XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak často byste to potřebovali?

 

Jak často byste to potřebovali?

Jak často byste to potřebovali?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zajímavost...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 59 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 

guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 04.04.2009 23:32:03 ... (489/589)
Re (11): APETIT
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.04.2009 21:35:2 Zlati heled to o cem jsem psala je o necem jinem a to tu nechci rozebirat. A Standoslav nezebra a tebe uz vubec tak nevim co tu jedes.Hih a nemoce tak tech se nebojim o tom vim sve a take s tebou tady nehodlam rozvadet.:D
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.04.2009 21:35:21 ... (488/589)
Re (10): APETIT
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 04.04.2009 20:26:18:.

A tvoje promiskuita, kterou se tu všude chlubíš vám vztah neohrožuje ??............Dokonce Standoslav , který žebrá i na Znásilnění o sex si dělá naděje , že něco bude .........co když domů něco přitáhneš díky svým velmi rizikovým praktikám ???...(orál hluboko v krku a střídání obou dírek ......atd)

Jasně, že za to můžeš , ty seš upír a vysaješ ho z energie , jsi spojená s vesmírem, zatímco on na tom bude hůř ...........a tos nevěděla dřív ??Proto máš tolik energie, protože jí umíš získat ........
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 04.04.2009 20:28:45 ... (487/589)
Re (10): APETIT
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 03.04.2009 19:40:1 Nevim kde si vzala pravo mluvit za me! Maminka te asi spatne vychovala ty nadhero:D
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 04.04.2009 20:26:18 ... (486/589)
Re (9): APETIT
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 03.04.2009 16:21:5 Vsak ano uz to i zkusil jestli to neni mnou ze ma pak tokovy stav jaky ma po tom sexu a bohuzel mnou to neni ale podle odborniku je zdravy. A kdyby to slo tak jsem verna jemu jelikoz by jsme meli sex mezi sebou ale nejde to tak tohle je reseni ktere nam oboum vyhovuje.A prave diky tomu jake to mame tak ve vztahu neni zarlivost a majetnickost a jine negativni vlastnosti ktere by nicili vztah :D
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 04.04.2009 20:17:54 ... (485/589)
Re (18): Denně
Odpověď na příspěvek od YumY z 03.04.2009 11:06:4 No tak za prve ohledne chyb kdyz jsi na chatu pres mobil a treba jsi pritom v praci nebo za volantem a milion jinych veci co pritom psani sem delam tak trochu unika ta gramatika ale to ze to tu nedelam neznamena ze to neumim ale vice mene me to ani nebavi premyslet nad tim jak to psat jelikoz chat a jine je pro me nedulezite.Jo kdybych psala nejaky dopis nekomu dulezitemu tak bych psala jak to ma byt.A.mimochodem jsem nikde nenapsala a ani si to nemyslim ze jsem dokonala. Za druhe k tomu jak jsi psala ze se musim chlubit tak to proc jsem to napsala tak duvod byl reakce na to ze i presto ze je malo casu moc prace tak to jde.Za treti pro mne jsou to fusari a ano nehodlam se jejich normam podridit resit lze i bez nich a prirozenejsim zpusobem a mimo jine hyperaktivitu lze brat jako velke pozitivum ne jako nemoc! A ohledne toho jak casto chodis na chat no je sice pravda ze na xku jsem momentalne kratsi dobu vice mene na ruzne chaty chodim uz 6 let nevim jak ty
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 03.04.2009 19:40:18 ... (484/589)
Re (9): APETIT
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 03.04.2009 16:21:55:..

No a představ si, že je hromada chlapů, o kterých bych si já neopřela kolo.........například zakomplexovaný extrovert ve stále stejné propocené pruhované stoleté košili (ble) , který si myslí, že je mistr světa ............takový typy jsou pro mě naprosto asexuální , už napřed zívám nudou ..........

Kdo píše, že se někdo nechá sbalit každou??Jsou prostě kluci, co mají 16 tky a kluci, co jsou na starší ..........co je ti na tom divnýho??.....většina kluků, které znám , by zas v 28 letech nechtěla tvou naivní slečnu - tím myslím rodinu a známé - ne partnery.....
Smiř se s tím, že na nikoho oči neděláme....sami se vtírají (na netu ) tak si s nima povídáme a podle toho se pozná, jestli je vhodný nebo né.

A Annálka .......jasně, že by mu to dovolila, oni mají svůj užasný vztah založený na jiných věcech, ne na sexu ......mají hluboký a krásný vztah .........večer spolu vlezou do vany a zažívají rajcovní erotiku ........a pak si každej zaleze sám a masturbuje ........nádherné splynutí.........*1*
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 03.04.2009 16:21:55 ... (483/589)
Re (8): APETIT
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 02.04.2009 20:56:20:

No a kdyby si taky užíval jinde? Byla bys stejně tolerantní?

Nireda: No sry, ale jsou typy ženských o který bych si neopřel ani kolo... a myslím že nejsem sám. Takže ten tvůj dav nadrženců se poněkud zužuje... možná tak na dav zoufalých nadrženců... *47* Pochybuju že normální chlap by se nechal sbalit každou která to na něj bude dělat oči *105* Chlap kterej se nechá sbalit každou je pro mě zoufalec, kterej je rád, že si vůbec vrzne...

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž YumY ... 03.04.2009 11:06:42 ... (482/589)
Re (17): Denně
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 02.04.2009 20:48:14:

Dovol mi, abych si to ujasnila.
Je ti 22 let, máš dvě děti a prohlašuješ, že je Ti jedno, co říkají odborníci, protože jsou to fušaři, a Ty si prostě budeš vychovávat své děti po svém, přestože neumíš používat ani interpunkci ve větě a děláš gramatické chyby. (jen tak mimochodem - neříkám to proto, abych Tě zesměšnila, ale proto, abych poukázala na to, že nejsi dokonalá a není důvod si to myslet.).
Doufám, že jestli se mi jednou podaří tu speciální pedagogiku vystudovat, budu potkávat co nejméně takto mladých a nezkušených maminek s tímto názorem, protože bych měla pocit, že veškerá dřina studiu obětována by mi byla nanic, jakožto i velký zájem o obor. Velmi smutné, je mi líto Tvých dětí.
Navíc jsem nikde nepsala, že příčina nemocí má souvislost s hyperaktivitou, protože si to nemyslím. (?)

Ano, napíšu, jak často sex potřebuju i to, že masturbuju a to z jediného důvodu - nestydím se za to a nedělá mi problém o tom mluvit. Prostě to dělám, tečka. Ale nikomu nepopisuju, kolikrát denně si to "musím udělat" a kde všude...to už mi přijde opravdu velmi dětinské. Je to stejné, jako kdybych všude vykládala, jak často mám sex. Nevadí mi o tom mluvit, ale každýmu to necpu, protože pochybuju, že někoho zajímá, kde všude masturbuju. Ano, forum je od toho, chápu. Ale z jak se člověk chová tady je přímo úměrné realitě, a upřímně já si myslím své o lidech, co si takhle honí triko.

O niredě vím své, chodím sem o poznání déle než Ty, takže mě poučovat o tom jaká je opravdu nemusíš :-) Z 90% všech případů s ní nesouhlasím. To, že jsem se jí zastala je zcela výjmečná situace.
Myslet si, že proto, že jí je padesát, nebo proto, že má kila navíc, je důvod, proč by neměla sehnat chlapa (chlapi) na sex, je dost naivní představa.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 02.04.2009 21:57:18 ... (481/589)
Re (11): APETIT
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 02.04.2009 21:27:23:
Psala si že nerozumíš tak se rozmysli co vlastně.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 02.04.2009 21:27:23 ... (480/589)
Re (10): APETIT
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 02.04.2009 21:10:49:..

Ale já taky chápu, co jsi za případ .............od začátku to tu píšu *3*.........a myslím, že k tobě se hodí každej chlap, kterej je ochotnej ti to udělat ..............a Standoslav je na tom podobně .........*3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 59 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: