XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Lízání dívčího zadečku

 

Lízání dívčího zadečku

Lízání dívčího zadečku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny dívky, které mají rády lízání zadečku a všechny kluky, kteří jim to rádi dělají
Vítám všechny pohodové lidi bez zábran, kteří mají v sexu rádi mimo lízání dívčího zadečku. Budu moc rád, když se na tomto fóru budeme bavit o tom, co spousta lidí dělá, pouze o tom nemluví.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž miraafila ... 01.02.2007 09:20:09 ... (Strom/Strom)
Jsem asi divná
Můj přítel to chce vyzkoušet,ale i přes to,že dodržuji hygienu,mám pocit,že nejsem dostatečně čistá,aby k něčemu takovému dočlo.Mám ráda anální sex,orální sex a spoustu jiného,chtěla bych i toto vyzkoušet,protože je to prý užasně příjemné,ale jak to udělat,abych si přišla dostatečně čístá?
guest Muž miraafila (miraafila@centrum.cz) ... 09.02.2007 10:17:15 ... (Strom/Strom)
Re: Jsem asi divná
Odpověď na příspěvek od miraafila z 01.02.2007 09:20:09:
Já moc všem děkoji za přízpěvky a za radu.To vše co jste mi tady napsali dělám běžně,nešla bych do žádného sexu bez sprchy.Ale vzhledem k tomu,že se sprchuji každý den,tak nikdy není problém:-)Myslím,že jste mi dodali odvahu a dovedu si představit,jak musí byt příteli příjemné při orálním sexu že jsem čistá.Upřímě jste mě přivedli na myšlenku,jak to musí vypadat u těch co tak čistotní nejsou:-((((.............to je ale zase o něčem jiném
guest Muž Dr.NOOO ... 12.02.2007 08:16:20 ... (Strom/Strom)
Re (2): Jsem asi divná
Odpověď na příspěvek od miraafila ( mailto:miraafila@centrum.cz ) z 09.02.2007 10:17:15:
A nezapomeň nám dát vědět, jak Tvůj experiment s lízáním zadečku dopadl.
guest Muž Skrin1285 ... 05.09.2008 23:18:07 ... (Strom/Strom)
Re (3): Jsem asi divná
Odpověď na příspěvek od Dr.NOOO z 12.02.2007 08:16:20:
Jo to ses

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: