XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nekronaut (4dixie@email.cz) ... 20.02.2012 03:16:53 ... (Strom/Strom)
Jak s davanim nevim
Mam prave ted problem s druhou sanci. Rozesla se se mnou pritelkyne po dvanacti letech. Uprostred kanady nikde v nicem, rela mi ze mi dala spoustu sanci ale nikdy me nepovedela do oci ze mame problem a ze mi nejaky sance dava. Pak sem zjistil ze nas vztah se hroutil protoze mela netovej romanek s mym kamaradem a budoucim zamestnavatelem v jedny osobe. V podstate bych mel dat sanci ja ji, ale ona se na me neustale tvari ze sanci dala ona me a uz mi dalsi neda, tak co s tim?
Ja bych ji asi odpustil cokoliv, je to moje prvni laska, projeli sme spolu svet, ale ona me odepsala i kdyz sem to nebyl ja kdo hresil. Dat druhou sanci je slozity, prave kdyz o ni nikdo nejevi zajem a jeste ublizuje, ale verte mi ze neni nic vic nez laska k cloveku ktery vam je vsim at klopita jak klopita!!!
guest Muž standoslav ... 20.02.2012 14:01:31 ... (Strom/Strom)
Re: Jak s davanim nevim
Odpověď na příspěvek od Nekronaut ( mailto:4dixie@email.cz ) z 20.02.2012 03:16:53:
Ono je to tak vždy, když jeden druhému zahne, více či méně, vždy si v sobě najde výmluvu- proč jsem to udělal.
Ebisek Muž Ebisek ... 20.02.2012 14:15:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): Jak s davanim nevim
Odpověď na příspěvek od standoslav z 20.02.2012 14:01:31:

No, podle mě, ikdyž jsou výmluvy atd. tak prostě je to o nenávratné ztrátě důvěry, nikdy nevíš kdy to udělá znovu a máš strach z toho, aby to neudělal v tu nejnevhodnější chvíli, kdy to nejmíň čekáš a kdy tě to srazí úplně nejvíc na kolena.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: