XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž HOT-DOG35 (lacroe007@gmail.com) ... 05.11.2011 10:50:23 ... (Strom/Strom)
Druhá šance???
Jakoupak druhou šanci,proč jako.Tak ona(on) se mi zkurví,nebo mně vybije pomalu všechny zuby*3* a já bych takovému člověku mněl dát druhou šanci?Leda bomby na rypák,twe *161*Tzv.'druhá šance' je jen pro slabochy,kterých je jak koukám,hafo,takže si ty vaše přiblblé šance dávejte pořád,přeju vám mnoho štěstí *47*
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 09.12.2011 13:14:29 ... (Strom/Strom)
Re: Druhá šance???
Odpověď na příspěvek od HOT-DOG35 ( mailto:lacroe007@gmail.com ) z 05.11.2011 10:50:23:

slaboch jsi podle mě ty, když zastáváš takový názor, protože né vždy je to ve vztahu tak jak popisuješ ty. Proč by se každý nemohl rozhodnout podle sebe, jestli dát či nedát druhou šanci ?? Znám případ, když známá dala svému "ex" druhou šanci a drží spolu už několik let. Každý občas udělá nějakou chybu, nikdo není neomylný a pokud to tak druhá strana cítí a chce mu dát druhou šanci, tak proč ne ??

Tipovala bych ti věkový průměr okolo 15+ když máš takový názory. *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: