XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Tom9146 Muž Tom9146 (tom9999@centrum.cz) ... 30.05.2018 20:31:19 ... (Strom/Strom)
Určití správci...
Na XChatu mě vždy štvali správci,kteří zneužívali svého postavení.Jmenujme si jednu za všechny a to je nick Tar.ysek.Tahle žena neustále pomlouvá ostatní členy místnosti Věkový rozdíl a pokud jsou tito lidé vyprovokováni k reakci,Tar.ysek je vyhazuje.Lidi už si na ní asi dvakrát stěžovali a nikdo to neřeší.Dále její kamarádka usmevavaholka.No její smysl pro humor je poněkud jiný :-) Pokud se dostane ke správcovství,vyhazuje i za pozdrav.Tohle byste měli řešit a né to nechat být jen proto,že jsou to vaši známí nebo se vám nechce.Pak ten svět vypadá.Zbavení správcovství nebo ban by zde byl na místě.
Rebelka_ja Žena Rebelka_ja (Rebelka_ja@centrum.cz) ... 31.05.2018 12:41:35 ... (Strom/Strom)
Re: Určití správci...
Odpověď na příspěvek od Tom9146 ( tom9999@centrum.cz ) z 30.05.2018 20:31:19:
Ano tohle vše můžu potvrdit, nejen já věřím že se za tohle postaví více lidí, pro klid v místnosti. Že člověk pomalu nemůže napsat ani Ahoj, to už je trochu za hranou a navíc i když je SS jinde (40+) tak by měla být trochu nestranná než ukazovat na druhé a sama dělat to stejné 100x horsi. To stejné platí i o kamarádce a jejich neustálých výpadu na cokoli, co se píše na sklo a zrovna jim se dané téma nelíbí...věřím že sem napíše více lidí tak snad to už bude bráno v potaz ... samozřejmě screeny jsou

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: