XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 249 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž BranDuff (caife.dea@seznam.cz) ... 29.04.2017 22:12:47 ... (2460/2490)
Neeee
Po dlouhé době se člověk chce pobavit tak zajde na fora , klikne na oblíbené , tuší že sorta lidi jenž ho bavila před 5 roky už zde asi nebudou , přišel rozum nebo spamují jinde .... Ovšem vidět i po tak dlouhé době své jméno v diskuzi ....
první nick Dark.Akibeel měl maximalně nápady , pokud chceš brát tohle za dobrého SS , zřejmě máš zvrácené představy .

U SS byl vždy problém v tom jakou měl hladinu míry . Někdo vyhodil za první vulgarity , někdo za to trpěl . V mé místnosti bylo pár lidí , jejich slovník obsahoval nadávky a vulgarity , ovšem podstata vět nesměřovala na hanobení či za záměrem někomu uškodit .
Neznal jsem spousty SS , nemohu soudit všechny , ovšem ty jenž jsem znal zasáhly když bylo třeba .
Na Chat chodíš komunikovat , bavit se , zabít čas nebo seznámit se .... Jde hlavně o zábavu takže vulgarity a lehčí nepořádek je na místě . Kdo se v dnešní době uvolní někde kde se mluví podle slovníků když každý je tak trochu hovado ..... Nejsem zastánce těch jenž spamují nebo ve větě použijí několikrát p..o , kre..e a podobně . Ovšem jak jsem již psal každý je tak trochu hovado a buď se můžeme přetvářet a nebavit se , nebo se uvolnit v rámci možnosti . Je na SS zda chce mít slušnou místnost , nebo živou .... Pak taky záleží na komunitě jenž tam chodí ale to už v kompetenci SS nikdy není .

mimo jiné číst o sobě od někoho , kdo má 0. hodin a vlevo na mně kouká ANO co mi pomalu vaří krev .... je poněkud potupné


Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž Radagast ... 10.03.2017 22:47:57 ... (2459/2490)
Re (4): -
Odpověď na příspěvek od venda ( vacziik@toto_smazat_gmail.com ) z 10.03.2017 14:49:38:

Já myslím že co se týká ARGEmanky záleželo na náladě ale většinou byla přísná ale víc než občas férová...

A je mi celkem jedno kdo kde je SS, Belmase neznám a je mi úplně jedno. V konečném faktu 90% SS má vždy stejný scénář, proto už neřeším kdo je SS a i když někomu mohu křivdit tak ten fakt křivdy na xchatu je zanedbatelný. A určitě bych se chtěl opravit a napsat tvrzení pod které se mohu vždy hrdě podepsat a to je že opravdu nejlepší SS byl Roman už nepamatuji nick ale založil místnost Touha.

Dovoluji si reágovat na tvoji reakci na Klenota ... jo ono když se to dělalo často i přes šept a vždy to směřovalo k argumentaci pravidel které se dají vždy chápat a vyložit jinak ale když chceš lepší vysvětlení nikdo ti víc informací nedá.

Ono SS by se měli zrušit a vylepšit filtr na vulgární vyjadřování atd. Stejně pořád nechápu ani po letech co na tom všichni máte? Za stejnou formu funkce se na jistých stránkách i platí ... ale xchat tady jde jen o egoismus a patriarchální formu vnímání důležitosti své osobité funkce vedení lidí. Ale jako pro pobavení si to klidně napsat do CV *105* *161* možná že to bude někde plus u některých online her které využívají chat. Ale opravdu bych nerad dostával od takových osob například emaily od různých úřadů apod nebo to jsou pak ty případy kdy se nedohodnou dva až tři úřady.
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 10.03.2017 14:49:38 ... (2458/2490)
Re (3): -
Odpověď na příspěvek od Radagast z 03.03.2017 21:12:13:

Argemanka jako dobrý stálý správce docela pobavila. Víc takových fórků xD.

Jinak bych chtěl sdělit, že Belmas je dobrý SS, jedná přímo, objektivně a s nízkou hladinou tolerance k bordelu. To je trend posledních mesíců, který funguje a z místnosti BF se stalo zase místo, kde se dá kecat.

Klenote ty jsi celkem svůj, máš osobítý smysl pro humor i hlášky. Pokud ti vadí nějaká konkretní věc, je lepší kontaktovat / zeptat se / upozornit správce rovnou namísto screenování. Myslím, že je to vhodnější i účinější. Můžeš dostat odpověď rovnou.

*44*
guest Muž PeatyX ... 03.03.2017 22:49:41 ... (2457/2490)
Re (3): -
Odpověď na příspěvek od Radagast z 03.03.2017 21:12:13:


by mě zajímalo pod čím se to skrýváš když hodnotíš ARGEmanku a Darth.akibeela
guest Muž Radagast ... 03.03.2017 21:12:13 ... (2456/2490)
Re (2): -
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine z 03.03.2017 10:43:59:

A nepřipadá ti to pořád dokola? Jako tebe znám z místnosti bf už déle a tenkrát jsem si vážil toho jakým stylem jsi dokázal být nad věcí a udělat si z toho všeho srandu myslím když se řešil houpy *3* a to tvoje video *161* Ale pak jsem tě tam viděl už jako SS a přišlo mi že ti taky trochu narostl hřebínek a taky jsi toleroval jistou formu nefér jednání ostatních SS. Osobně si myslím že sice z tebe nebude tak dobrý SS jako byl Darth.Akibeel, Dexiin a nebo ARGEmanka ( sice u ní záleželo dle aktuální nálady) *3* ale ve škále co sleduju po úmrtí seznamky *3* nevím proč se nemaže mimochodem ... tak jsi v celku fér ... Ale divím se že vy tady pořád někoho řešíte a přiznávám taky jsem to řešil ... ale nech blbé lidi užívat si xchat kariéru SS *3* uvědom si že složení tzv adminů se pořád mění a z jakého výběru se berou ... halooo ... nikomu nepříjde divné že někdo adminuje již přes 15 let a společně s menší skupinkou a akorát občas si někteří dají menší přestávku ale základ je pořád stejný? Mohu si to jen myslet ale opravdu někdo adminuje jen tak za ten čas? Gigo se jednou vyjádřil že za to nic nemá *3* hmm kterej blázen by chtěl dobrovolně takový čas řešit lidi na chatu?

Možná postrádáš souvislosti ale dobře přiblížím co chci říct ... jo dělej screeny posílej adminům, volej admina do místnosti, napiš na helpdesk, Výsledek toho všeho bude že se bude řešit tisíc věcí okolo a nakonec ty budeš ten co zbytečně otravuje. V konečném důsledku situace vypadá že SS ze sebe udělá chudáčka ve smyslu všeci jsou prudiči a admini část těch co řvali nejvíc nějak umlčí, a SS složí funkci že už nemá nervy na urážky apod. Tvá radost vydrží do doby dokud nebude další.

Nejvtipnější mi příjde v pravidlech text o tom jak se stát adminem *3* a myslím si že to nepsaně platí i pro SS *3*

Jako flexibilita pravidel je věc xchatu a záleží jakým metrem a kdo to posuzuje někdy jsi potrestaný za cigánský slovenský hip hop z důvodu že to není vhodné protože v místnosti mohou být i děti, A někdy se v místnosti píše přesně tak jak texty cigánského slovenského hip hopu a to už je přece v klidu šak nejsme ve škole *3*

Takže o SS a adminech řeknu něco co je fakt který potvrzuje i text a význam toho textu jak se stát adminem. Prostě když vybíráš lidi kteří k tomu nemají tendenci, smysl a myšlení tak potom co chceš?

Neříkám že máš držet hubu a krok, ale uznej sám že když někdo nechce některé věci vidět těžko se to bude řešit. Dělej screeny ale maximálně si zasíráš disk.
guest Muž Poslusny_pez ... 03.03.2017 11:21:10 ... (2455/2490)
Re (2): -
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine z 03.03.2017 10:43:59:
Podepisuju v plném rozsahu. A znovu dodávám, že nechápu, jak se mohl nechat admin takto ovlivnit, přece není slepej a vidí co se na skle děje, ne?!
guest Muž DonLaFontaine ... 03.03.2017 10:43:59 ... (2454/2490)
Re: -
Odpověď na příspěvek od Radagast z 02.03.2017 21:25:48:

No, své místo to tak trochu má i tady. Jen ať je hezky vidět, co je kLeNoT_mEZi_mUzi, chronický stěžovatel, za "slušného a charakterního člověka" a bezúhonného uživatele. Musím říct, že mě ta jeho emoční nestálost fakt překvapila. Myslel jsem si, že se bude držet na uzdě, aby opravdu mohl být považován za to neviňátko, jak se tu neustále líčí.
guest Muž Poslusny_pez ... 03.03.2017 09:39:58 ... (2453/2490)
Re: -
Odpověď na příspěvek od Radagast z 02.03.2017 21:25:48:
Proč?? Tohle je téma "stálí správci", takže to sem patří. Mít 30ky stálýho správce, tak si tam někteří ani neuprdnou..
guest Muž Radagast ... 02.03.2017 21:25:48 ... (2452/2490)
-
Já myslím že tohle když už se má řešit jinde ... třeba na fórum místnosti 30 a více?
guest Muž Poslusny_pez ... 02.03.2017 21:15:40 ... (2451/2490)
Re: kLeNoT_mEZi_mUzi: "... někteří návštěvnící 30+ jsou vyrývační zmrdi."
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine z 02.03.2017 20:12:34:
Hezký, tak mně vyčítá že při vstupu do roomu napíšu slovo "jebat", což je v podstatě slang a nikoho tim nemíním urážet, ale lidi v roomu von nazve zmrdy.. No, tak myslím že admini mají dost důkazů aby se ten frajer už na chatu neukázal.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 249 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: