XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 05.10.2006 12:18:53 ... (Strom/Strom)
už nikdy
Ahojky, tak já sjem klukům vždycky dala druhou šanci i třetí, čtvrtou, desátou, protože sjem pořád doufala, že se kvůli mě změní,a le NIKDY se mi to nevyplatilo, takže už tolik šancí nikomu dávat nebudu...
guest Muž New-name ... 05.10.2006 15:30:45 ... (Strom/Strom)
Re: už nikdy
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 05.10.2006 12:18:53:
A jak to že se to nikdy nezměnilo? *6*
Ono se pak plácat v těch problémech a nesvárech pořád už asi nikoho nebaví, to chápu, ale co kdyby se pak opravdu změnil?
Když se otočíš z5, nemyslíš si, že jsi někomu ještě tu jednu dát mohla? *845*

Ňů nejm *2721*
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 06.10.2006 10:14:45 ... (Strom/Strom)
Re (2): už nikdy
Odpověď na příspěvek od New-name z 05.10.2006 15:30:45:
Protoze jsem moc hodna a kdyz kluci vidi, ze si s holkou muzou delat co chteji a ona jim vse odpusti, pak si ji prestanou vazit, tak jako se to stalo me a ne jednou:o(
NE, i kdyz se otocim zpatky, NEDALA bych uz zadnemu dalsi sanci, protoze vim, ze by se nezmenili a kdyz uz jo, tak jen na malou chvilku a pak by me zase jen trapili..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: