XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Druhá šance

Druhá šance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měl by každý dostat druhou šanci?
Je opravdu lásce konec, když se dva rozejdou a nebo by měl každý dostat tu svojí druhou šanci, nebude to za chvilku zase stejný?
Dali ste nebo dostali ste už druhou (třetí) šanci? Vyplatilo se to?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž S.P.A.Z.Y (r.adek25@seznam.cz) ... 31.10.2010 22:13:03 ... (Strom/Strom)
citlivesrdicko
mozna to sem nepatri ale pokud jde o druhou šanci tak snad i mezi přáteli.zklamal sem svou kamaradku a ted me to moc trapi.ptate se co se stalo?potkal sem ji po dlouhe dobe tady na chatu a zapomel sem jeji křestni jmeno.jí to hodne zabolelo a me taky.nejsem hulvat ani nic podobneho ale zapomel sem a tímhle zpusobem bych se jí a vsem chtel omluvit.nikdy bych ji úmyslně neublizil,mam ji moc rad a nikdy nani nezapomenu,tak se ptam vas.zasloužim si druhou šanci?nebo sem ztracenej případ?dekuju.a jeste se jednou omlouvam.
guest Muž standoslav ... 01.11.2010 06:24:35 ... (Strom/Strom)
Re: citlivesrdicko
Odpověď na příspěvek od S.P.A.Z.Y ( mailto:r.adek25@seznam.cz ) z 31.10.2010 22:13:03:
Chlape to ses dostal do prekerni situace; to se nedalo nejak uhrat? kdyz nevim tak oslovuji nickem ne? Dam Ti ale radu, kterou daval jeden lampasak na vojne " když jsi blbej ,kup si notes; já mám dva " *1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: