XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

BTTRW

BTTRW

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
IRC brána na xchat.cz
Co to je BTTRW? (celým jménem xchat-bttrw)

Momentálně nejaktuálnější zdrojové kódy
Web: https://github.com/Ondrashek/xchat-bttrw/
Wiki: https://github.com/Ondrashek/xchat-bttrw/wiki

Brána zprostředkovává komunikaci (snad libovolného) IRC klienta s webchatem xchat.cz -
Po spuštění defaultně poslouchá na portu 6669.

Downloady pro OS Windows:
http://ondr4sh3k.wz.cz/bttrw/xchat-bttrw-latest.zip
- Instalace s free buildem IRC klienta X-Chat (myslím, že verze 2.6.1)
POZOR! Tato instalace bohužel momentálně neobsahuje aktuální bránu, tu je pak třeba stáhnout a zaktualizovat zvlášť z odkazu níže!

http://ondr4sh3k.wz.cz/bttrw/gate-latest.zip
- Samotná, aktuální brána pro Windows (výhodné pro manuální instalaci nebo pro použití s jiným klientem dle vašich preferencí)


FAQ (často kladené otázky)

Pozor Pozor   *90* Než se na cokoliv zeptáte, přečtěte si prosím Wiki Pozor Pozor   *90*

Q: Nelze se připojit, píše mi to: GARBAGE: xchat.cz ERROR :Not HTTP 302 Found while logging in - 213.29.7.162
A: Chybu způsobuje antivirový program NOD32 a je nutná přidat gate.exe do vyjímek

Q: Je možné pro připojení použít HTTP proxy?
A: Ano, jen nastavte proměnné PROXYHOST a PROXYPORT v souboru run.bat v instalačním adresáři.

Q: Dá se přihlásit přes bránu jako guest?
A: Nedá a prozatím se to neplánuje.


Klienti, příkazy

Pokud nejste s IRC seznámeni, bude se vám jistě hodit znalost standardních klientských příkazů:

/list - vypíše seznam "místností"

/join [channel] - vstoupí do "místnosti"
/part [channel] [comment] - opustí "místnost"
/quit [comment] - odhlášení

/whois <nick> - vypíše informace o nicku
/msg <nick> <text> - "zašeptá" nicku text
/query <nick> - otevře "šeptací okno"

/op <nick> - "předá" "správce"
/kick [channel] <nick> [reason] - vyhodí uživatele z "místnosti"

/help - zobrazí seznam příkazů
/help [command] - popíše funkci příkazu

Může se stát, že budete chtít použít příkaz vykonatelný až na serveru xchat.cz (například /key nebo /unkickall):

Pokud jste si vybrali jako klienta X-Chat, můžete ho použít za pomoci dvou lomítek, např: //key
V IRSSI zkuste lomítko, mezeru a příkaz: / /key
V Mirandě to zřejmě bohužel nejde...

DOSTUPNÉ NASTAVENÍ:
Všechna nastavení se nastavují přes /quote set
voiced_girls 0/1 [0 - nebude rozpoznávat holky, 1 - bude rozpoznávat holky a přidělí jím puntík]
convert_smiles 0/1/2 [0 - zobrazí čísla smajlíků, 1 - zobrazí text smajlíků , 2 - kombinace čísla a textu]
show_history 0/1 [0 - nebude uchovávat historii, 1 - bude uchovávat historii]
really_logout 0/1 [0 - neodhlásí se po zavření brány/klienta, odhlásí se po zavření brány/klienta]
show_advert 0/1 [0 - nebude zobrazovat reklamy, 1 - bude zobrazovat reklamy]
show_date 0/1 [0 - nezobrazí u každé zprávy systémové datum, 1 - zobrazí u každé zprávy systémové datum]

Moderátoři: ONDRASHEK

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 20 | » | Poslední

 

ALIEN Muž ALIEN (vetrelec@gmail.com) ... 28.01.2011 00:58:49 ... (6/196)
Re (3): XChat 2.8.9, UL
Odpověď na příspěvek od Pav.m ( mailto:pav.m@centrum.cz ) z 26.01.2011 21:26:33:

Víš dobře, že mi ani náhodou nestojíte za to, abych otázky tohoto typu bral vážně. Psát si navzájem o tom, kdo je větší guma / závislák / psychopat / useless random idiot, mi v nedávné době stačilo se safety a to jakože do aleluja, takže se mě nesnaž vyprovokovat.

Buzerovat si můžete nějaké mladé x-ubožáky, kteří neví, k čemu je ve větě čárka nebo otazník, a kteří si možná při pohledu na vaši zlatou či rudou hvězdu nadělají do kalhot a budou k vám chovat respekt, aniž byste měli jeden jediný důvod, proč že se do nich navážíte, nikoliv však oldschoolera jako jsem já.

Chápu, že člověk, kterému dlouhá doba na chatu s jakousi pravomocí killovat náhodná děcka za to, že píší sprostě (ignorující fakt, že se tak mluví v reálném světě celkem běžně (nemluvě o faktu, že každému to občas ujede, zvlášť když je úmyslně drážděn)) kompletně zatemnila mozek a je přesvědčen, že koná absolutní dobro, nedokáže pochopit, když se z ničeho nic jedno z těch děcek, které sem chodí déle než on, vůbec opovažuje vzdorovat, protože ho nějaká zlatá hvězda na čele princezny absolutně nebere.

Respekt se musí budovat vzájemně, takže jestli si ona princezna myslí, že si ho u mě vybuduje jen na základě pár jedniček a nul v nějaké databázi, které její hvězdu na čele představují, tak žije v hlubokém omylu. A to ani nemluvím o tom, že ona se pokaždé začala navážet do mě, já jsem jí většinou nepsal ani slovo, naopak jsem jí nakonec dal ostře najevo, že je mi u zadku a není hodna toho, abych se s ní vůbec bavil, což ji asi urazilo nejvíce (rofl).

Zatím je všechno v pohodě, nemusíme to vůbec dále řešit. Já se vypařím, za pár dnů nebo týdnů na vás třeba úplně zapomenu; zbyde mi při nejhorším matná vzpomínka na to, že jste zkrátka p**e a celej xchat je prostě o h***ě. Když mě tu už nebudete pomlouvat, nedozvím se zase nějakou nekalost a budete si rýpat maximálně do svého stáda emo patnáctek, které se fotí před zrcadlem a do skutečně vygumovaných šampónků, pravděpodobně o mně již neuslyšíte.

Pokud si však chcete po delší době zopakovat zveřejnění admin fór plných vašich telefonních čísel, nějakých supertajných zápisků a průserů s certifikacemi či vlastním offline botem, který předhazujete uživatelům, abyste pak masturbovali nad tím, že jim můžete mazat hodiny, nebo cokoliv dalšího, co si zase do nich tentokrát zapisujete jako úchyláci, případně potřebujete znovu nabourat a upravit nějaké vaše externí aplikace typu "seznam podezřelých z botování" a podobné kraviny, u kterých tu den co den zabíjíte svůj životní čas, tak jen do toho, naserte mě. Je vidět, že vám za ty roky ještě stále nedošlo, že do mě se rýpat nevyplácí.

Už dlouho mám rozepsané víceméně automatizované prográmky na rychlé registrace nicků, spamování a roznášení textu po xchatu, měnění proxy a tak dále. Trodas už je nějakou dobu pryč, to však ani náhodou není důvod, proč by to tu nemohlo opět vypadat jako za starých časů (nebo dokonce hůře - díky nových technologiím). Věřte, že řádění nějakého Wildboye bude slabý odvar vedle uvolnění vzteku a smutku, který se za to desetiletí při pohledu na vaši "práci" hromadil ve mně. Opravdu mě nenuťte trávit můj budoucí čas škodolibým programováním, znepříjemnili byste život nám všem.

Toť má odpověď na tvou otázku. Doufám, že už máme v kebulce jasno a je to rovněž má poslední. V ideálním případě na tohle už NIKDO z vás nereagujte ŽÁDNÝM způsobem, pokud mi nemáte opravdu co říct. A to nemáte...

...nebo že by třeba Giggo už po těch letech přiznal barvu? Ne, to bych určitě chtěl moc.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 27.01.2011 22:27:20 ... (5/196)
Re (2): XChat 2.8.9, UL
Odpověď na příspěvek od ONDR4SH3K ( mailto:ONDR4SH3K@seznam.cz ) z 27.01.2011 08:42:48:
Díky... :)
Tak tohle by bylo ok, ale zase mi blbne kódování... Vždycky musím přepnout na nějaký jiný a pak zpátky na System default, abych si taky něco početl... *71* :D
Sorry, jestli se to taky řešilo, ale s bránou teprav teď začínám a tu se to už nedočtu...

*4835* http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení
*2204*
guest Muž ONDR4SH3K (ONDR4SH3K@seznam.cz) ... 27.01.2011 08:42:48 ... (4/196)
Re: XChat 2.8.9, UL
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 26.01.2011 17:39:11:

Tohle se už řešilo, stáhni si nejnovější gate. A s babama /quote set VOICED_GIRLS 1
guest Muž Pav.m (pav.m@centrum.cz) ... 26.01.2011 21:26:33 ... (3/196)
Re (2): XChat 2.8.9, UL
Odpověď na příspěvek od ALIEN z 26.01.2011 21:08:16:
jsi guma ?
ALIEN Muž ALIEN ... 26.01.2011 21:08:16 ... (2/196)
Re: XChat 2.8.9, UL
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 26.01.2011 17:39:11:

Zkusil bych se zeptat safety nebo podobných jedinců, kteří ostatním uživatelům "pomáhají" a dělají xchat "lepší".
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 26.01.2011 17:39:11 ... (1/196)
XChat 2.8.9, UL
Ahoj... :)
Koukám nějak to tu prořídlo... :))
Mm probléek v XC hat 2.8.9... Neobnovuje se mi user list a navíc se mi v něm nezobrazujou ženský... :|
Systémovky o vstupu mám zapnutý a víc sem se nikde nějak nedočetl, nevíte někdo co s tím?


*4835* http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení
*2204*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 z 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: