XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Názory na uživatele

 

Názory na uživatele

Názory na uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Odpočinek ukončen, zas všichni můžou psát a moderátoři mazat :o)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 51 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 

guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 17.03.2010 14:50:19 ... (407/507)
Re: můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 13:07:19:
Chudinko malinkej! Já nevím, kdo zahlcuje chatová fora kravinkama.

A klidně si uděláme anketu na cokoliv, víš?

A člověk, co nezná základní pravdila slušnosti mě nemůže urazit ani naštvat. To se povede jen inteligentovi, takže asi nemáš nárok! *2374*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 13:07:19 ... (406/507)
můj názor
Též musím reagovat, na nick Dronty..... to je prostě typický český příklad... staré hašteřivé báby v důchodu na hranici senility, která nemá co dělat celé dny. Na staré kolena objevila internet-Xchat, a rozhodla se asik,že tam dobude svět...(pomíjím už fakt že se stylem a způsobem vyjadřování chová naprosto infantilně, a když člověk čte ty její příspěvky ze kterých upo čiší dětská naivita a stejně tak dětský pohled na svět tak mrazí v zádech..směje se kdejaké ptákovině, za vším co píše valí řehtající se smajly...darmo mluvit..) a bohužel se na něm stala evidentně závislá, a když se k ní dostala informace že Xchat končí, jakoby satan vyletěl z krabice, začla tu vyvádět na všechny strany *369*. Nic platné že byla informace později oficiálně dementována... babička si dál valila svou, jako zbavená smyslů, aby po řadě dní prohlásila na svém založeném foru onu debatu za nesmyslnou... heh ...tu debatu, kterou sama rozpoutala a řadu dní uměle živila svýma výpadama proti všem kolem sebe. A aby toho nebylo málo, založila si vlastní forum,s popiskem *ferově a o všem* ...*161*, na kterém mimo jiné organizuje jakési přihlouplé ankety typu- koho chcete za admina-,... *1273*. Nemluvě o tom, že na tomto foru dochází k urážkám a zesměšňování adminů, uživatelů, popichování a navádění jiných přítomných , stylem *právě sem těm debilům na Dotazech odpověděla, di se tam podívat* .. zřejmě si myslí že dyž si založí *svoje forum* tak že si tam může dělat co ce *712*.. a neví asi že i na to forum platí pravidla Xchatu......a samo že dotyčný de a aby se Dronty pošmajchloval, tak si tam přisadí... a tak je to furt dokola. A babička Dronty si mne ruce, jak *to na tom chatu frčí* *369*. O panáčkách AVG a PLUKOVNIKONEILL... ani samostatný příspěvek psát nebudu, toe zbytečné *261*.. hadráci co se asi cítí být *ochránci* ublížené staré paní .. nvc sou evidentně pod ní a rádi by se jí vyrovnali.. tak ve svých příspěvkách postupně přitvrzují aby ukázali že i oni *sou in* *3*. Sice se snaží působit inteligentně a jakoby nad věcí, ale co chvilka *jim to ujede* a prozradí se sami, že sou trdla co si tu hrají na spravedlivé slušné pány..*3*... Ke stejným aktivitám - vyvolávání rozdmýšek na forech - dochází v room D-Dcimra a v jejím foru, opět ze strany Dronty a těch dvou panáčků... Chápu že Dronty podle všeho je v pasti virtuálního světa, kam nejspíš utekla před tím reálným, který buď nezvládá, nebo se jí v něm totálně nedařilo..nijak mi to ani nezajímá... Ale vidno že ani v tomto virtuálu se jí nevede jak by si asik přála, sem vážně přesvědčený, že jí mnohem víc prospěje využít příchodu jara, začít sít semínka, okopávat záhonky a procházet se venku se psem.. Bude to jak pro ni, tak pro Xchat, větší přínos než její přítomnost tady.*5*



*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 11.03.2010 21:13:56 ... (405/507)
Re (5): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:56:14:

Dovolím si reagovat- Vůbec se mi nelíbí, jak si v mnohém protiřečíte. Jednou jsou to "fóra veřejná a všem přístupná", na druhou stranu se vám nelíbí, že reagují "i lidé, kterých se ten či onen daný problém netýká".
Tak jak to tedy je? :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 11.03.2010 12:02:04 ... (404/507)
Re (4): Přesun
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 11.03.2010 11:42:54:
Nu, tak se bav a zahlcuj nesmyslama forum vaší cimry a ne ty uživatelská. // Moje 17ti letá neteř se dnes ráno procházela tady po forech a tvoje příspěvky komentovala slovy, které nebudu tlumočit bo mým cílem není tě urážet.. Chvilku, zezačátku se smála, ale pak se smát přestávala, jak četla. A upo sama od sebe, bez toho že bych jí řekl co si o tom myslím, vyjádřila pochyby, které sem sám za sebe zmiňoval v předešlém příspěvku..


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:58:54 ... (403/507)
Re (4): Přesun
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 11.03.2010 11:42:54:

Ano... Jste nejlepší, nejchytřejší, nejinteligentnější, nejrozumější, nejzábavnější, nejvážnější, nejklidnější, nejoblíbenější... prostě dokonalá místnost i s forem na celým XChatu a všichni, naprosto všichni vám závidí a to nejen na XChatu, alei z jiných portálů... zatleskejte si... BRAVO!

A my ostatní můžem jen přitakávat a leštit prdelky a kliky běžným uživatelům, protože nám to zcela jistě pomůže při volbě adminů... *47*


*4835* http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony *5264*
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:56:14 ... (402/507)
Re (4): Přesun
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:26:53:

Docela tě i chápu , že se musíš prokousávat tím množstvím příspěvků . Ale jsou dva druhy lidí - ti co se neuměj bránit a proto raději mlčí a druzí , co to zvládají až moc dobře . A právě ti , jsou trnem v oku , bo se zdá že až příliž mluvěj . Ale já si myslím že od toho tady ty fóra jsou , pokud chápeš podstatu slova - FÓRUM- je to o diskuzi . A není možné na fóru vést jen jednostranný dialog vedoucí k umlčení nevhodného subjektu , ať už z jakých koli příčin . Hrubě se mi proto nelíbí , když do toho zasahují lidé kterých se to netýká a jejich připomínky s danou věcí nesouvisí a jen se chtějí zviditelnit . Dobře víme asi o koho zde kráčí , je jich jen pár a jsou v tom už skoro profíci .
Přeji krásý den ..... čáu

ps : Jo a nic ti nebrání v tom , že příspěvky co se ti nelíbí ( někoho konkrétního ) můžeš klíďo přeskočit bez čtení. Nemám pravdu ?
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 11.03.2010 11:42:54 ... (401/507)
Re (3): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:02:42:
To jsi nevěděl, že fora jsou jen pro Vyvolené? teda uživatelská fora tady. Jinak u nás na foru naší cimry se dá bavit o čemkoliv . Hlavně o zážitcích lidí, a jak píši, vlastně o všem.A nemusí se před volbami leštit kliky! *2374*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:35:39 ... (400/507)
Re (3): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:02:42:
Píšu to tu proto, že dění na forech docela dost sleduju a to co tady předvádí ten nick je upo na palicu, denně tu musím číst dlouhou řadu infantilních příspěvků, každý třetí den napíše *a tím končím už nebudu psát,pá*.. nebo něco podobného.. hehe a další den ráno zas X uplně marných příspěvků. Nemám potřebu nikomu přitakávat ani nikomu leštit, žádného admina neznám osobně ani nepožívám přízně někoho z nich, přide mi ale že ten člověk coe za tím nickem, není úplně v pořádku, řek bych že hlavní problém má sám se sebou....... Hele chodím na fora abych se tam či onde něco dozvěděl a byl v obraze, občas někam přispěju, ale abych se, než než najdu co chci, musel prokousávat desítkama, fakt si troufnu říct místama až imbecilních příspěvků, to mě fakt ale fakt leze na nervy..// Proto sem sám za sebe vyjádřil názor že ten nick by měl mít na nějaký čas nepřístup na fora jako atkové, bo když se mu zamezí jedno forum, tak upo nesmyslně začne valit ty své kody na jiné , s daným problémem kolikrát nijak nesouvisející forum.


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:02:42 ... (399/507)
Re (2): Přesun
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 11.03.2010 10:36:37:

*3**3**3* ... Koukám , také přitakávač a leštič co ? ..... *1*
Jen počkéj až ty budeš mít problém a druzí tě budou kamenovat , samozřejmě že ti , co stím nemaj nic společný . Potom se ti příjdu vysmát . Nebo tu píšeš jen pro to , aby řeč nestála?
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 11.03.2010 10:36:37 ... (398/507)
Re: Přesun
Odpověď na příspěvek od Nick.iE ( mailto:linda.kajzarova@gmail.com ) z 11.03.2010 10:27:29:
Souhlas *6*.....


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 51 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: