XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Internet a počítače / Kapesní počítače

 

Kapesní počítače

Kapesní počítače

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Tipy, triky, programy pro WM5
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž zuzanaticha45 ... 27.07.2011 19:19:33 ... (Strom/Strom)
Kabel pro iPhone
nevím jaký mam vybrat kabelk pro můj iphone 3gs protože jsem ho ztratila a i nabíječku a stojánek jsem ztratila a nikdo mi neporadí jaký potřebuju ... dobré ceny mají na http://iapple.cz poraďte mi prosím jaký mam vybrat a který... díky :)
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 28.07.2011 09:47:16 ... (Strom/Strom)
Re: Kabel pro iPhone
Odpověď na příspěvek od zuzanaticha45 z 27.07.2011 19:19:33:

Já šel prostě do obchodu, kde prodávají mobily a příslušenství, chtěl jsem kabel na iPhone a normálně mi ho prodali. Jestli se nesnažíš dělat reklamu tomu obchodu, tak ti vyjde levněji zajít si do nějaké kamenné prodejny a určitě to nebude o tolik dražší, co bys dala za poštovné.
Ebisek Muž Ebisek ... 06.02.2012 00:16:17 ... (Strom/Strom)
Re (2): Kabel pro iPhone
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 28.07.2011 09:47:16:

Paradoxně se lidi ptají na absolutní blbosti, jako například, který kablík by doporučili. Já jsem v životě kupoval náhradní kabel k telefonu jednou. Přišel jsem do práce a řekl jsem kolegovi "USB kabel do mého HTC, mikro".
Co jsem úplně nechápal, tak byla moje exkamarádka, kupovala si notebook a vybírala si podle toho, jaké měl ornamenty na víku *3926* Nakonec si koupila nějaké předražené HP s výkonem nejhorším na trhu. To samé o půl roku později telefon. Koupila si Samsung star, protože se jí líbil. Bez operačního systému, bez UMTS, bez kapacitního displeje, omezený počet sms zpráv... A pak ten samý člověk přijde do obchodu pro nějakou prkotinu typu kabelu za 40 korun a tři hodiny to tam obhlíží, jestli bude výhodnější ten od Micronetu a nebo od Datacomu *3*

Jediné co by se snad dalo na kabelu k telefonu diskutovat, tak to jsou zpětné háčky na konektoru, aby sám nevypadával, když například kabel visí ze stolu do zásuvky *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: