XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Guest

Guest

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Guest aka šmírák. Používáte ho? Nově může guest pouze do nestálých místností.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 28.03.2010 01:11:53 ... (Strom/Strom)
Můj názor
Nechápu , co tu vlastně řešíte, jen mlátíte prázdnou slámu furt dokola !!!
Je jasné že guest je úplně neškodnéj , protože do dění v room nemůže nijak zasahovat . Nevím proč se ho někteří tak obávají . Přece když se chovám jako člověk a né jako hovado , nemůže toto mé jednání nijak a nikým nikdy být zneužito i kdyby to co píšu četlo 100 guestů. Guesta se opravdu bojí jen ti co intrikují a nebo se nechovají dle pravidel.
Já osobně si raději dříve , než-li se přihlásím přečtu vo co vlastně v room kráčí a posléze zvážím zda se přihlásit a nebo jít jinam. Bez postu gusta , by se v některých cimrách jen větralo a nanejvéjš zdravilo . Jen ať má guest dlouhéj život zde na chatu , je to svým způsobem i takovéj maléj kontrolórek proti otevřenýmu hulvátství na skle (nikdo nikdy neví , kdo se za ním skrývá a to je fajn )
guest Muž Cert_Bertik (tom.kraus@centrum.cz) ... 28.03.2010 07:45:39 ... (Strom/Strom)
Re: Můj názor
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 28.03.2010 01:11:53: Nemyslím,že se jedná o mlácení prázdné slámy. Guest je součástí xchatu a tak se logicky celá léta, co sem chodím, potkávám s názory na něj. Nemyslím, že je nutné, aby sledoval chod místnosti utajený cenzor, ale je zase pravdou, že zákazem guesta nic nevyřeším. Příjde do místnosti jako nově založený nick, bude 45 minut mlčet a sledovat či kopírovat.

Ano, kopírovat a tím není neškodný. Pokud se na nějakém foru objeví texty, které někdo řekl a jsou tam uvedeny jen vybrané věty, takže vše vypadá zcela jinak, není to nijak příjemné. A každý, kdo chatuje delší dobu, to zažil. Takže názor,že :Přece když se chovám jako člověk a né jako hovado , nemůže toto mé jednání nijak a nikým nikdy být zneužito i kdyby to co píšu četlo 100 guestů. Guesta se opravdu bojí jen ti co intrikují a nebo se nechovají dle pravidel. není zcela pravdivý.

Za malého potřebného kontrolorka ho neberu, na dodržování slušného chování jsou v místnosti stálí i aktuální správci. Spíš se chatující musí naučit posoudit, co psát na sklo a co šeptat. Názor, zda guest ano či ne, nemám jednoznačný. Ovšem jak už jsem psal, i kdyby byl zakázan, stejnou funkci udělá nově otevřený nick.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 28.03.2010 15:53:15 ... (Strom/Strom)
Re (2): Můj názor
Odpověď na příspěvek od Cert_Bertik ( mailto:tom.kraus@centrum.cz ) z 28.03.2010 07:45:39:
kopírovat přece můžeš i pod jakýmkoliv jiným,. třeba jednorázově založeným nickem, a pak je upo jedno esli si pod guestem bo tím nickem. a všechno co píšeš na sklo píšeš dobrovolně s vědomím že je to veřejně k dispozici, ke čtení, kopírování, screenování... pokud se obává zneužití tak šeptat nebo, ehmm.. nepsta nic *3*. ale to všecko už tady je v historii fora *5*




*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž petrdumbi16 (p.d.s.m@seznam.cz) ... 18.06.2010 12:00:25 ... (Strom/Strom)
Re (3): Můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 28.03.2010 15:53:15:
To je pravda *40* SS pro Noční show
guest Muž petrdumbi16 (p.d.s.m@seznam.cz) ... 28.06.2010 07:26:07 ... (Strom/Strom)
Re (4): Můj názor
Odpověď na příspěvek od petrdumbi16 ( mailto:p.d.s.m@seznam.cz ) z 18.06.2010 12:00:25:
Stejnak mi nikdo neodpověděl *19**3*

*1582**47**161**1581*

*40* Stálý Správce pro Noční show *72*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 28.06.2010 09:44:32 ... (Strom/Strom)
Re (5): Můj názor
Odpověď na příspěvek od petrdumbi16 ( mailto:p.d.s.m@seznam.cz ) z 28.06.2010 07:26:07:

Na nic ses neptal :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž petrdumbi16 (p.d.s.m@seznam.cz) ... 05.07.2010 07:20:31 ... (Strom/Strom)
Re (6): Můj názor
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 28.06.2010 09:44:32:
Njn chybka se vloudila *2374*
*1582**47**161**1581*


*40* Stálý Správce pro Noční show *72*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: