XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Zážitky ze školy

 

Zážitky ze školy

Zážitky ze školy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
určitě něco legračního máte...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: hudyna

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 14 | » | Poslední

 

guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 01.10.2005 22:55:32 ... (10/140)
Re: Zemák
Odpověď na příspěvek od Tenebien ( mailto:ivik.snehurka@centrum.cz ) z 28.09.2005 19:20:14:
*3* Prej ě učitelka napoměla když sem byla nemocná a nebyla ve škole*3* malej mazec*3*
guest Muž Tenebien (ivik.snehurka@centrum.cz) ... 28.09.2005 19:20:14 ... (9/140)
Zemák
Prof.: Povím Vám pohádku o třinácti měsíčkách... Tak zlá macecha poslala Marušku v zimě do lesa na jahody... Ona tak došla k těm třinácti měsíčkům a stoupla si k tomu poslednímu a ten jí povídá: Já jsem měsíc Československo-sovětského přátelství a nedostaneš nic!*47*

prof.: Jaký je nejznámější produkt Gruzie?
odpověď: Stalin.*72*

maturityze zeměpisu: O Coriolisově síle se nebudeme bavit, je to tak složitý, že bysme z toho byli divoký.

P.S. Njn, máme celkem frajera profesora:D

Aloha*5*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 26.09.2005 15:16:28 ... (8/140)
Schule
Chemie: Učitel>> No jo ropy je málo. Od dob Džejára se v Dalasu dost změnilo.
Biologie>> [k obrázku trepky] Woe to je chlupatý jak zemák.
Chemie>> Učitel>> from 2 to 10 it is oligopeptide, from 10 to 100 it is polypeptide. And when it is more than 100 it is...?
Peta>> mrdopeptide
Chemie> Vy zmutovaní stašně mručíte tak držte tlamky.
Chemie>> Vysublimuj.
guest Muž Tyrannn (janxmusil@centrum.cz) ... 23.09.2005 23:00:49 ... (7/140)
Pár perliček ještě ze střední... :-)))
Chemie : "Ty woe, já asi budu muset někomu šlohnout učebnici... No přece si jí nebudu kupovat....?!"
Matematika : "Tak a máme výsledek... Moment..to nevychází, co? " X:"Za pět!" Profesorka "Ses nikdy nesplet, viď" X : "Ne-e..."
Zeměpis : Prof. " Nedá se nic dělat, ale musíme něco dělat..."
Čeština : "Ten název vám radši napíšu na tabuli, protože to je tak německý, až je to hnusný..."
ZSV : Po třídě kolují obrázky bankovek. "Ty woe, ta Marie Terezie vypadá nějak divně..." Profesor : "Vypadá divně, protože to je Beethoven..."
Chemie : Prof. "Napiš mi rovnicic spalování kyslíku." M : "Se obávám, že neznám chemickou značku ohně..."
Dějepis : Prof. "Jirko, nevadím ti tady?! Jirka : "No, řekl bych, že docela dost..."
Zeměpis : prof."A já jsem tu dneska do půl třetí..." M :"Chudáci děti..."
Fyzka Proudění ideální kapaliny. Prof. :"No, co to vlastně ideální kapalina je?" Třída sborově : "Pivóóóóó!!!!"
Biologie : "No, a tenhle lék se proto musí podávat nitrodělož....ééééé...nitrožilně..."
Zápis do třídnice :"Kde je Eva?" T:"Šla do nemocnice...říkala Vám to o přestávce." P:"Ale kdo nedosáhl plnoletosti a nemá okluvenku od rodičů, ten nesmí..." T:"Já Vám jenom říkám, kde je... Jinak je mi to u prdele!!!"
Matematika : Prof. : "No, a podle Honzy by vám měla vyjít taková..jak to popsat..obdélníková koule..."
*40* jj, i takový byl náš drahý varský gympl....*15* *6*
guest Muž Veena (Veena.mail@centrum.cz) ... 22.09.2005 21:26:50 ... (6/140)
Aj
Hodina angličtiny: učitelka:"nemám nic řekneme I have nothing....je tam h jako když nemám nic, tak mám ho..." třída: "hovno*47*" učitelka:"mám houby, že jo...?" třída: "no taky se to tak dá*47*"
guest Muž Veena (Veena.mail@centrum.cz) ... 21.09.2005 19:33:32 ... (5/140)
chemie a ekologie
Učitelka se napila studenýho (je mladá) a ztratila hlas...mluvila jako gedžitka z rychlý roty*3*...no takhle sme se nenasmáli nikdy jako třída*47*...místo výkladu teda psala na tabuli a každou chvíli se ozvalo "a pani učitelko co to je za slovo tam?" *47*...mluvila fakt nádherně*3*...sme si mysleli že si dala helium*47*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 21.09.2005 18:40:59 ... (4/140)
3ka
Učitel ZSV:"Nooo tak za tři, ale mhouřím všechny oči. I ty kuřé."*3*
guest Muž BlackViper (blackviper@centrum.cz) ... 21.09.2005 16:25:51 ... (3/140)
*3*
Kurna, kdy to bylo.., Myslim predewcirem...Super cestina jako...

Normal ucitelka rekla slowa curak*,pic* atd...Sme brali ty ruzny spisowny nespisowny krawiny..A jako mazec..Sme se s ni nasmali az moc *3**3*
guest Muž Veena (Veena.mail@centrum.cz) ... 21.09.2005 15:43:38 ... (2/140)
Dějepis
V pátek sme zase vytočili dějepisářku :) zařvala na nás že sme primitivové a chtěla jít pro ředitele :) nakonec pro něj šel spolužák kterého nazvala magorem*47*
guest Muž Tyrannn (janxmusil@centrum.cz) ... 29.08.2005 11:31:55 ... (1/140)
Jééé, tak já začnu... Já jsem...
...chodil do školky. Tam mě ale paní učitlka uvazovala k topení, protože se mě osatní děti bály... Mno, pak jsem chodil taky do základní školy v Nové Roli (snad to neznáte...) a tam mě paní učitelka uvazovala k topení, protože se mě ostatní spolužáci báli...nutno oddat, že i paní učitelka... V pátý třídě mě odsunuli na gympl do Varů... Tam mě k topení už nepřivazovali... Chodil jsem každou hodinu na biologii, protože paní profesorka si ze mě udělala exponát ve své sbírce... Byl jsem spokojený - nebyl jsem u topení ! Mno, teď jsem maturoval a přijali mě na VŠ... Moc se tam těším...ale dooufám, že lékařská a přírodovědecká fakulta jsou dost daleko, protože víc než jednu pitvu bych nepřežil...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: