XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 04.06.2006 22:52:08 ... (Strom/Strom)
Jak řeší stížnosti admin Waistnex ;-)))
Waistnex (waistnex@centrum.cz) ... 04.06.2006 22:30:25 ... (-/-)Re: Stížnost na postup a chování ke mně admina Waistnexe ;-)))
Odpověď na příspěvek od P.A.N.D.O.R.A. ( P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz ) z 04.06.2006 22:24:25:
Mila Pandorko, meli jsme debatu, meli jsme i dohodu, ty jsi prohrala a dle dohody jsi mela bez jakychkoli reci pristoupit na trest.
Nestalo se tak a tedy i ja te posilam do prislusnych mist. Trest samozrejme zustava.

Moje odpověď dotyčnému a zmiňovaná dohoda:

Odpověď na příspěvek od Waistnex ( mailto:waistnex@centrum.cz ) z 04.06.2006 22:30:25:
Ano, teď jsi se projevil jako slušný a vzorný admin. Tvoje podmínka byla: Řekni číslo od 1 do 100. Já řekla 15, Ty jsi řekl 25 a posměvačně jsi napsal prohrála jsi, trest zůstává. To bych radějí nechala na jiných kompetentnějších lidech, aby posoudili, jestli jsem trestaná správně. Tím, že mě posíláš do příslušných míst, doufám, že myslíš to co já, teda, že jsem se obrátila na kompetentnější osoby, než jsi Ty.
P.S. Tak takovým vyděračským způsobem se může chlubit Waistnex, přišlo mu to asi dost dobré, jak je vtipný, pro mě takové odpovědí nejsou slušné, natož vtipné. Takové dohody by se adminům neměly tolerovat.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: