XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Názory na uživatele

 

Názory na uživatele

Názory na uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Odpočinek ukončen, zas všichni můžou psát a moderátoři mazat :o)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 51 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:19:53 ... (417/507)
Re (2): můj názor
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 17.03.2010 14:50:19:
Mimoto, označit mě za chudinku, napsat že nejsem inteligent,... to svede každý trouba *4*. Ale každopádně mi, krom pokusů o uražení mé osoby - což je mimochodem prakticky nemožné tady stejně jako v reálném životě *161*, kdo mě tu zná osobně, a těch lidí je celá řada, ten potvrdí *2*, - schází jediný argument *712*... něco čím bys mohla vyvrátit cokoli z toho co sem napísal....Neříkám že všechno je přesně tak jak sem to napsal, ale sem přesvědčený že jádro tvého problému sem vystihl,(jinak řečeno, *nejsem daleko od pravdy*) jak už sem jednou napísal, největší problém pro tebe si ty sama.... No, hele, pomůžu ti *4*.... nemáš nic čím bys mohla argumentovat, nejsi schopná jakkoliv samostatně dospěle reagovat na to co sem napsal. Napsat svedeš jen primitivní útok na můj intelekt, následně kopčit moe příspěvky a ukazovat na mě prstem jakoby za rohem v bezpečí té svojí room a dělat tam ze sebe *borku, která to tomu debilovi Kralikovi nandaala* *5*, přitom tím jenom voláš ostatní na pomoc proti mě.. a všechno zabalit do toho vyřechtaného smajla...., všecko tak zamaskuješ před BU ve své room, že nikoho ani nenapadne, ptát se jako teď já... ale nedokážeš nijak racionálně sama sebe obhájit, No sem asik právě šlápl na tvoje pomyslné kuří oko. *5*.







*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky*2200*@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:14:44 ... (416/507)
Re (5): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 17.03.2010 16:06:31:
Přesně řečeno. To co jsi zrovna napsal parádně vystihuje to, co neustále děláš ty, oneil a dronty.

*1730* opY *3190*
Camyla Žena Camyla (camyla@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:12:33 ... (415/507)
Re: můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 13:07:19:
Až budu v důchodu, dožiju -li se ..nebylo by špatný mít dětský pohled na svět, umět smát se každý ptákovině, umět bavit se na chatu s lidmi třeba o generaci nebo 2 mladšími....a když se do něčeho připletu tak mít nějaké kamarády co se mě zastanou...
A ještě něco...nepřekrucuj to jak tady všechny ty debaty o konci Xchatu vznikly. Prostě jeden administrátor skočil na provokaci nějakého W., nezvládl moderování fora a místo toho, aby nějak rozumně odpověděl tak dělal důležitého a předváděl se. Dronty si fakta jen ověřila a nic víc. Následná debata odváděla jen pozornost od jeho selhání.
To jak osobně napadáš nick Dronty....no to netřeba komentovat...každý soudný člověk si udělá obrázek sám.
Jen by mne zajímalo co myslíš přínosem pro Xchat? To je nějaká modla? Myslím, že jde jen o komunikační nástroj mezi lidmi. A jak je vidět nick Dronty tu nějaké "své lidi" má....Neberte si Dronty pořád do úst a když nechcete, nečtěte její forum.
A jestli chceš cenzurovat osobní fora.....mrkni třeba na fora těch pánů co sem tak často píší....
Tohle je forum názorů na uživatele....no lepší králík na smetaně....než kralicek na chatu.
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 17.03.2010 16:06:31 ... (414/507)
Re (4): Přesun
Odpověď na příspěvek od opiFka ( mailto:djmonky*2200*@centrum.cz ) z 17.03.2010 15:43:46:

Sebránka .... hmmmm . Tak ti nevím , ale štve mne docela že se furt někdo patlá do nekonečna v jednom hovínku a znáš to . Čím víc se v tom šťouráš , tím víc to smrdí . I to blbé hovínko najednou nezačne vonět , to je snad jasný . Jen tak na okraj . Tady jsou někteří , kteří to uměle oživují i když je to už dávno pasé , jen aby se zviditelnili . Seznam ti tu nebudu psát , ale projdi si fóra a uvidíš kdo je skoro na každým a ke všemu má co říci i když je to třeba hloupost. To podle mne není diskuze k nějakýmu problému , ale jen blbá připomínka , aby řeč nestála a zviditelňování se . Je to tak a říkat si můžeš co chceš .
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 17.03.2010 15:56:09 ... (413/507)
Re (3): můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 15:29:29:

Hele , nesmíš plukase zaměňovat se mnou a potom to možná bude v poho
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky*2200*@centrum.cz) ... 17.03.2010 15:43:46 ... (412/507)
Re (3): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:02:42:
Že někdo sdílí stejný názor s jiným uživatelem tedy znamená, že je okamžitý leštič? Mimoto mám na vaši sebranku úplně stejný názor, jako kralik, Nickie, zliteonit a mnoho dalších, co se snažili vám polopaticky vysvětlit, že řešíte zhovadilosti *1* Ale tak žij si svůj názor, od toho je přeci toto téma.

*1730* opY *3190*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 15:29:29 ... (411/507)
Re (2): můj názor
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 17.03.2010 15:09:00:
jasné diskutuješ tam akorát ty, ona, plukovník a pár puberťáků .. než klábosit hovadiny jako vy tak raději mlčet *3*. *2*, nvm kdo tu má 8a půl tisíce hodin nachatované, kdo teda dřepí na chatu furt *161*. no prázdno tam bývá, návštěvnost celkově klesla. ale denně se tam v určitou dobu sejde skupina lidí která si povídá normálním způsobem normální témata. a ne dětským tonem se tlemit ako tele všemu co napíšu *4*. a propo, kukám že máš přehled o dění ve *4823*, tedy přesto že ses dušoval že určitě nepřideš, tak si přišel *184* hehehe... a tak je to s váma ve všem...*6*



*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 17.03.2010 15:24:28 ... (410/507)
Re (2): můj názor
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 17.03.2010 14:50:19:
*já nevím kdo*... hehe, nepřekvapuje mě že nevíš,toho je celá řada, ani nemožeš, trdlo nikdy nebude věřit když se mu třeba stokrát ukáže že je trdlo *261*.*kdo zahlcuje*...od tebe to fakt sedí *2*.( všimni si že názor na tebe sem napsal do fora *názory na uživatele*, stejně tak budu-li mít dotaz ohledně Xchatu, napíšu ho do fora *Dotazy*, atd, atp., .... *4*kápišto, bábišto? *1*). a na závěr 2374..ty toho smajla rveš za téměř vším co kamkoliv napíšeš, ať je to kdekoli na forech nebo v room bez ohledu na význam či obsah příspěvku.. mi přide že ani nepřemýšlíš esli ten smajl je tam logický nebo esli se tam vbc hodí..... možná si něco tím smajlem kompenzuješ *4*.. nejspíš to že už ti dochází že ku smíchu si napříč Xchatem především ty sama, už ti asik dochází, že je v tahu možnost dělat si tu jakési *rozumné a s dobou jdoucí image*. Už sem tu poznal pár takových lidí, co se na skle smajlama smáli, ale ve skutečnosti seděli za monitorem a byli zoufalí a maskovali tak svoe komplexy většinou *5*...Vím to bo sem ty lidi měl později možnost poznat osobně a moje tušení se téměř v žádném případě neminulo..... prostě si stojím za svým..Ce mě poučovat člověk kterej v pozici SS komentuje nově příchozího do room slovy *debílek se nám přišel ukázat*.. a pak si eče vynucuje aby dotyčný pozdravil.S argumentem, že pozdravit je slušnost *2009*- to píšu už jen na okraj *291*



*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 17.03.2010 15:09:00 ... (409/507)
Re: můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 13:07:19:

No teda chlape , jestli ty máš 17ti letou neteř a takhle tu blábolíš , děláš to nejpíše z nudy . Ve svý room dřepíš od rána do večera a druhým radíš jak mají chodit na chat . Nemůžeme za to, že tam u sebe máš furt prázdno , asi nemáte o čem debatit a nebo už tě všichni znají . Nakoukni někdy k dronty do cimérky a uvidíš že se tam diskutuje furt a o lidi nouze není , čím myslíš že to asi může být . Zamysli se trochu a potom nám zase nějakéj blábol napiš , jako tvůj názor , ale vyprošuji si ty urážky . To slušný člověk nedělá , ale to ty asi nebudeš jak tady čtu ten tvůj příspěvek . Měl by si zajít na tu zahrádku raději ty se trošku zrelaxovat , než věčně dřepět na pc a vymýšlet takové elaboráty . Zdravím
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 17.03.2010 15:00:37 ... (408/507)
Re: můj názor
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 17.03.2010 13:07:19:
Ahoj
Jen jednu věc nechápu, proč si mě vereš do úst. Já osobně jsem ti nic zlýho nenapsala dokonce jsem si tě ani nevšímal na forech. tak laskavě mě vynechej. Dík.
Taky bych mohl na tebe psát názor,ale mám takt slušnosti. :-D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 51 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: