemathe-best@seznam.cz) ... 06.06.2016 13:41:13 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od slami990h z 04.06.2016 10:54:47:
*3* to mne pobavilo ten první odstavec, vše je to pravda...až na určité drobnosti...nebyl dopaden, ale definitivně upadnul rovnou na hlavu, nebyl podroben tortuře, ale normálnímu léčení na psychiatrii, byl shledán vinným a odsouzen doživotně smrdět na FB v samovazbě a do záchodu má možnost splachovat své příspěvky neb to přeci není žádný amatér. Jinak...ač neuznávám jakákoliv vyznání, než vlastní rozum a samostatné jednání bez falešných model s vlastní zodpovědností za své činy, líbí se mi tvé klidné pojetí, které nevylučuje normálního pohodáře byť pomýleného, stejně jako ty tak můžeš brát mne. Důležité je nepadnout ve fanatismus a lidově řečeno "cpaní " své představy víry všem okolo. Jinak Napudrovaný katolík je strašná pekelná představa....stejně jako napudrovaný chgleba, který bys musel jíst jako tryznu, ...motorkář zní fajn a mnohem lépe, toho bych se být tebou v rámci své víry rozhodně držel a tak určitě též zůstaneš ve své osobité pravdě. A to ti přeji! *5330* Pane.
guest Muž Lars1001 ... 17.06.2017 09:22:07 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od AnathematheBest ( anathemathe-best@seznam.cz ) z 06.06.2016 13:41:13:

Uživatel AnathematheBest je blokován a podroben léčení na psychiatrii , byl shledán vinným a odsouzen doživotně smrdět na Chat.cz v samovazbě přátelů temnoty. *3*
slami990h Muž slami990h ... 17.06.2017 22:20:20 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od Lars1001 z 17.06.2017 09:22:07:
Přejeme brzkého uzdravení.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: