XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak často byste to potřebovali?

 

Jak často byste to potřebovali?

Jak často byste to potřebovali?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zajímavost...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 59 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 01.04.2009 10:52:58 ... (449/589)
Re (14): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 01.04.2009 07:13:01:
Fakt už toho nech už tu zas něco rozjíždíš.Co je hyperaktivita asi to nevíš podle toho co píšeš fakt sedni si místo k pc kde jen napadáš lidi a přečti si o tom něco a pak si tu hraj na dokonalou. A Hih no jasný máš také milión chlapů co tě chtějí už je vidím jak jdou po staré protivné a invalidní babičce no koukám že to je prostě fakt k smíchu. A víš co psala bes-tie ignoruj mě a já budu tebe. Fakt tyhle hnusy sem nepatří jestli máš něco proti tak mi to piš do vzkazu nebo tak ale nevnucuj všem sebe a tvé mimo názory.Měj se P.S:na tento příspěvek nemusíš reagovat.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 01.04.2009 07:13:01 ... (448/589)
Re (13): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 31.03.2009 21:58:52:..

Jasně ....ty víš všechno a já nevím nic v padesáti letech *3**3*.........vím dobře, co znamená hyperaktivita a taky vím že tříleté dítě by nemělo spát necelých 6 hodin denně , zvlášt když se ho zbytek času snažíš ze všech sil utahat, jak píšeš.........proto je taky tak neklidný, protože je uplně vyčerpaný , ani mě by nestačilo 6 hodin spánku denně dlouhodobě. Takže odborníka jsi měla vyhledat už dávno, místo toho chatuješ jak šílená celý dopoledne .....to se může každý juknout*3*

A nevím, co mám závidět Standoslavovi ??Já mám na sex 30 letýho kluka, stačí napsat sms a přiběhne,celý roky mám mladý kluky na vztahy ...........nejdřív si zjisti, koho napadáš a něco o něm..........zjevně máte se sexem problémy spíš vy dva , ty a Standa............nedostatek ...*4*

Je to sice neuvěřitelný,ale co to je hyperaktivita, víme všichni, nejen ty a sex milujeme taky všichni, vy dva ste ho neobjevili, jak nám tu tvrdíte ......*3**3*
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 21:58:52 ... (447/589)
Re (12): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 31.03.2009 17:53:28:
Cože? Jako tohle už je fakt moc když nevíš co znamená hyperaktivita tak to je pak těžké něco chápat paní!!!Hih a že bych celý dny byla na netu to pochybuju ale budiž jak píšeš chodím sem z mobilu ty co mě znají to ví koukám ty mě neznáš tudíž nevíš,že na netu můžu být i na dětském hřišti když si děti hrají s ostatními dětmi nebo když jsem v práci tak a děti jsou s otcem. A ten kdo by měl hledat odborníka nejsem já ale ....A Co se týče STANDOSLAVA Hih tak mu jen závidíš že může sexovat a chce .Má snahu o to aby byl spokojený kdežto ty to říct nemůžeš babi.Když někoho nechapeš nemáš co dodat k příspěvku tak proč se do něj sereš. Jsi fakt divná zamysly se nad sebou dej si do pořádku svůj život zdraví aby jsi také mohla sexovat a nebyla tak nervózní a pak se vrat a říkej nám tu něco.
guest Muž standoslav (Stanley.t@sez.cz) ... 31.03.2009 20:10:40 ... (446/589)
Re (12): Denně
Do sve zeny jsem se zam.na 1.pohled,rozvedl se z bezdet.manzelstvi a kdyz cekala d.si ji vzal. Byl jsem jeji 1.muz,je verici a ucitelka.Ja zednik a ted autodopravce.Mame dve deti 21+18 proste idilka.*A to proseni je jinak-jsem pozorny,pohlaim ji,pusa na dobr.noc apod.Vozim ji do prace,nakupuju..Vcera ji napr.chytly zuby-neprosil jsem!!!-nalehl jsem k ni zezadu a usnuli jsme v obeti...
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 31.03.2009 17:53:28 ... (445/589)
Re (11): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 31.03.2009 15:33:40:
No já o tobě vím přesně to co tu předvádíš a píšeš a to mi bohatě stačí k tomu abych tohle mohla o tobě psát......ty se dětem nevěnuješ vůbec, celý dny chatuješ a sháníš nezávazný sex - tvoje slova - a přitom máš doma tříleté a roční dítě .......na Miminkách sis udělala pěknou ostudu, když jsi radila maminkám jak na hyperaktivní dítě , přitom tvoje tříleté hyperaktivní dítě spí pět a půl hodiny denně a to je v pořádku podle tebe, už dávno jsi měla navštívit odborníka......tvoje rodina je zdevastovaná a nám tu chceš radit,jak žít.........píšu o tobě pravdu nic víc, všechno jsi tu sama napsala ty......
Já neodsuzuju lidi, co maj chut na sex,ale odsuzuju lidi, co se na všechno ostatní vykašlou .....
Ty si myslíš Stando, že když jí 25 krát za měsíc prosíš o sex, že jí nejsi protivnej ??Sám říkáš, že z toho skoro nikdy nic není, není ti to divný??
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 15:42:37 ... (444/589)
Re: Zaujmout!
Odpověď na příspěvek od standoslav ( mailto:Stanley.t@sez.cz ) z 31.03.2009 14:29:54:
No řeknu ti to takhle buď opatrný jelikož když ona dělá úplně max. Pro rodinu tak že už ani na ten sex nemyslí a nepotřebuje ho ale pořád tě miluje tak by ji tvá nevěra hodně moc ublížila zkus si s ní o tom promluvit než začneš něco podnikat v realu zkus ji to vysvětlit jak to cítíš a třeba to pochopí.A jestli jsi protivný tak jak psala nedira tak toho bych si vůbec nevšímala však sám víš jaký jsi když přijdeš domů a své nedostatky si myslím v tvém věku plně uvědomuješ a jsem přesvědčena že děláš tak jak nejlíp umíš. A každý z nás je někdy mrzutý třeba má den D. Pa
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 15:33:40 ... (443/589)
Re (10): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 31.03.2009 12:14:18:
Hih tak přesně stejným způsobem můžu napsat já o tobě že jsi stala za nic a že jsi nestíhala ani jedno a tak dál můžu se do tebe navest jakýmkoli způsobem cokoliv si o tobě můžu tady vymyslet jako ty děláš o mě. Neznáš mě zlato tak jak to můžeš tvrdit? Nechci tady opět rozjíždět nějaké hnusné urážky za to mi TY nestojíš už vím co jsi zač a to mi stačí že to vím a i když tu budeš o mě a ostatních psát to co tady píšeš stejně si každý bude myslet své. A mimochodem k tématu jak často to potřebuješ ty paní aktivní ?
guest Muž YumY ... 31.03.2009 15:30:05 ... (442/589)
Re (4): Denně
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 30.03.2009 16:58:18:

Moje sestra je s manželem 9 let, má půlroční dítě, díky kterému skoro nespí a sex mají několikrát týdně.

Aspon se nechovej, jako kdybys sežrala všechnu moudrost světa
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 31.03.2009 15:26:30 ... (441/589)
Re (8): Denně
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 31.03.2009 08:07:09:
Však já jsem si plně vědoma že mám malé děti ale to přece neovlivňuje to jak moc to potřebuji o děti je postaráno doma je vše jak má být a do práce také chodím nic netrpí kvůli mému sexu. Jak bylo uvedeno v předchozích článkách jsou ženy které jsou jak pro rodinu tak i pro sex ale těm co to tak nemají to asi těžko vysvětlit.
guest Muž standoslav (Stanley.t@sez.cz) ... 31.03.2009 14:29:54 ... (440/589)
Zaujmout!
Odpověď :doma protivnej nejsem a od 5h do 18ti jsem mimo.A uz se tesim az ji zaujmu,ale to az se k ni dorvu.Mam plno planu do loznice,ale kdy to bude realizovatelne nevim.Hlavne ale musim byt opatrny!!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 59 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: