XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Osamelec78 ... 27.08.2011 23:51:54 ... (Strom/Strom)
druha sance?
Ackilov jsem dostal kosem ja nebo ona, druhou sanci nikdy nedavam. Posledni konec jsem zazil v roce 2006, 29. srpna v 15:45. Ono se nic vlastna nestalo. jen jsem zapomel na slib ktery jsem dal nebot od smrti me matky jsem s nikym nepromluvil. Ona si myslela ze ji podvadim s jinou, nestihnul jsem ji udalost vysvetlit a ona mi dala s bohem. O 3 roky pozdeji jsem byl na navsteve u jeji kamaradky kde byla i ona. mela tam i noveho pritele. Ted jsem ji celou vec konecne vysvetlil a ona pak poznala ze me krivdila. Vec ji zacala okamzite mrzet, na neho se divala zlym pohledem a mne si smutne prohlizela a musela si v duchu rikat co jsem mu to provedla. Tohle devce ma sanci k navratu k memu srdci a spolu pak pokracovat. Tehle divce vzdy verim a nemam strach ji duverovat.
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 30.08.2011 18:57:10 ... (Strom/Strom)
Re: druha sance?
Odpověď na příspěvek od Osamelec78 z 27.08.2011 23:51:54:
Blablabla,přestan žvanit,kreslit příběh jak od Steelový a potom ti možná uvěříme...Ze kterýho filmu tenhle blábol máš??
guest Muž Osamelec78 ... 30.08.2011 22:15:03 ... (Strom/Strom)
Re (2): druha sance?
neni to zadny blabol ale skutek. ze zadnyho filmu to neni.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: