XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Hlášky z filmů!

 

Hlášky z filmů!

Hlášky z filmů!

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pojďte si zavzpomínat na české nebo zahraniční hlášky *40*
Sprostá slova se normálně dnes používají, mladší generace mluví jak dlaždiči a ty hlášky jsou z filmů, které jsou přístupné všem, takže bych v tom neviděl žádný problém Pohoda   *5*
Píšu to z toho hlediska, aby jste nemuseli hvězdičkovat - stejně každý wí, co tím chtěl básník říci ... a taky proto, aby jsme předešli třeba nějakému napomínání - kdo wí Zubatej   *40*

Moderátoři: hudyna

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Mates666 (Dirr@seznam.cz) ... 09.08.2010 02:45:29 ... (Strom/Strom)
Pár pařmenů
Dáš si líh nebo něco ostřejšího? Jen okenu. Dík.

Byla to oslava..... Menší oslava. Pili jsme líh a hulili čmoudovou trávu. Nikdo nezůstal střízlivý. Šmajdalf se zhulil tak, že nám ukázal trik se špičatým ....... Uf to jsem vám vůbec neměl říkat.

A devět? Devět prstenů ukradli romští spoluobčané.

Skoro jich porubali. Ale čip měl moc silné baterky.

Jeden ringouš velí všeckým,
Devět lidí sváže,
Na pařbu je přivede,
Do temné garáže.
Baf!

Slyším bigbít. Tlaková vlna!

Mají s sebou motorové koně. Ale vždyť už se nevyrábí - jsou to vraky. Nevyrábí, ale v bazarech jsou pořád.

Všici ale byli podraženi, bo v zemi Nádor zrobil velký pakoš Saudruh ještě jeden prstem, s extra silným mikročipem, kompatibilní s ostatními.
Lee.Robinson Žena Lee.Robinson (Lady-M@email.cz) ... 21.03.2013 10:04:20 ... (Strom/Strom)
Re: Pár pařmenů
Odpověď na příspěvek od Mates666 ( mailto:Dirr@seznam.cz ) z 09.08.2010 02:45:29:
"Co to máš?" "Čepovanou kofolu" "Cože? Oni tu mají kofolu?! A já blb se nalívám tequilou!"

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: