XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Co je pro vás pohoda???

 

Co je pro vás pohoda???

Co je pro vás pohoda???

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
No prostě co je pro vás pohoda?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 23 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž hiP.1 (klimajs@seznam.cz) ... 13.04.2006 12:49:00 ... (140/230)
Re (2): Pohoda jazz
Odpověď na příspěvek od ssasanka ( mailto:sssasanka@centrum.cz ) z 29.03.2006 20:27:59:

Na co mužský, těch je na svtě až moc .... to možná když se vyrazí někam na pánskou jízdu tak je to taky pohoda, ale prostě ženský sou ženský *100**18

hipík *194*
guest Muž o.l.a.f. ... 10.04.2006 19:03:57 ... (139/230)
Pohoda Bluess :-)
Sassanka:samozřejmě v mezích všedních věcí, slunce,vítr,chlad,voda,hudba,opojný mok.dotek,smysly,chuť, apod...
ale vůbec jsem nemyslel věci na které jsi nejspíše narážela ty...
tohle objevování situací či vnímání má moje meze,kterých se držím...až zklouznu...nebude to co budu chtít já..;-)
proto je odmítám...
a beru si z těch,které jsou okolo mě...
zkus to..;-)
guest Muž ssasanka (sssasanka@centrum.cz) ... 29.03.2006 20:27:59 ... (138/230)
Re: Pohoda jazz
Odpověď na příspěvek od hiP.1 ( mailto:klimajs@seznam.cz ) z 21.03.2006 20:47:54:

..hmm koukám, že si to vážně umíš užít :-) já bych to brala, až na ty prdelky, ty bych určo vyměnila za mužský *3**3*
guest Muž hiP.1 (klimajs@seznam.cz) ... 21.03.2006 20:47:54 ... (137/230)
Pohoda jazz
Největší pohoda je když si člověk zapne doma bota aby mu nadělával hodiny,jede někam k vodě,tak se vykoupe,opálí si půlk, dá si pivečko,cigárko a pohlídně na pěkný prdelky slečen pochodujících kolem a nejlépe když se nějaká nechá i sbalit. No a pak když přijde domů a zjistí že admini přijou na to že člověk měl zaplýho bota celej den .*5* (s tim botem sem si dělal ale legraci *72*)*40*

hipík *194*
guest Muž ssasanka (sssasanka@centrum.cz) ... 04.03.2006 18:34:44 ... (136/230)
Re: Tak se opět ozvu... :-)
Odpověď na příspěvek od o.l.a.f. z 23.02.2006 20:49:17:

..jen abys nepřebral, abys na tu svou věčnou chuť po novém a ještě nepoznaném nakonec nedojel *3* ale pravdou je, že si musíme krásné vzpomínky schovávat na horší časy..jsou jedinečné a neopakovatelné, je třeba z nich čerpat životní sílu a chuť do dalšího hledání *3**3*
guest Muž o.l.a.f. ... 23.02.2006 20:49:17 ... (135/230)
Tak se opět ozvu... :-)
Tak jsem postupem času zjistil,že čím dál víc si užívám,tím dále více potřebuju jinou věc při které se uvolním...jinou záležitost..
ale pocity z té staré přetrvávají..ať je to jaro,nebo kytary tón...dlouhé otálení a konečný vdech nikotinu do plic,momentka,výdech a lahodná chuť chmelového moku....větrné pohlazení tváře a prohrábnutí neviditelných ruk mými vlasy...hudba v uších a pohlazení obilí...slunčení svit hřeje líce a něžná dívka se blíži..atd.
to vše jsou jen pocity,které jsou jedinečné a nevratné a v tom je jejich krása..kdyby se opakovaly už by nebyly tak krásné...
sakra o čem to vlastně mluvím???
mluvím o tom,že nic se neopakuje a každá pohodová chvíle pomine,jen si ji musíme uchovat..její sílu,její chuť,její vůni,její dotyk,prostě ten pocit...a hledat nový...pořád,stále...
guest Muž ssasanka (sssasanka@centrum.cz) ... 11.02.2006 22:59:13 ... (134/230)
Léto a pohodička
T.H.C.manka - tvoje romantika je přímo hotovým balzámem pro mou empatickou duši.Nemohu se dočkat léta, doslova prahnu po pomalejším životě, které nabízí tzv. okurková sezóna, jež ve mně vzbuzuje i touhu po větším klidu.Prázdniny, dovolená, ta samotná slova ve mně vyvolávají touhu po blízkosti, romantice a cituplné pospolitosti. Také láskyplné pohledy, slova plná obdivu a já opět budu proplouvat létem na růžových obláčcích. Už se nemohu dočkat! *4*
guest Muž T.H.C.manka ... 06.02.2006 17:57:19 ... (133/230)
pohodicka
největší pohodička pro mě je někde na fesťáčku..3 dny plné punku, možu se ožrak kdy chcu a jak chcu,..žádné starosti,kopa kamarádů..jak už se těším na léto. ale inak pohodička je pro mě kdekoliv a kdykoliv s dobrýma lidma,zahulí se, zachlastá..stejně je léto nejlepší..
guest Muž bona.fide (bona.fide@centrum.cz) ... 03.02.2006 20:29:12 ... (132/230)
Pohoda?
To může být také cesta do Karibiku.Uprostřed mrazů ohřát své tělíčko ;o) Šumění moře, poletování racků, v hlavě klídek a starost jen o to, co kde zblajznout a jak se pomnět.Přivolat jaro ;o)

*48*
guest Muž Yggi ... 24.01.2006 21:25:31 ... (131/230)
<<jojo pohodička....>>...stačí jako nadpis...
zdravím, pro mě je pohodička s fajnovýma lidičkama, který mám ráda, se super hudbou za zády a bez povinností!! páč když víš , že musíš udělat todle a tamto, je to na nic...neříkám že člověk nemá mít povinnosti, jasně že má, ale pro těch pár chvílí by mohly jít stranou...tak zas čau

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 23 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: