XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / POLICIE ČR / Městská

 

POLICIE ČR / Městská

POLICIE ČR / Městská

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory a zážitky snimi...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 15 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž holimir (daawee21@centrum.cz) ... 15.08.2007 17:50:34 ... (38/148)
Re: žůůůžo den :o)
Odpověď na příspěvek od JrElda ( mailto:JrElda@centrum.cz ) z 10.08.2007 14:27:59:

Velice nádherný den jak by se dalo říct mno ja mel podobny jen tam nebyla policie CR a nelitali tam takove pokuty *47**40*
guest Muž crimsson (crimsson@seznam.cz) ... 11.08.2007 20:20:26 ... (37/148)
Re (3): žůůůžo den :o)
Odpověď na příspěvek od JrElda ( mailto:JrElda@centrum.cz ) z 11.08.2007 10:52:11:

ani jsem nebyl ,ale je to dlouhý*3*
guest Muž JrElda (JrElda@centrum.cz) ... 11.08.2007 10:52:11 ... (36/148)
Re (2): žůůůžo den :o)
Odpověď na příspěvek od crimsson ( mailto:crimsson@seznam.cz ) z 11.08.2007 00:30:30:
co jsi ožralý bo co?*161*

*373*JrElda
●[základní pomoc při problémech na Xchatu]
●[vrcholový spamér]
●[moderátor,BOT]
●[Nekompromisně trestající osoba]
●[Pivař žíznivý]
guest Muž crimsson (crimsson@seznam.cz) ... 11.08.2007 00:30:30 ... (35/148)
Re: žůůůžo den :o)
Odpověď na příspěvek od JrElda ( mailto:JrElda@centrum.cz ) z 10.08.2007 14:27:59:


si to přečtu zejtra teď mě bolej oči*3*
guest Muž JrElda (JrElda@centrum.cz) ... 10.08.2007 14:27:59 ... (34/148)
žůůůžo den :o)
Tákže...je to příběh v kterém se nejedná nějak ačkoliv o Policii ale nějak tak aspoň to zhrnu a vyklopím ten trapas*161*.

Ve 15hod jsem měl sraz se svou přítelkyní doma.příjdu za ní..bezdůvodně se na mě nasere tak se zvednu a
řeknu že jdu.že to nemá cenu se furt hádat.takže hned z toho byly kopačky..tak jsem šel domů a tak si říkám že
bych dnes mohl někam vyrazit tak jsem se zkulturnil a vyrazil jsem.potkám kámoše z těma jsem se ožral jak to prase.
Na diskotéce byla bitka a my jsme se do toho pustili*47*...zachvíli přijeli policajti a chtěli občanky a já řrekl že nemám
a on řekl at nelžu a předložím mu ji...a já na ňho.. ,, já věděl že si nemám brát doklady.jsem tušil že potkám takové imbecily
jako jste vy" tak hned z toho byla urážka na cti a pokuta za 300kč. a začal mi vykládat nějaké paragrafy a zákony a já řekl
že nebudu platit pokuty nějakému posranému státu který vede posraný Klaus s Havlem*3*. Dalších 500kč pokuta, chytl jsem
složenku a blokovou pokutu a skrčil jsem ji a hodil na zem.dalších 300kč pokutu za maření výkonu*3*. a tak jsem odešel se třema
pokutama*161*. Odešli jsme z diskotéky a teď nás napadlo na parkovišti jen tak udělat stojku*3* a tak nás bylo asi 7 a všichni dělali
stojky.co se nestalo.s kámošem jsme hodili stojku a prokopli botama s ocelovkou boční okno od felicie (nechtě)*161*,
a tak jsme honem zdrhli...po chvíli kámoš vlezl jen tak ze srandy u cesty pod nějakou dodávku a tam se zasekl bombrem(bundou)
o nádrž a přišel borec že odjíždí s dodávkou tak jsme si chcali do kalhot jak jsme kámoše vytahovali ožralého z pod dodávky*2374*....
a na závěr noci jsem šel s tě ma kámošema přes vlakový přejezd který měl na každé straně závory.a tak jsem si řekl že na závoru vylezu
a sundám tu závoru dolů.a tak jsem se na ni vyškrábal a jak jsem ji stáhnul dolů tak jela semnou strašně rychle dolů až se mi nohy zabořili do cesty a zlámal jsem si totálně kotník.
Nemocnice byla naštěstí asi 200metrů od toho tak mě kámoši vzali na pohotovost kde mi to dali do sádry a jak jsme šli z pohotovosti na vozíku do výtahu tak se mi udělalo špatně a poblul jsem celý výtah a pak i celý suterén v nemocnici*712**3*....
vyjeli jsme ven a teď jak se dostanu domů?!*88* Kluci řekli ať sedím na vozíku že mě odvezou na něm...tak asi hodinová cesta na vozíku mi málem
zlámala i druhou nohu jak mě vyklopili asi 10x za sebou*161*....dostal jsem se domů a usínal jsem s klidem a ráno zvonek a otevírám a tam
Policie že jsem ukradl vozík s nemocnice v hodnotě 3500kč a nejhorší bylo že jsem za boha si nepamatoval kde ten vozík je*2374*

mno a dnešním dnem sedím u PC a píšu to...a furt mám nohu v gipsu*2374*



*373*JrElda
●[základní pomoc při problémech na Xchatu]
●[vrcholový spamér]
●[moderátor,BOT]
●[Nekompromisně trestající osoba]
●[Pivař žíznivý]
guest Muž crimsson (crimsson@seznam.cz) ... 10.08.2007 12:11:33 ... (33/148)
Re: později určitě
Odpověď na příspěvek od JrElda ( mailto:JrElda@centrum.cz ) z 09.08.2007 15:54:27:

se těšííme*3**3*
guest Muž JrElda (JrElda@centrum.cz) ... 09.08.2007 15:54:27 ... (32/148)
později určitě
Dneska vám řeknu jeden příběh ale teď se mi nechce..takže dneska později..a je mrtě guud..*161*

*373*JrElda
●[základní pomoc při problémech na Xchatu]
●[vrcholový spamér]
●[moderátor,BOT]
●[Nekompromisně trestající osoba]
●[Pivař žíznivý]
guest Muž crimsson (crimsson@seznam.cz) ... 09.08.2007 15:49:55 ... (31/148)
Re: Také přispěju *40*
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 05.08.2007 07:46:46:

jj pěkně dlouhý a dobrý*3*
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 05.08.2007 07:46:46 ... (30/148)
Také přispěju *40*
Nedávno mě čekala 13ti hodinová šichta *369*. Kolegyně měla 12ku, kterou měla odpracovat v lahvárně. Když mi to říkala, na první pohled mi bylo jasné, že se jí moc nechce *712*. Toho jsem využila a nabídla se, že to vezmu za ní *566*. Takže jsem šla ráno za paní z pokladního dozoru a nebyl problém to prohodit *66*. Takže jsem čapla klíčky, pití a šla jsem se zabouchnout do smradu piva, alkoholu a sirupů zároveň *845* *3*.

Venku bylo hezky a lidi to do Kaufu moc netáhlo. Bylo znát, že jsou někde u vody. Užívala jsem si klídku a dělala jsem svoji práci - třídila lahve od značek, tvarů a objemů *712*. Po první přestávce jsem si šla do trafiky koupit časopis, abych se tam těch zbylých xy hodin nenudila *18*. Luštila jsem obrázkovou osmisměrku *66*, při který jsem asi na 5 minut usnula *157* *3*. Pak se trošku nahrnuly lahve. Zvedla jsem se a uklidila *40*.

Ve večerních hodinách ( 18:15 ) jsem si udělala druhou půlhodinovou pauzu. Šla jsem si popovídat do elektra, ze kterýho se vyskytuju někdy i na chatu *3*. Ale k věci... Přišla jsem zpátky na lahvárnu. Moc lahví mi tam nepřijelo *566*. Pracuju si, když najednou *2794* někdo zaťukal na železný vrata *712*. Myslela jsem si, že to je někdo z kolegyň, že mi jdou pomoct, jako ráno *34*. Otevřu a léééééék *2731* - městská policie *17* *3*.

Mitch: Dobrý den *34* *72*...
Policista: Dobrý den *2830*. Nebyli tu dva kluci s přepravkama od Ježka?
Mitch: Ne, přepravky od Ježka mi tu za posledních 30 min neprojely. Proč? *712* ( *566* :D )
Policista: Aha... Máme tu hlášenou krádež. Mohla byste nám zavolat na 156, až tu budou? *6*
Mitch: Já bych vám ráda pomohla, ale přes automat nevidím na lidi. Kolik těch přepravek má být? *174*
Policista: Hmm *157*. Mělo by být tak 2 nebo 3.
Druhý policista na kolegu: No jo, ale tady strčí bedny a vyjede lístek *8*
Mitch: Přesně, oni sem nafrkají přepravky, vyjede lístek a pak si dojdou na informace a nebo na pokladny, kde jim to vyplatí *712*.
Policista: *157*. Tak vám děkujeme, nashle. My tady budem někde číhat.

Neubylo ani 5 minut a první Ježek, druhej, třetí, čtvrtej, pátej..... Chopím se mobilu a volám 156. Dlouho trvalo, než to někdo zvedl *369*. Ale nakonec se ozvalo: "Tísňová linka, policie, dobrý den." Tak jsem se představila, řekla jsem, že volám v Kauflandu a že tu byla hlídka ohledně přepravek a že se děje tahle věc. Prosila jsem je, aby se s hlídkou spojil a sdělil jim to. Poděkoval a zavěsil.
Chytla jsem si bedu se sirupem a vibruje telefon *712*. Nějaký cizí číslo, který se mi nechtělo ani brát, ale tak co, zvedla jsem.

"Policie, dobrý den. Vy jste nám teď volala ohledně beden...?", ozvalo se *712*.
Tak jsem jim řekla, že ano, jsem to já.
"Můžete nám říct, kolik jich bylo?"
"Bylo jich 10, vyskládala jsem je tady stranou, kdyby byla potřeba.."
"A můžete nám popsat ty kluky?"
"Bohužel, nemůžu, přes automat nevidím, ale byli dva, páč si povídali mezi sebou."
"Aha, tak vám moc děkujeme."

Vzala jsem zpět sirupy do ruky a uklidila na paletu *3*. Jenomže.... telefon *33* *3*.

"Dobrý den, policie. Ještě(r) jednou vám volám *85*"
"Anooo? *712*"
"Ty přepravky... kolik má hodnotu?"
"Jedna pivní přepravka je za 100,-. Takže celkej 1.000,- Kč."
"A bylo to i s lahvema?"
"Nene, jenom samotný bedny."
"Jasně, a kdyby to byly nový bedny...?"
"..tak budou stát pořád 100,-..."
"Fajn, děkujeme mockrát. Na shledanou."
"Na shledanou *712*."

Super, takže mi 2x volali *40*. Šla jsem si uklidit tu pohromu, co mi během chvíle přijela na pás *3*.

Když v tom zase... *2794* Otevřu a šoooooooook *2731* - Státní policie *130* *3*.

Policie: Dobrý den *2830*.
Mitch: Dobrý den *17*.
Policie: Byla tady městská policie. Kde jsou?
Mitch: Jak to mám vědět? *465*
Policie: *157*
Mitch: *72*. Zkuste jít na informace, prý tam šli *712*
Policie: Jak víte, že ty bedny jsou z pivovaru?
Mitch: Cože? *9* Já nevím, odkud jsou *72*. Mě ty bedny sem jenom přijíždí *72*.
Police: Aha *7*.
Mitch: No *712*.
Police: Takže těch beden je 10?
Mitch: Ano, tamhle jsou vyskádaný... *18*.
Policie: Dva, čtyři, šest, osm... Je jich osm... *305*.
Mitch: Deset *47*.
Policie: Ajo, deset *7*.
( mitch měl v duchu nejvíc výtlem *3* ).
Policie: Tak děkujem.

Odešli *369*. To byl poslední kontakt s policií *3*. Jako nedivím se, že vznikají vtipy *3*. Pak jsem šla na info a zeptala se, jestli už odešli. Prý seděli v kanclu a chytli nějakýho blondáka s romem. Jednoho pustili a druhej se asi přiznal. Mno, to byl zase den *369*. Příště na ně kašlu *3*.

*4220*
guest Muž JrElda (JrElda@centrum.cz) ... 01.08.2007 07:03:58 ... (29/148)
Re (2): kua:(
Odpověď na příspěvek od Rija z 30.07.2007 14:17:21:
jejda to zas nee*3*
to byla jen moje chyba*1*...jen si ho pěkně udělěj*45*

JrElda*4085*
● [ /uživatelská fóra / Osobní / JrElda & My World ]

● [ vrcholový notor ]● [ moderátor,BOT ]

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 15 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: