XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž LusiEllla (lusiellla@gmail.com) ... 21.09.2012 14:11:54 ... (Strom/Strom)
asi tak :P
Někdy dávat někomu druhou šanci, je jako dávat mu další kulku do jeho zbraně, protože poprvé se netrefil ... *1*
guest Muž MacCh ... 01.01.2015 20:07:34 ... (Strom/Strom)
Re: asi tak :P
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:lusiellla@gmail.com ) z 21.09.2012 14:11:54:
Pleteš se.. pokud se člověk změnil k lepšímu..(jako třeba pokáním) tak je spravedlivé mu dát druhou šanci.. navíc to co si napsala není tvoje myšlenka ale nějaký citát který si vyštrachala z internetu..
guest Muž lulzsec ... 24.03.2015 02:00:21 ... (Strom/Strom)
Re (2): asi tak :P
Odpověď na příspěvek od MacCh z 01.01.2015 20:07:34:

kamaradi
internet je nase more. proto bychom chteli varovat pred uzivatelem vystupujicim pod prezdivkou Macch, Scipio, a mnoho dalsich. varovat pred nekym kdo si mysli ze je na internetu anonymni, kdyz se pripoji pres proxy.

varujeme pred clovekem, ktery urazi nase kamarady, kamaradky, pritelkyne, sestry a bratry. oznacuje lidi okolo sebe jako webstetky, kurvy a devky. vyhrozuje jim, ze si je najde a rozbije jim hubu, protoze je VIP.

sebevedomi posilnene anonymitou internetu potlacilo cnosti, ale jako se pise v 17.kapitole evangelia podle Lukase; Bozi kralovstvi je mezi vami.

zaslouzite si vedet ze Macch byl vernym stoupencem jehovistu a internetova stopa saha 10km zapadne od mesta Opava na okraj obce Litultovice.

vyjadrujeme podporu vsem, kterym tento internetovy looser a ubozak ublizil.
guest Muž MOCNOST ... 24.03.2015 10:47:43 ... (Strom/Strom)
Re (3): asi tak :P
Odpověď na příspěvek od lulzsec z 24.03.2015 02:00:21:

Fakt nenapadny ebisku stejně jen závidíš co??
ale ja bydlim v ostravě *2374*
guest Muž lulzSec ... 24.03.2015 11:13:15 ... (Strom/Strom)
Re (4): asi tak :P
Odpověď na příspěvek od MOCNOST z 24.03.2015 10:47:43
Musím se ti omluvit máš pravdu jsi ikona xchatu a já se ti srdečně omlouvám *290*snad mě neztrestáš šampione *883*, tvoje internetová stopa sahá různě záleží kde zrovna seš *105* a já si si dovolil zahrát si na stalkera *627*


Pověřil mě Ebisek je to takový virtuální zločinec ale pssst.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: