XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rafaiella ... 05.10.2006 14:27:45 ... (Strom/Strom)
vbdb
druhá šance? no podle toho toho se stalo předtím než se ti dva rozejdou, pokud jde třeba o nevěru(která se stala několikrát)tak určutě nedávat šanci..pokud je to třeba o tom, že se neshodli v názorech,přátelích atd. atd.. tak dát šanci
guest Muž New-name ... 05.10.2006 15:34:32 ... (Strom/Strom)
Re: vbdb
Odpověď na příspěvek od Rafaiella z 05.10.2006 14:27:45:
S tou nevěrou máš asi pravdu, ale v přátelých se neschodnou, tak to asi nemá cenu protahovat, ne? nikdo se nevzdá přátel pro partnera, to se akorát odloží nevyyhnutelný *6*

Ňů nejm *2721*
feainne Muž feainne ... 06.10.2006 10:41:00 ... (Strom/Strom)
Re (2): vbdb
Odpověď na příspěvek od New-name z 05.10.2006 15:34:32:

Tak v první řadě si dej facku a v druhé řadě se pořádně zamysli. Jsi si úplně jistý, že víš, co děláš? Nebo to snad děláš záměrně.
Pochop prosímtě, že řešit osobní věci na veřejných forech a obzvlášť na takových forech, kde je vysoká pravděpodobnost, že si to přečte i ta, které se to dotýká je maximální hnus. Uvědom si, že tím ukazuješ všem jak málo si dotyčné vážíš a stačilo jen, co jsi předvedl na foru Čas spolu.
A pokud to děláš schálně a máš schválně některé narážky, tak doufám, že ti tu facku dá někdo jiný než ty sám. Protože za tohle by sis u mě být ženská druhou šanci nezasloužil.

K nevěře bych dodal, že nemá cenu řešit příčiny, protože pro někoho je nevěra důvod k rozchodu a pro něko není. Stejně tak jiné věci.
guest Muž Janula19 ... 06.10.2006 15:43:54 ... (Strom/Strom)
Re (3): vbdb
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.10.2006 10:41:00:Tvrdě s Tebou nesouhlasím 1)proč by si měl dávat facku někdo,kdo se trápí tím co mu dělá holka kterou miluje,a snaží se o to aby mu někdo poradil,aby se mohl vypovídat a poznat názory i z jiného úhlu.Je to o moc lepší,než aby se užíral sám ,nebo si myslel že spolkl všechnu moudrost světa.Mě se dotyčné přízpěvky líbí a nejenom tyhle,člověk alespoň pozná i jiné vztahy a ví čeho se může vyvarovat.2)Na tato fora píšeš taky a chodíš na ně ,tak asi tě taky zajímají a pokud tě nezajímají--prostě je nemusíš číst,,no někdo holt si své city pokouší srovnat tím, že se poradí a druhý zase tak,že by rozdával facky--teď jde jen o to co je lepší že?
feainne Muž feainne ... 06.10.2006 16:02:28 ... (Strom/Strom)
Re (4): vbdb
Odpověď na příspěvek od Janula19 z 06.10.2006 15:43:54:

Nevíš všechny souvislosti. On to tu veřejně probírá a přitom to ta dívčina pravděpodobně bude číst a on to může použít proti ní. Vždyť ona sama na jiné forum napsala, abychom jí už přestali rozebírat. Možná chce svými příspěvky dotyčnou vydírat, myslí si, že umí manipulovat lidmi a pak ukáže, že ostatní si myslí to, co on.
To co on dělá je vůči ní minimálně neslušné a neuctivé.
Tolik pro vysvětlení.
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 06.10.2006 16:40:32 ... (Strom/Strom)
Re (5): vbdb
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.10.2006 16:02:28:Promiň ale já vím všechny souvislosti ,dokonce znám dotyčnou ,i když dotyčného ne,a vím jak o tom svém mluví a co mu dělá a kdyby chtěla může tam napsat sama svůj pohled na věc,ale za to on jí asi nestojí,od toho přece fora jsou aby si mohl člověk ulevit a vypovídat se a pokud čteš pozorně ,on je zamilovaný až po uši a jen se trápí.Neříká o ní nic špatného ,jen svoje pocity,a není sám kdo to dělá,od toho si zde píšeme ne?Když mě něco trápí,a dohaduju se,chci vědět jestli jsem v právu nebo ne.A je to veřejné,když bude chtít může se ozvat a reagovat na to pokud by se cítila dotčená
feainne Muž feainne ... 06.10.2006 16:50:21 ... (Strom/Strom)
Re (6): vbdb
Odpověď na příspěvek od Janula19 ( mailto:janula19@centrum.cz ) z 06.10.2006 16:40:32:

Neznám ani jednoho z nich, ale tohle mi prostě přijde neslušné.
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 06.10.2006 16:57:02 ... (Strom/Strom)
Re (7): vbdb
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.10.2006 16:50:21:No vzhledem k tomu že tak pečlivě čteš všechno co o ní píše i na jiném fóru tak se o ně nějak zajímáš,protože jsou mnohem horší a neslušnější diskuze na těchto fórech ,někdy až nad rámec vkusu,rozhodně víc než když si kluk stěžuje že jeho holka o něj nestojíí a prosí o radu jak se zachovat :-)
guest Muž Janula19 (janula19@centrum.cz) ... 06.10.2006 18:19:20 ... (Strom/Strom)
Re (7): vbdb
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.10.2006 16:50:21:Napiš mi co by jsi teda tady řešil ty ?
guest Muž New-name ... 07.10.2006 12:22:59 ... (Strom/Strom)
Re (3): vbdb
Odpověď na příspěvek od feainne z 06.10.2006 10:41:00:
Jak už tu bylo řečeno, fackovat se nebudu, a jestli to udělá někdo jiný, tak snad práven, ano vím na co na sesterském foru narážíš a svojí slečnu jsem tam dokonce posla já osobně se záměrem, aby se zamyslela nad tím, jak se chová, jestli do toho někdo nevidí, tak jsi to ty a já se (skoto anonimně) na forech snažím přijít na to, zda je chyba ve mě a trápím já jí a nebo je chyba v Ní a trápí ona mě, tak neodsuzuj, když sám pořádne nevíš o co jde :)))

Ňô nejm *2721*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: