XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Rady, typy, triky a tak různě o Photoshopu...
Pokuď máte jakýkoliv dotaz, nebo víte o něčen novym k Adobe Photoshop, tak to sem klidně napište... Vítány jsou i Vaše výtvory atd... :)
Příspěvky typu "Nevíte kde seženu sériový čislo?" a podobně... budou SMAZÁNY!!!
No to je asi tak prozatim vše... :) Snad tohle fórum o PS pomůže... :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž L1brus (Librus@seznam.cz) ... 05.03.2008 22:33:19 ... (Strom/Strom)
error
Ahoj, chci se zeptat, jestli i někdo další má stejný problém jako já.

Jedná se o PS:CS3 ... jakmile ve vrstvě udělám např obdélník a přes Filtr->Rozostření->Rozmáznost nastavím jiný úhel než "0", aplikace mi spadne. Zkoušel jsem to přeinstalovat a dělá to pořád. Nevíte co s tím? Díky za rady.
guest Muž parmen15 (T.O.M.M.Y15@seznam.cz) ... 07.04.2008 09:45:04 ... (Strom/Strom)
Re: error
Odpověď na příspěvek od L1brus ( mailto:Librus@seznam.cz ) z 05.03.2008 22:33:19:
Ja mam PS 2 a zatím mi nikdy nespadl. Hele taky jsem slyšel ze PS3 je celkem dosti poruchový. Někomu to blbne ale někomu zase ne. PS3 dej do koše a nainstaluj si PS2 . Není mezi nimi žádný rozdíl :)
guest Muž L1brus (Librus@seznam.cz) ... 07.04.2008 20:33:17 ... (Strom/Strom)
Re (2): error
Odpověď na příspěvek od parmen15 ( mailto:T.O.M.M.Y15@seznam.cz ) z 07.04.2008 09:45:04:
měl jsem PS2... Ano máš pravdu, není mezi nimi rozdíl... PS2 je trošku jinej vzhledově, ale já si jej nainstaloval hlavně kvůli tomu, že je o polovinu náročnější na RAMku.


PS2 mi taky nikdy nespadl :-)
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (jan.elznic@centrum.cz) ... 09.04.2008 16:54:55 ... (Strom/Strom)
Re (3): error
Odpověď na příspěvek od L1brus ( mailto:Librus@seznam.cz ) z 07.04.2008 20:33:17:

Hmmm, no s tou RAMkou, pokud máš na mysli operační paměť počítače, bych nebyl zase tak horlivý v tom tvém tvrzení, Photoshop CS3 ji umí daleko lépe využít a je oproti PS CS2 daleko rychlejší a výkonnější aplikací.

Ano, je mezi nimi rozdíl, a je těch rozdílů opravdu hodně, ne jen ve vzhledu (vypisovat se mi tu fakt nechcou, zkus na ně přijít sám). A to Photoshop CS3 nemám zase tak dlouho (to víš, licence jsou drahé a zákony ostré) a našel jsem jich už strašně moc a ne jen v tom, že nástrojová lišta má jen jeden sloupek, zatímco ve starších verzích se používaly sloupce dva, to by vlastně ani nikdo novou verzi vymýšlet nemusel, kdyby v ní nebylo více zásadních změn, že jo? :)

Navíc Photoshopy můžeš používat na jednom počítači v jednom operačním systému klidně oba najednou (tím myslím CS2 i CS3), tedy pokud máš obě licence zaplacené. :-) Jinak doporučuju vybrat jen jednu a druhou prodat (nač mít obě, když jednu můžeš zpeněžit a pracovat stejně budeš nejspíš jen v jednom editoru? Můžeš ji prodat třeba i na aukru. ;-)).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: