XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Internet a počítače / Kapesní počítače

 

Kapesní počítače

Kapesní počítače

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Tipy, triky, programy pro WM5
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Alwin_X (iannick@seznam.cz) ... 19.03.2010 08:54:41 ... (Strom/Strom)
HTC WM6.1 - kontrola nad připojováním
Zdravím všechny,
jako novopečený majitel, mám dotaz na jednu věc, kterou asi řešil každý kdo si pořídil tento "smartfounek"....
Popis situace:
V kavárně (nebo kdekoliv jinde) se připojím na wifi, píšu e-mail, nebo surfuju po webu a pokud si nedám pozor a nesleduji stavové ikony pripojení tak telefon naprosto sám potichoučku při přerušení přejde na GPRS/3G protokol (pokud to dopře popisuji -> indikuje to písmenko E s ukazatelem síly signálu). A to i v případě, že je zakázané datové připojení, a pouze povolené Wi-Fi. Jako dlouholetý Siemensák jsem měl plně pod kontrolou situaci, telefon si vyžádal potvrzení před JAKÝMKOLIV připojováním a stahováním dat.
Dokázal by mě někdo poradit, jak to vyřešit? Existuje na to prográmek, utilitka? Případně i nějaké počítadlo objemu dat stažených.

Díky předem
Jan
guest Muž Tudor1 (tudor1@seznam.cz) ... 21.03.2010 06:12:29 ... (Strom/Strom)
Re: HTC WM6.1 - kontrola nad připojováním
Odpověď na příspěvek od Alwin_X ( mailto:iannick@seznam.cz ) z 19.03.2010 08:54:41:

Já mám vytvořené 2 profily (pro MMS a pro internet) a když nechci aby se připojoval k internetu tak jej přepnu na MMS, on se sice připojí ale nic nestáhne *1*
guest Muž Alwin_X (iannick@seznam.cz) ... 26.03.2010 14:41:43 ... (Strom/Strom)
Re (2): HTC WM6.1 - kontrola nad připojováním
Odpověď na příspěvek od Tudor1 ( mailto:tudor1@seznam.cz ) z 21.03.2010 06:12:29:
zkousel jsem to najit a nastavit, ale marne, a protoze po kazdem zmacnkuti "Home" se to zas a znovu pripojovalo, nechal jsem tu datovou sluzbu radeji zablokovat operatorem. Behem tydne ucet za 600Kc za 0,077 Mb jen za infomace o pocasi a 2 prijate maily (pozn. bez prihlohy) je to horor. Za mesic bych ani nechtel vedet kolik by to bylo.
Cao..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: