XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Co je pro vás pohoda???

 

Co je pro vás pohoda???

Co je pro vás pohoda???

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
No prostě co je pro vás pohoda?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 23 | » | Poslední

 

guest Muž o.l.a.f. ... 12.05.2005 14:53:58 ... (10/230)
Hehe... }:->
Pohoda je taky v podstatě nic nedělat,v dnesšní době je vzácnost mít čas nic nedělat...a tím že je to vzácné je to pohoda...
nic nědělat je se v podstatě nudit...a to přece nechceme,že?

takže dělat nějakou příjemnou činost je vlastně mít pohodu.... ;-)
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 11.05.2005 13:36:04 ... (9/230)
Re: new
Odpověď na příspěvek od segrajitka ( mailto:segra_jitka@centrum.cz ) z 11.05.2005 12:30:46:

Jituš jdi radši kalit *1* *45*
guest Muž segrajitka (segra_jitka@centrum.cz) ... 11.05.2005 12:30:46 ... (8/230)
new
Mam 2 dny volna,tak muzu sedet u compu,tak tomu se rika pohoda*40*
guest Muž maulus (kvytopil@msn.com) ... 04.05.2005 23:04:45 ... (7/230)
ehmm*18*
moje definice pohody vypada asi takhle:*1* lehnu na postel,pustim nejakou klidnou hudbu(trip hop,nebo proste neco pomalyho),zavru oci,popijim vinko a litam si myslenkama v oblacich.. samozrejme NIKYM nerusen... coz samozrejme nikdy nevyjde, pac po me porad nekdo neco chce na ICQ, nebo zvoni mobyl a kdyz uz nic, prijde tatka a rekne, ze mam jit utrit nadobi*8* *3* *3* *3*

*54*
guest Muž Kotatko-Sarinka (Kotatko_Sarinka@centrum.cz) ... 29.04.2005 14:22:47 ... (6/230)
pohoda je
...když....když se se za celej den nestane nic, co by mě porádne vytočilo, bo nějak víc naštvalo...a když se nehádám s miláckem a nedozvím se že mě nějací moji rádoby kamarádi pomlouvaj za zadama *41**71*

*61* KoTe
guest Muž ViLLe_VaLO (ville.valo@seznam.cz) ... 26.04.2005 15:52:32 ... (5/230)
Pohoda? :-)
Pro mě osobně pohoda je asi tohle : "Lehnu si na postel, zamyslím se nad celým dnem a když si mohu říci, že jsem udělal vše správně, že se nemám za co stydět a zjistím, že všechny mé kroky vedli ke spokojenosti mě ale i mých přátel,tak je to pak těžká pohoda*40*"
Jinak báječnej stav mám i ve vaně a když si zajdu na pivko,ae to jsou takový "vedlejšáky" :-) *40*
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 21.04.2005 20:20:31 ... (4/230)
P *5* H *5* D A
to se nedá řííííct.. jen tak jakoo :-) ale pohoda.. takže asi tak 3 chvíle největší pohody dokupy dám.. Ta první, vždycky v létě na táboře (jezdim hrozně moc let) a prostě s vedoucíma, kámošema co je znám od mala, v noci lehneme na silnici, na asfalt, total vyhřátej a až do rána kecáme, co se za celej ten rok co jsme se neviděli stalo.. a prostě to je fakt pohodička... takovej návrat do dětství .. no nostalgie zas *20* potom total pohoda pro mě je napustit si vanu, plnou pěny, pustit si skvělou muziku a zapálit svíčky..to vydržím třeba dvě hoďky... v pohodičce :-) no a ta třetí pohoda?? ležet kdekoliv s někym mým *15* jen tak mu ležet v náruči.. pokecat.... a prostě pohodička... je toho moc.. ale compík to moc neni.. tam se spíš rozčiluju když se mi něco sekne *3*
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 20.04.2005 21:23:37 ... (3/230)
Re: Co je pro vás pohoda.... :-))))))
Odpověď na příspěvek od o.l.a.f. z 11.04.2005 18:40:18:

to já su městský typ :) pro mě je pohoda, když po celodenní dřině sednu k počítači, je tak před půlnocí, a su už děsně unavenej, a pak - zapnu quake3 a oddám se naprostému klidu ... (aktivní odpočinek *4*) a nebo když se ráno probudím o hodinu dřív a zjistím kolik mám ještě času..tak du na záchod, napiju se..a pak si lehnu..a usnu!! jaaj :)

edit: a ke quake3 samozřejmě odpovídající kliďánkovou muziku - Carcass, Exploited :))
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 20.04.2005 20:14:01 ... (2/230)
Co je for me pohoda...........
Je sobota brácha mamka a tata jeli k tetě a zůstanou přes víkend *82* ale vlastně jsou prázdniny ....takže tam zůstanou dýl já jsem nemohl jet, protože jsem nemocny *82* ...a tak zůstavám doma *82*
Jediná důležitá věc je abych si zašel k tetě na oběd...se nacpat.....
Další důležitá věc je nevypínát nikdy počítač ......... no co kdyby se mu nechtělo najet z5 *3*
.......no a právě že je těch důležitějšich věcí tak málo tak to se mi líbí *52* *47* *3* *82*

/tento přiběh je vymysl....jakákoliv shoda je náhodna *3* *3* /
guest Muž o.l.a.f. ... 11.04.2005 18:40:18 ... (1/230)
Co je pro vás pohoda.... :-))))))
Každý z vás určitě zažil jednou pohodu,ať už psychickou nebo fyzickou....
Napiště co, kdy, jak, a proč....

Není nad to lehnout si do trávy,nad vámi se točí nebe,myšlenky vás neužírají,stresy zůstaly daleko za vámi,
příjemná hudba lesa a luk uklidňuje....

Odpolední slunce příjemně hřeje,cigareta pomalu doutná,vychlazené pivo hasí žízeň a vlnky rybníka odráží třpyt slunečních paprsků...

Určitě jste něco takového zažili... a né,že né!!! :-)))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 23 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: