XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

BTTRW

BTTRW

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
IRC brána na xchat.cz
Co to je BTTRW? (celým jménem xchat-bttrw)

Momentálně nejaktuálnější zdrojové kódy
Web: https://github.com/Ondrashek/xchat-bttrw/
Wiki: https://github.com/Ondrashek/xchat-bttrw/wiki

Brána zprostředkovává komunikaci (snad libovolného) IRC klienta s webchatem xchat.cz -
Po spuštění defaultně poslouchá na portu 6669.

Downloady pro OS Windows:
http://ondr4sh3k.wz.cz/bttrw/xchat-bttrw-latest.zip
- Instalace s free buildem IRC klienta X-Chat (myslím, že verze 2.6.1)
POZOR! Tato instalace bohužel momentálně neobsahuje aktuální bránu, tu je pak třeba stáhnout a zaktualizovat zvlášť z odkazu níže!

http://ondr4sh3k.wz.cz/bttrw/gate-latest.zip
- Samotná, aktuální brána pro Windows (výhodné pro manuální instalaci nebo pro použití s jiným klientem dle vašich preferencí)


FAQ (často kladené otázky)

Pozor Pozor   *90* Než se na cokoliv zeptáte, přečtěte si prosím Wiki Pozor Pozor   *90*

Q: Nelze se připojit, píše mi to: GARBAGE: xchat.cz ERROR :Not HTTP 302 Found while logging in - 213.29.7.162
A: Chybu způsobuje antivirový program NOD32 a je nutná přidat gate.exe do vyjímek

Q: Je možné pro připojení použít HTTP proxy?
A: Ano, jen nastavte proměnné PROXYHOST a PROXYPORT v souboru run.bat v instalačním adresáři.

Q: Dá se přihlásit přes bránu jako guest?
A: Nedá a prozatím se to neplánuje.


Klienti, příkazy

Pokud nejste s IRC seznámeni, bude se vám jistě hodit znalost standardních klientských příkazů:

/list - vypíše seznam "místností"

/join [channel] - vstoupí do "místnosti"
/part [channel] [comment] - opustí "místnost"
/quit [comment] - odhlášení

/whois <nick> - vypíše informace o nicku
/msg <nick> <text> - "zašeptá" nicku text
/query <nick> - otevře "šeptací okno"

/op <nick> - "předá" "správce"
/kick [channel] <nick> [reason] - vyhodí uživatele z "místnosti"

/help - zobrazí seznam příkazů
/help [command] - popíše funkci příkazu

Může se stát, že budete chtít použít příkaz vykonatelný až na serveru xchat.cz (například /key nebo /unkickall):

Pokud jste si vybrali jako klienta X-Chat, můžete ho použít za pomoci dvou lomítek, např: //key
V IRSSI zkuste lomítko, mezeru a příkaz: / /key
V Mirandě to zřejmě bohužel nejde...

DOSTUPNÉ NASTAVENÍ:
Všechna nastavení se nastavují přes /quote set
voiced_girls 0/1 [0 - nebude rozpoznávat holky, 1 - bude rozpoznávat holky a přidělí jím puntík]
convert_smiles 0/1/2 [0 - zobrazí čísla smajlíků, 1 - zobrazí text smajlíků , 2 - kombinace čísla a textu]
show_history 0/1 [0 - nebude uchovávat historii, 1 - bude uchovávat historii]
really_logout 0/1 [0 - neodhlásí se po zavření brány/klienta, odhlásí se po zavření brány/klienta]
show_advert 0/1 [0 - nebude zobrazovat reklamy, 1 - bude zobrazovat reklamy]
show_date 0/1 [0 - nezobrazí u každé zprávy systémové datum, 1 - zobrazí u každé zprávy systémové datum]

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 20 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 15.09.2015 20:37:35 ... (76/196)
Souhlas s pravidly místnosti
Ahoj, jak se prosím dostanu přes hlášku:
Could not join #5049631: Not HTTP 302 Found while accepting channel rules

Díky.

--
Aktualizováno po dvou letech - fakt nikdo neví? :)
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 21.04.2015 09:57:53 ... (75/196)
Re: Odkazy
Odpověď na příspěvek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 02.11.2014 23:12:25:

Hmm, v této verzi už mi funguje přehled uživatelů v místnosti, děkuji *18*.

Prskněte to někdo do úvodního příspěvku v tomto vlákně.
dCeRMaKModrá hvězdička Muž dCeRMaK (xchat@danielcermak.eu) ... 02.11.2014 23:12:25 ... (74/196)
Odkazy
Koukám, že odkazy na stažení klienta i brány jsou dávno zrušeny a neexistují, takže, pokud by někdo měl zájem, tak po dlouhým hledání, jsem soubory našel a ke stažení jsou zde http://j.mp/bttrw

Odkaz je zkrácen přes j.mp díky rozbíjení odkazů Dropboxu.
guest Muž AndrewBacon ... 03.04.2014 18:53:00 ... (73/196)
Re: Veřejná brána
Odpověď na příspěvek od x.Dub z 03.04.2014 07:58:05:

Myslím, že veřejně ji jen tak někdo nenabídne, problém je v tom, že by asi netrvalo dlouho, než by skončila zabanovaná díky některým.
guest Muž x.Dub ... 03.04.2014 07:58:05 ... (72/196)
Veřejná brána
existuje tato brána někde na veřejném serveru? Rád bych se připojoval kdekoli i pomocí mobilu...
dCeRMaKModrá hvězdička Muž dCeRMaK (xchat@danielcermak.eu) ... 27.12.2013 16:27:05 ... (71/196)
Příkazy
Pokud by chtěl někdo příkazy na /unkick key a podobně může se inspirovat z tohoto screenu například /key pak vykoná to samé co //key a navíc jde příkaz doplnit přes Tabulátor.

dCeRMaKModrá hvězdička Muž dCeRMaK (xchat@danielcermak.eu) ... 27.12.2013 15:52:35 ... (70/196)
Re: Výzva do davu
Odpověď na příspěvek od Saylus.The-Virus ( mailto:saylus.the-virus@atlas.cz ) z 26.12.2013 16:47:50:
Aktuální verze xchat-bttrw jw pro windows 2.8.9 a je placená 30 - denní trial http://xchat.org/download/ Vývoj programu byl totiž ukončen. Co se týká aktualizace seznamů lidí v místnosti to mi fungovalo na všech verzích programu. Co se týká rozdělení pohlaví na puntíky (tedy označování i můžů) to by se musel překopat celej program a protože to není opensource (opensource je jen pro Linux) pochybuju že se do toho někdo pustí, navíc mi to přijde zbytečný. zelenej puntík má Stálej správce, modrej je dočasný správce, červeně jsou admini a okrovou barvu mají ženy, je zbytečný dělat další označení.
guest Muž Saylus.The-Virus (saylus.the-virus@atlas.cz) ... 26.12.2013 16:47:50 ... (69/196)
Výzva do davu
Je tady nějaká dobrá duše, která sem hodí odkaz na stažení funkčního aktuálního programu xchat-bttrw, kde by se aktualizoval seznam osob, které vstoupily a vystoupily z místnosti a také osoby rozdělené na muže a ženy podle modrého a červeného puntíku u nicku? po případě by bylo fajn, kdyby fungoval překlad písma, protože ta moje verze z roku 2009 to nějak nezvládá.

Děkuji pěkně

S pozdravem

Saylus.The-Virus
Coordinator
guest Muž Masemeno_Naoku ... 29.05.2013 22:32:37 ... (68/196)
Re: Příkaz od macha
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine ( mailto:DonLaFontaine@centrum.cz ) z 03.05.2013 04:03:09:
/admin block DonLaFontaine *2009* na me nemate xchatove masla*133**371*mach je tady boss*992**1009*
guest Muž DonLaFontaine (DonLaFontaine@centrum.cz) ... 03.05.2013 04:03:09 ... (67/196)
Příkazy v Mirandě
Teď jsem z haluze přišel na to, jak vykonávat příkazy jako /key, /unkickall v Mirandě. Je potřeba napsat /msg #RID /key. Snad se to bude dát nějak rozumně namakrovat.

EDIT: Tak to mám, stačí do aliasů přidat:
/key /msg ## /key $1

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 20 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: