XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

 

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o této víře a co s ní souvisí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Giulio ... 21.09.2015 22:38:42 ... (Strom/Strom)
Projev..
Satanismus pro mne není bojem s křesťanstvím či dalšími věroukami Slabochů. To by byla ztráta času a energie. Náboženství, resp. monoteismus je pro mne v novém aeonu staré rezavé železo. Bůh je mrtvý jak Elvis. Vyznavači monoteismu jsou v mých očích nepopsatelně naivní pohádkáři, kteří se bojí vlastní podstaty; doufají v pomoc indolentních božstev Světla, kterou si nakonec nikdy nevymodlí, jen poníženě fňukají na kolenou a katastrofy je potkávají dál. Jsou to vystrašenci vyděšení z jistoty smrti - třesou se strachy, co je pak a jestli je vůbec nějaké pak. Bojí se uspokojovat své touhy, aby je za to náhodou nesrazil blesk z nebe. To je důvod, proč náboženství nutí na každém rohu - žehlí si to u Boha, který na ně naprosto kašle, ba naopak jim posílá strasti a bolesti. Zvnějšňují boha a důsledně potlačují vlastní božský potenciál.
Kráčeje po Stezce Levé Ruky, spojený s Černým Plamenem a Drakonickým proudem, hledaje své vlastní potlačené božství a jiné světy, nemám na takovéhle stupidní hovadiny vůbec čas!*4562*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: