XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 05.10.2006 16:15:13 ... (Strom/Strom)
dát či nedát*174*
no, dát či nedát je otázka proč se vlastně o tu první šanci přišlo. Sám vím, že jakmile se stalo něco ve vztahu nebo prostě v hodně dorbým přátelství, a stalo se něco co se stát prostě nestalo tak se to nevrátí, pořád oba budou vědět co se stalo a z hlavy to nepůjde, ano klidně dát druhou šanci, ale nebude to nikdy jako dřív*71* a to je největší bolest, jeden nemusí ani nic udělat ale i tak bude na vině...
feainne Muž feainne ... 06.10.2006 10:55:31 ... (Strom/Strom)
Re: dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 05.10.2006 16:15:13:

Co mě vadí na druhých šancích, je to, že když já dostal tu svou, tak jsem ji hlupák promarnil ...

Já bych druhou šanci dal, jen tehdy, když bych věděl, že se něco mění k lepšímu. Myslím si, že je hloupost dávat šanci a čekat že pijíde změna. Lepší je počkat na náznaky změny a pak dát šanci. Nebo to alespoň tak vidím já.
A jestli to bude jako dřív? Já doufám, že ano. Proč nebýt v tomhle optimista? Čas rány zase zahladí.
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 06.10.2006 14:29:13 ... (Strom/Strom)
Re (2): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.10.2006 10:55:31:
tak s tím souhlasím taky, ale kolikrát je na druhou šanci pozdě..nikdy nevíš co se mezitím stane a už nemusí vůbec další šance přijít...ale je pravda že když šanci dáš, jen tak změna nepřijde, musí přijít až časem...
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 06.10.2006 17:16:45 ... (Strom/Strom)
Re (3): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 06.10.2006 14:29:13: A ještě k tématu,druhá šance by se měla dát,každý někdy zaklopýtne,stát se to může.Ale podle mě jen jednou jedinkrát.Neexistuje třetí nebo čtvrtá druhá šance,pokud se jednou někdo nepoučil a udělá to samé znovu,je to v něm a život s ním by byl jedno trápení,protože pak se mu bude muset celý život jen a jen odpouštět.
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 06.10.2006 17:43:33 ... (Strom/Strom)
Re (4): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od Janula19 ( mailto:janula19@centrum.cz ) z 06.10.2006 17:16:45:

záleží ale také co se stane ne? nevěra to chápu, ale když udělá rozhodnutí co se jednomu nelíbí, nebo prostě moc žárlíš nebo já nevím co by se mělo ještě stát tak bys další šanci nedala? myslíš že jedna šance a dost? no nevím nevím..a pokud ti na někom opravdu záleží tak těch šancí dáš ještě hodně...
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 06.10.2006 17:48:35 ... (Strom/Strom)
Re (5): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 06.10.2006 17:43:33:no vím jak to myslíš ,ale kvůli blbostem ,že má ten můj jiný názor nebo kvuli blbosti se přece nerozcházím ne?Já jsem pro kompromis a velmi tolerantní,byla tím míněna nevěra nebo velká zrada víš?
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 07.10.2006 12:23:45 ... (Strom/Strom)
Re (6): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od Janula19 ( mailto:janula19@centrum.cz ) z 06.10.2006 17:48:35:

jde o to, že já sem tady sou o který mluvím nechodil, chtěl sem a ona se mnou, pak to ale opadlo jen z její strany, chodívala s jinejma a mě to trápilo, jí bylo líto že se já trápím a tak...no prostě když už to zašlo daleko, řekl sem jí sbohem, měsíc sme se nebavili a já sem to nemohl dál vydržet, miloval sem jí, tak sem se jí ozval zda by sme se mohli sejít a já se mohl omluvit, řekla že jo že určitě si o tom promluvíme, měsíc sem jí podlejzala ona ne a ne si udělat čas, přitom ho měla, po měsíci ignorace sem jí psal všechny svoje city, všechny vzpomínky a podobně s tím, že jeslti existuje šance to dát zase tam kde to bylo dřív, at se mi ozve, neozvala se...nevím co měla za důvod ale každej mi řiká že všechno to, co sem pro ní dělal bylo sakra moc a že si mě nezaslouží, proto sem se taky ozval tady, proč mi asi tu šanci nedala....
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 07.10.2006 12:34:13 ... (Strom/Strom)
Re (7): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 07.10.2006 12:23:45:No já si myslím ,že prostě o tebe nestála,zkusil si co se dalo,ale pravda je taková,že některé holky o takové dobývání,takové spíš vnucování se nestojí ,jim imponuje spíš frajer ,který je přezírá.Kašli na to pokud se k tobě takto chová,nic k tobě necítí a tenhle vztah by asi za moc nestál,aspoň tohle je můj názor
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 07.10.2006 14:12:49 ... (Strom/Strom)
Re (8): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od Janula19 ( mailto:janula19@centrum.cz ) z 07.10.2006 12:34:13:

já si to právě taky řikám, ale štve mě to...s ní sem měl konečně pocit že mě má někdo rád, s ní sem poznalco to je milovat...ona mě jenom trápila, hrála si se mnou...i když řiká že ne...ted o TO chce přijít s klukem o 7 let starším( je jí 16) vím že se asi zklame, že jí pomotal hlavu...a to mě taky sere, tu kterou já miluju o TO přijde s někým jiným a hlavně, nemůžu si ani představit, jak se u toho tváří, jak to bude mít za sebou a jak se jí to líbilo, jak bude prostě ráda a ještě že snad bude chtít často *64*...prostě mě tohle trápí dva měsíce už, jen tohle poslední je čerstvý, začla brát prášky a takový, no prostě vím že já sem byl pro ní hodně, ale ona si to nechtěla připustit, teda aspon to já si myslím*71*
guest Muž Janula19 ... 07.10.2006 17:26:57 ... (Strom/Strom)
Re (9): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 07.10.2006 14:12:49: víš holky prostě přitahuje nepoznané a hlavně 16ti letý holce lichotí že má o ni zájem ,opravdovej chlap,nějak ji asi momentálně neberou ti hodní ,ale najednou už není malá holka a chce poznat nepoznané,boužel asi si natluče tak říkajíc hubu a asi to tak musí být ,a třeba potom pozná o co jsi lepší a co pro ni znamenáš.Asi to pro tebe nebude lehké,ale pokud ji máš opravdu rád,tak ti nebude vůbec vadit ,že to poprvé není zrovna s tebou a věř tomu,pokud to poprvé není s tím pravým,tak to asi ani za moc stát nebude.No možná že je pro ni ten pravý,ale moc tomu nevěřím,když začala takhle blbnout ,tak asi bude muset sama dostat rozum a důležité je ,že budeš někde poblíž až bude potřebovat.Teda pokud o takovou holku opravdu stojíš,já bych kluka který se takhle chová nechtěla ani za nic
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 07.10.2006 18:10:13 ... (Strom/Strom)
Re (10): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od Janula19 z 07.10.2006 17:26:57:

doufám že si to uvědomí, nechci aby se zklamala ale musím se na ní takhle koukat jak si kazí život...nebude vadit? ani nevíš jak moc pro mě znamená že by to ''po prvé'' mělo být se mnou, já narozdíl od toho kluka mám city, a vážil bych si toho, bojím se za ní...a to že si natluče a že to nebude pěkný s někým kdo není ten pravej mě taky štve, záleží mi na ní a moc, ale jenom se trápím...no a jestli o ní stojím? sám ti už ani nevím, ráno sem se pro ní probouzel, večer sem pro ní usínal, přes den sem pro ní dýchal, ted se vůbec ale vůbec nebavíme a ona se se mnou nechec ani bavit... doufám, že jestli se zklame že budu já ten za kým ona přijde že potřebuje pomoct, že sem byl pořád ten, co jí stál oporou a ani v takových chvílí sem jí nepřestal mít rád..
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 07.10.2006 18:30:27 ... (Strom/Strom)
Re (11): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 07.10.2006 18:10:13:je to pro tebe tak důležité,aby holka byla panna?Ty už máš hodně zkušeností?nebo je tvoje první láska?Jsi zamilovaný,ale asi by jsi jí ty city neměl dávat najevo,možná právě to ji od tebe odhánělo,některé holky to nemají rády víš?mluvil jsi s ní o tom všem?
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 07.10.2006 20:23:52 ... (Strom/Strom)
Re (12): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od Janula19 ( mailto:janula19@centrum.cz ) z 07.10.2006 18:30:27:

ani nechci aby byla panna ale víc si jí tak vážím, ona je taková hodně do světa a ráda flirtuje s klukama, tím že jí odpanní si myslím že začne hodně*64**71* ale nevím nevim, nemusí taková být..já nemám vůbec skušenosti, s ním sem o to chtěl přijít...a první láska? s ní sem poznal co to je milovat. a ani nejsem ten typ co s někým chodí jen aby někoho měl, abych pravdu řek, nepotřebuju chodit, ale jak sem jípozal vím že můj život je takovej prázdnej, tak proto...no, všechno sem jí řekl už dávno, ona mě dřív taky chtěla a ona to o mě věděla, věděla všechny moje city, a ted když sme se nebavili tak sem jí to napsal všechno znova, že je to hrozný na ní nemyslet a tak všechn okolo, jestli chceš pošlu ti ten poslední dopis čím to vechno skončilo(bohužel, aspon pro mě)....jinak všechny moje city věděla a i věděla že jedinej já sem jí chtěl takovou, jaká je, ne proto jak vypadá jako jí chtěj všichni ostatní, lásku sem jí prý vyznal zatím nejlíp ze všech..ale asi to nestačilo, spíš si myslím že sem přehnaně a zbytečně žárlil, ale to sem se spíš o ní bál a jak je jí 16 tak si asi neuvědomovala že to je spíš to, že jí chci....
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 07.10.2006 21:52:01 ... (Strom/Strom)
Re (13): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od martinek198 ( mailto:martinek198@seznam.cz ) z 07.10.2006 20:23:52:

muzu mit par otazek?
jak dlouho jste byli spolu?
dokazovala ti nejak svou lasku?
dokazes popsat, jaka je?
guest Muž martinek198 (martinek198@seznam.cz) ... 07.10.2006 22:37:05 ... (Strom/Strom)
Re (14): dát či nedát*174*
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 07.10.2006 21:52:01:

nikdy sme spolu nechodili, když sme se poznali tak byla ze mě nadšená, líbil sem se jí a opravdu mě chtěla, v té době chtěla zapomentou na jeden vztah, měli sme se opravdu rádi ale po 2 týdnech asi to opadlo, z její strany, ale stejně mě měla ráda, byla ráda za to že sem jí radil, byl sem jí oporou a ráda se mnou bavila, byla prostě ráda za to že mě poznalal...po čase ale začala zase chodit s tím klukem se kterým se rozešla když mě poznala, já sem jí ale ukázal že si jí neváží, nechala ho a mě za to děkovala...ale ani tehdy se mnou nezačla chodit, potom měla takovej úlet a to sem nějak neustál, bylo mi to líto a mě to akorát mrzelo, tehdy začali ty hádky a podobně, nebylo to jako dřív...dva měsíce sme se nebavili a po měsíci sem se jí ozval jestli to můžu napravit, zase, jednou sem to udělal a bylo i to taky líto...no, řikala mi že určitě, že bude ráda a že jí to mrzelo že sem to odpískal, ale nikdy si za celej měsíc nenašla čas...pak sem jí psal jeslti se chce vůbec bavit a takový, neodepsala tak odepsala ted ona mě...jinak, ona mě lásku neukazovala, spíš ze začátku a pak jen tvrdila že sem jen kamarád...popsat? asi takhle, je krásná a většina kluků jí chce, každej ale vidí jen ten obal a já byl jedinej( sama mi to řekla) kterej jí chtěl proto jaká je...je jinak zbrklá, neví co chce a je ještě taková dětinská, ale to jak je praštěná se mi na ní hrozněl líbilo...jinak, i její mamka, která mě měla ráda, mi řikala že sem fajn kluk a že ona sama časem pozná co pro ní bylo nejlepší, měla mě ráda...jinak jak je krásná tak se ráda líbí, jako každá jiná pěkná 16-tka, proto ráda flirtuje a chodí ven se všema, prostě jako by byla lehčí ale není taková, je hodná a hlavně věrná, není taková že chce jenom ty krasavce, i když to hraje taky roli, co si budem povídat, takovej je každej....miloval sem jí a stále budu, jenom mě štve, že ona ke mě necítí to, co dřív, jen ti řikám že se ke mě chovala krásně, hodili sme se k sobě a nic nebylo špatně, jen nevím kde se to skazilo........kapku dlouhý ale když se rozepíšu tak neumím přestat...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: