XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Drogy...

Drogy...

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a vztahy k nim
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž terry.uiu (terezie.ticha@seznam.cz) ... 30.06.2010 17:02:50 ... (Strom/Strom)
Drogy...
Vidím, že se tu dlouho nic nepsalo, tak se tedy zapojím :D Já osobně drogy nesnáším a to z důvodu, že z mých přátel udělaly chodící zombie. Začalo to ve druháku na střední, kdy bylo strašně IN hulit trávu. Taky jsem jí vyhulila dost, takže nepatřím mezi ty kazatele, co nikdy nic nezkusily a zavrhují to. Oproti mým přátelům jsem jí ale neholdovala denně a v takovém množství jako oni (to znamená, že denně vyhulili celej gramák nebo i více). Pak se stalo to, co se většinou stává, když několik let berete jednu a tu samou drogu (a ano, tráva je droga, sice lehká, ale pořád tam to slovo droga je a má to svůj smysl). Přešli na perník. V té době jsem se už s nimi přestala stýkat, protože jim to přestávalo myslet a můžu vám s klidným srdcem říct, že to, co z vás udělá heroin za 3 měsíce, to samé z vás udělá každodenní kouření trávy po 3 roky. Vymazaná hlava, dementní výraz a paměť nulová. Už se s těma lidma nestýkám a mrzí mě, že jsem ztratila nejlepší přátele právě kvůli něčemu tak hloupému, jako jsou drogy, ale už se s nimi vážně nedalo jednat jako s lidskými bytostmi - věčné zapomínání, že jsme se měli někde sejít, důležitější bylo sehnat prachy na drogu než za ty peníze jít sednout třeba na pivko a pokecat. Vím, že tu a tam třeba za půl roku si zapálit jointa neuškodí vašemu organismu, ale po tom, co jsem na vlastní oči viděla se tomu radši straním úplně.
guest Muž mike_kenji_shinoda (kasprdle@quick.cz) ... 05.11.2010 02:55:50 ... (Strom/Strom)
Re: Drogy...
Odpověď na příspěvek od terry.uiu ( mailto:terezie.ticha@seznam.cz ) z 30.06.2010 17:02:50:
Je to jen o člověku, hulim 7 let skoro každej den, občas si dám houbičky, éčko, tripa nebo i piko a na vejšce sem úspěšně udělal bakaláře a pokračuju dál :)
guest Muž Modrigen (michal.jergl@centrum.cz) ... 21.02.2011 00:08:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): Drogy...
Odpověď na příspěvek od mike_kenji_shinoda ( mailto:kasprdle@quick.cz ) z 05.11.2010 02:55:50:
jsme na tom stejne akorat uz si nedavam piko .-) je to sux koks lepsi .-)))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: