XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Rozhovory XChatu

 

Rozhovory XChatu

Rozhovory XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nyní se můžete ptát administrátora Lorinka
Nyní na vaše dotazy odpovídá Lorinka - http://xchat.cz/Lorinka
Čas na pokládání otázek je cca měsíc, dva. Poté se otázky shrnou a předloží dotazovanému. Kromě otázek od uživatelů odpovídá také na obecné otázky o své osobě a ti, co mají zájem mohou odpovědět i na piškotovou buchtu s kozím sýrem.

Pravidla otázek
► Dotazovaný má právo neodpovědět na jakoukoliv otázku
► Otázky stejného nebo podobného významu se ponechají pouze v jednom znění
► Otázky spadající na fóra Dotazy, Nápady nebo Stížnosti (vše Kontakt s adminy) jsou bez zálohy smazány, toto fórum je o zábavě, ne o pracovních záležitostech
► Otázky, které jsou v dotazníku a otázky typu "Jak se máš?", "Máš mě rád?" či "Co si o mně myslíš?" jsou též mazány
► Otázky na něž je možné odpovědi nalézt na jiném fóru, na profilu atp jsou taky zbytečné...
► Za všechny otázky splňující výše uvedené body děkuji

Již odpovídali:
Černá hvězdička   *401* Blondezwerg (21.12.05), feed.trough (23.8.06), GymJWM (4.7.05), KeithT (28.8.05), PLEMar00 (12.12.06),puntulinecko (23.7.09), wolod (15.03.07)
Červená hvězdička   *373* Prazdroj (02.06.05), Stanli (20.06.05)
Žlutá hvězdička   *371* acorp (7.11.05), AngeL8Lady(15.6.06), Bacteriss (16. 8.), blala (22.04.09), carnero (09.10.05), Cobinka (11.10.09), eddie__M ( 12.3.06), ELfkaM (26.05.), Finch_man (21.7.08.), Georgo10(1.10.06), Giggo (5.12.05, 22.11.10), gooryk (1.12.11)), Hec (22.11.05), Hornet (10.6.05), Jardys.007 (13.8.10), kisant (11.09.), Lucy (14.11.06), makrela4(21.07.06), mar.tan (11.4.06.), MartinaMala (6.9.08), MedaBeedaa(15.5.06.), mitch_ik (11.11.07), MocelaUmbra (17.7.05), MrNeo ( 9.1.06.),opiFka (6.11.08), safety (22.2.07), Segi001(15.1.09), Sissi (14.2.08), SiSU (31.8.10), snehulka (8.10.07), SoadKa (6.4.11), Waistnex (8.7.06), ZasEjSEMtady (31.07.),
Zelená hvězdička   *398* Allyson. (21.7.07), Jim_x (23.6.08)
Modrá hvězdička   *391* bOhdY (25.09.), Castleback (1.5.2006), Mates (23.1.07), onovy.brno (24.10.05), Rop (27.3.06)
Žena   *1311*P.A.N.D.O.R.A.(31.5.06)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 17 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 08.07.2006 21:53:16 ... (82/162)
Waistnex- Otázky
1.Pamatuješ, kdo vyhrál v šipkách na VIP sraze, jak si s náma hrál [CenTraL_EnTeR ]
já to nebyl
2. Podle čeho sis vybral barvu na xchatu? :D[ zapomelajsem ]
V podstatě náhodou, moje původní barva byla blankytně modrá, pak, v rámci mého egoismu, jsem si namíchal zlatou a nakonec, abych splynul s davem (čti se sklem) mám šedou. Prostě šedá eminence
3.Jak ses dozvěděl o Xchatu? [ zapomelajsem ]
Tak tady jsem dlouho pátral v paměti Spolužák ze základky po nástupu na SŠ se v hodinách informatiky bavil tím, že správci v seznamce řekl, ať mu to předá a následně vyházel celou místnost. Nebo sváděl slečny. Tak jsem se jednou na to šel podívat, náhodou vstoupil do A000 Praha, kde mě Mamtohodost a BillyBoy hned vytáhli k Broukovi a pak už to nějak jelo))
4.Příjde ti název pro místnost Kousání blbej? [ zapomelajsem ]
No, mám hlad, tak mi to přijde spíše něco k jídlu, než okusování při sexu
5.Podle ceho mas nick? [Lord_Anonymous ]
Podle chuti v hodině němčiny + podle ochotné spolužačky -> muj nick je anagram.
6.Koho bys volil za prezidenta kdybys mohl? [Lord_Anonymous ]
Těžké, těžké. Rovnou přiznám, že nemám rád humanistické filozofy ala Havel (a tím neříkám, že to není osobnost), líbí se mi spíše lidé typu Klause (ale zase ta arogance, že). Tedy, já jsem asi ten, pro kterého nebude žádny prezident dokonalý. Má odpověď tedy je: Muž, autorita, pokud možno apolitický. Ale nevím, kdo)))[
7.Kdy se stavíš na Aritmě? [ GMatysek ]
Vzhledem k tomu, jak dopadla naše poslední diskuse s docentem Valderem ("Ne, dnes vás nebudu klasifikovat. A to je mi opravdu líto, že už nemáte termín"), tak vážně netuším. Ale paní Brouková je moje sluníčko:)
8.Neoslňovala tě červená hvězda, která se objevila během šipek na VIP? [J_A_N ]
No, v kulečníku jsme ho dostali (asi 3:1), takže moc neoslnil.
9.Proč nepiješ? [J_A_N ]
Upřímně: Co je pěkného na tom se opít? Mě chutná dobré víno, "vyšší" tequila a koktejly. U všeho je spíše barbarství to pít na litry a nevychutnat si to.
10.Navštívíš mě? [J_A_N ]
Daaaaleko))
11.Kdy si to zase rozdáme v šipkách? [J_A_N ]
Kdykoli budeš chtít dostat na prdel. *52*
12.Co říkáš na Aprílovou akci na xchatu? [J_A_N ]
Mě se líbila. Že toho někteří zneužili a snažili se škodit, kde mohli (nebo tvrdili, jak jsou dobří, ale teď se jim nechce nic dělat), to alespoň ukázalo jejich charakter.
13.Nebudu pod dozorem za tyhle dotazy? Jestli jo, tak už budu hodný. [J_A_N ]
Nevěřím) tedy, budeš pod dozorem *3*
14.Na co se te mam zeptat? [ Kovovamince ]
Třeba na číslo mého účtu, abys mi tam mohla poslat nějaký peníz?:)
15.jak se mas? [ Kovovamince ]
Teď je prima, není takové vedro. Jinak jsem nevyspalý, včera jsme byli venku na zajímavé akci A za pár dní si to frčím k moři, to se tedy nemohu mít zle.
16.zajdem na pivko?teda ty asi na colu noc[ Kovovamince ]
Mohu to brát jako slib?:)
17.co vlastne delas kdyz neadminujes? [ Kovovamince ]
Třeba inlinuju, nějaký jiný sport, venku s kamarády atd *13*, zábava prostě. Reálno je lepší, než virtuálno
18.Adoptujes me? [ Kovovamince ]
Když předtím absolvuješ důkladnou lékařskou prohlídku *18* (a ano, stejně je větší úchyl Feed))
19.Jaký je Tvoje oblíbený jídlo a proč? [slunicko273 ]
Jakékoli jedlé grilované maso. Proč? Protože mi chutná, chutná a chutná A protože při jeho dělání většinou nejsem sám a je to vždy tak trošku party.
20.Co máš rád u holek a čim Tě holka úplně odzbrojí? (Vim, že jsi zadanej) [slunicko273 ]
Když si o něco umí říci sama a je celkově samostatná. A zároveň poslouchá *66*
21.Co přesně Tě baví ná kontrolování úchylek? [slunicko273 ]
Baví? Zasměju se, když vidím "žádost o kredyt, vikouřím tě, my by jsme, atd atd", tedy hlavně brutální gramatické chyby, tomu se dá jen smát. A sem tam se dozvím i něco nového, teď to bylo například něco o poláriu, kam se chystám.
22.Řekni nějakou veselou historku z mazání místností[Veena ]
Viz minulá otázka, když mi pak někdo nadává a neumí s/z, y/i atd, tak se jen směješ. Nebo když pak bloklí lidé píší, jaký jsem chudák, že oni ty pejsky opravdu milují a úchylka to rozhodně není Smutných historek by bylo asi vice
23.Přijedeš se na mě někdy v nejlbižší době podívat? [ her-infernal-majesty ]
Daaaleko, i když, 45 minut, 10 000,- a 7 bodů to jistí
24.Když sme se potkali na tom srazu BFka, poznal si mě hned, nebo až podle nickovky? [ her-infernal-majesty ]
Ne, myslel jsem, že jsi to ty, ale jistota je jistota
25.Jak hodně moc si u tebe na mě stežuje Doom4? [ her-infernal-majesty ]
Naposledy jen s fotkou, jinak snad vůbec.
26.Víš o tom, že mi něco dlužíš? [ her-infernal-majesty ]
Až tak? Mám se stydět?:))
27.Jsi dobrej admin? [ Santicek ]
Tak na tohle ti musí odpovědět někdo jiný Třeba anketka, co tu běžela
28.Máš rád IP blocky? [ Santicek ]
Ale tak i ano, pomohou vyčistit na chvilku místnost, popř. si přes ně dobře ověřím, kdo opravdu prudí. Jako běžný uživatel bych asi nebyl rád, kdybych se s ním potkal, jako adminovi se mi líbí
29.Rozdáváš je často? [ Santicek ]
Tak 2-4 každý den.
30.Kdo z nás sexařů je největší úchylák? [ feed.trough ]
Chtěl jsem napsat tebe, ale když jsi odešel Musím, a to se červenám, uvést sebe))
31.Jak často zneužíváš svého "postavení" na xchatu a své inteligence na xchatu i v obyčejném životě? [ultra utajena lion_ka21]
Každý ti řekne asi něco jiného, zneužívat a využívat je rozdíl. Tedy, odpovím šalamounsky, snažím se to minimalizovat)))
32.Jak často podléháš svodům [ killy, bloky, ženy... ], které jsou spjaty s funkcí admina? [ultra utajena lion_ka21]
Logicky je využívám tak, jak si myslím, že to prospěje chodu chatu. Kromě těch žen samozřejmě, to by mělo prospívat mě)) Ale zas tak zlé to se mnou není, spočítala bys je na prstech jedné ruky. Důvody znáš *40*
33.Bavilo Tě trápit Pandoru při hře "řekni číslo od 1 do 100" ? :oP[ultra utajena lion_ka21]
Ale já jí netrápil, ona měla daleko vyšší šanci než všichni ostatní, mohla odmítnout a měla 75 možností, které by mě přebily
34.Netrávíš na xchatu stejně až příliš času? [ultra utajena lion_ka21]
Ano, někdy ano.
35.Usnul jsi už někdy za volantem auta? [ultra utajena lion_ka21]
3x. Naštěstí v rámci testu pro Škodovku, teď bych si za volant nesedl unavený ani omylem. Si tak jedu, jedu, mrknua jsem ve zdi
36.Jakou máš rád zmrzlinu? :o))) [ultra utajena lion_ka21]
Jednoznačně banánovojahodová, co kdysi byla jen na Václaváku Teď už vím o osmi místech, cukrárna Pod Věží vede
37.Jaká je Tvá oblíbená cukrárna? :o))) [ultra utajena lion_ka21]
Pod Věží, kdybys viděla ty poháry Slintám i teď *3*
38.Čím si zvedáš sebevědomí, když teď pomineme oblast xchatu. [ultra utajena lion_ka21]
Squashem. Jinak nevím, hraním si s lidmi možná. A přeber si to, jak chceš
39.Jsi nervózní u zkoušek na VŠ? [ultra utajena lion_ka21]
Dříve ano, teď už vím, že čím větší nervozita, tím horší výsledek.
40.Jak moc máš rád statistiku? [ultra utajena lion_ka21]
Oproti účetnictví ji miluji) Ale jinak, když jsem se to naučil, byla to docela pohoda
41.Jak ti xchat ovlivnuje život ? [mr.daves]
No logicky mi žere čas, ale multitasking je multitasking Pak mě spousta lidí za virtuálno nemá rádo (já zas nemám rád pedofily atd, tak jsme si kvit ). A samozřejmě, poznáš víc lidí

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 08.07.2006 21:44:07 ... (81/162)
Waistnex - Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: Waistnex
Věk (podle občanky): 24
Věk (jak se cítíš): 17-70
Výška: 178
Váha: 88
Pohlaví (podle občanky): Muž
Pohlaví (jak se cítíš): Podle nějakého testu obojí
Zaměstnání: Student

Oblíbené

Jídlo: Grilované
Pití: TopTopic
Alkoholické pití: Víno, vanilla vodka, tequila
Koření: Chilli, wasabi, pepř
Chuť: Pálivá

Auto: Jezdím oktávkou, líbí hodně aut
Město: Praha
Místo: Holašovice
Film: nemám
PC hra: Civilizace

Barva: černá
Činnost: 3S spánek, sport, sex
Vlastnost u člověka: Být svůj

Neoblíbené

Jídlo: Rajská polévka
Alkoholické pití: čistá whisky
Koření: lékořice
Chuť: "taková ta při polknutí živočišného uhlí"

Město: mrtvé město
Místo: nudné

Barva: zelenkavá
Činnost: nuda
Vlastnost u člověka: "hajzlík"

Ostatní

Jak se máš: Prima
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat: s tím, kdo mi podepíše VŠ diplom
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: Einstein, poradí
Píšeš všemi deseti: ne
Tvůj PC: 1) šedá bedna 2)černá krabička 3) modrošedá bedna
Připojení k internetu: 6Mbit
Tvůj vývoj na chatu: host-nick-dva roky pauza/nesmazali mě-SS-SS jinde-admin
Jak vznikl tvůj nick: Náhodou
Závislost na xchatu: Snad ne
Máš rád(a) olivy: jasan, hlavně zelené a s feferonkou

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 15.06.2006 12:43:05 ... (80/162)
AnGeL8Lady - Otázky
1.) Víš jakou mám barvu písma? :D[ zapomelajsem ]
červenou :-)
2.) Proč máš zrovna tenhle nick? [ zapomelajsem ]
Protože jsem hokejový maniak *776*
3.) Chtěla bys mě adoptovat? [ zapomelajsem ]
Zatím o adopci neuvažuju :-)
4) Kolik v průměru denně schválíš fotek? [ P.A.N.D.O.R.A.]
Přesné statistiky si nevedu a tohle záleží na mnoha faktorech.
5) Jak je možné, že se dostanou do oběhu fotky, které nesplňují kritéria (myšleno tím, že jsou propagaci, násilí, sexu a jiných úchylek. [ P.A.N.D.O.R.A.]
Nejspíš proto, že fotky neschvaluje žádný robot.
6) Jak zvládaš xchat a funkci adminky a výchovu malého dítěte? [ P.A.N.D.O.R.A.]
To ukáže čas.
7) V civilním povolání jsi ještě pořád studentka, nebo máš nějaké jiné zaměstnaní? [P.A.N.D.O.R.A.]
Pořád studuju.
8) Vydržíš bez toho, abys seděla pořád na chatu, myšleno tím např. xchat i xko? [P.A.N.D.O.R.A.]
Bez problémů.
9) Kolik času věnuješ denně xchatu? [ P.A.N.D.O.R.A.]
Přesně 13 139 sekund na den.
10) Když máš dítě nepřijde ti čas na xchatu občas jako zbytečný ... a přímo ztrata času ktery bys mohla věnovat raději svému dítěti .... než schvalovat fotky ... [ Mr.Daves ]
Když tak nad tím přemýšlím, tak to schvalování má taky něco do sebe :-)))
11) Pamatuješ si na můj nick? [ Santicek ]
Určitě jsem ho už někde viděla :-)
12) Pokud ano, zaujal tě něčím můj nick nebo já sám? [ Santicek ]
Tebe samotného neznám, takže spíš mě asi zaujal ten nick.
13) Jak se žije s Davidem? [ Santicek ]
Skvěle :-)
14) Jste spolu šťastni? [ Santicek ]
Kdybychom nebyli, tak spolu nejsme.
15) Není to složité soužití s Davidem? Když oba strávíte slunou část dne na Xchatu? [ Santicek ]
Co se dá dělat, když je přes den v práci. Ale navrhnu mu, aby dělal noční a mohli jsme slunné části dne trávit spolu.
16) Jak se vaše dítě jmenuje? [ Santicek ]
Naše? My máme totiž každý svoje :-)
17) Kolik vašemu dítěti je? [ Santicek ]
Dva roky.
18) Nemyslíš si, že jsem nějaký úchyl, když ti pokládám takové otázky? Myslím tím ty okolo vašeho děcka. [ Santicek ]
Nemyslím :-)
19) Jaké máš vzdělání. [ Santicek ]
Zatím střední s maturitou a pracuje se na vyšším vzdělání.
20) Máš v současné době nějakou práci? [ Santicek ]
Mám pořád něco na práci *40*
21) Máš nějaký životní sen (nejlépe něco od malička co sis přála)? Jaký? Popř. už si dokázala něco co si vždy chtěla? :) [ Veena ]
Od malička se sny hodně změnily :-) Ale je jich spousta, nejde vybrat jenom jeden.
Jj, několik se mi jich splnilo třeba jsem odmaturovala a už jsem si šáhla na Eiffelovku *1*
22) Co je tvým hnacím motorem? Co tě žene kupředu? :) [ Veena ]
Podpora mých blízkých.
23) Jak si dobíjíš baterky? Tolik starostí tě určitě musí stát hodně sil[ Veena ]
Když se vybijou, jak je strčím do nabíječky :-)
24) Jak ses s Davidem seznámila vlastně? Láska na první pohled? A jak dlouho ste spolu? [ Veena ]
Překvapivě na prvním srazu XChatu, na který jsem před lety zavítala. Pak uběhlo hodně vody a láska to byla odhaduji na stodevadesátýtřetí pohled. Jsme spolu tři roky.
25) Cestuješ ráda? Na které místo na zemi by ses ráda někdy podívala? :o) [ Veena ]
Jasně *25* Za poslední 3 roky jsem se několikrát přesvědčila, že nejkrásněji je v ČR :-) Nicméně na Zemi je spousta lákavých cílů *32* třeba Finsko nebo Menorca
26) Jaký jména máte vymyšlený pro druhy miminko, který teď čekáš? A bude to holčička nebo chlapeček nebo je moc brzo? [smilemoon]
Na jménech se nemůžeme shodnout *105* Je to brzo :-)
27) Jsi opravdu vdaná? [ osetrovatelka ]
Jsem opravdu za(v)daná.
28) To dítě, které máš v profilu je opravdu tvoje ( vaše )? [ osetrovatelka ]
Nevšimla jsem si, že bych měla v profilu nějaké dítko *164*
29) Jak zvládáš xchat a školu dohromady? [ osetrovatelka ]
Popořadě. Nejdřív škola, potom Xchat.
30) Baví Tě administrace? [ osetrovatelka ]
Ano, jinak bych to nedělala.
31) Je to pravda že čekáš miminko? [ osetrovatelka ]
Zatím to nikdo nepotvrdil.
32) Jestli ano, co by sis přála - kluka nebo holčičku? [ osetrovatelka ]
Holčičku :-)
33) Nezajdeme na Andělský gulášek Prazdroj? [Bacteriss]
Zajdeme *88* na 16.6. 18 h je rezervačka, stav se *18*
34) Snoubenka mě po 3 a půl letech opustila a hlavně velmi zklamala...Jakej lék by jsi my poradila na mojí velkou bolest? [ GuanoApes1979]
Na zklamání je každá rada drahá. Sama jsem poznala, že čas tu bolest otupí. A pak ji nahradí jiné radosti.
35) Jaký máš vztah k řiťolezům? [Frey]
Já je beru s rezervou, naštěstí mě moc nevyhledávají :-)
36) Kde jsi přišla k Prazdrojovi? [Rop]
Zašla jsem do své oblíbené hospůdky a vymázla jsem za něj 23 kaček.
37) Sbalil on tebe nebo ty jeho? [Rop]
On mě a neměl to lehké :-)
38) Kde se tí líp tráví veškerý volný čas? Na xchatu, xku nebo xkecu? [ depony ]
Svůj veškerý volný čas určitě nevěnuju jedné činnosti.
39) Je lepší být adminkou na Xchatu nebo SS na Xku v Hokeji s Prazdrojem? (proč děláš obojí?:) u konkurence? Jednu dobu se za to na Xchatu odebírala práva[ depony ]
Nehoním se za funkcema, takže ani nerozlišuju, která je lepší. Seš na xku pečený vařený, takže jistě zvládneš posoudit sám rozdíl stálého správcování tady a tam a nezapomeň na fakt, že Hokej je 100 x klidnější místnost než Kluci s kluky *79**6* Tyhle doby jsem nezaznamenala a i kdyby, rozhodně bych se z toho nesložila :-)))
40) Jaký chat upřednostňuješ, když jsi zároveň online na třech chatech a jak to vlastně stíháš?:) [ depony ]
Upřednosňuju ten čtvrtý před pátým. Stíhám to stejně jako ty zároveň XChat a xko *2* teda až na to botování
41) Tvůj cíl do budoucna? (být s Prazdrojem první v TOP10 na všech chatech v republice?:)) [ depony ]
(tos špatně pochopil, já chci být lepší jak Prazdroj na všech chatech v republice *845* ale pššt, to je jenom mezi námi *148* )
42) Když se každej ptá na to dítě ... Od kolika let necháš své dítě sedět u počítače a u chatu? [ depony ]
Až si o to samo řekne a zvládne lomítkovat *2*
43) Máš ráda jogurty Jogobela ? [ NeRrO200]
Dávám přednost Fantasii nebo Activii
44) Nezlobí tě kulišák prazdroj ? [ NeRrO200]
Tys někdy viděl *89* zlobit? *34*
45) Jak se vede tvému mimí ? [ NeRrO200]
Je spokojené.
46) Jak si přišla k xchatu ? [ NeRrO200]
Přes formule :-)
47) Mas uz neco pro druhe ditko nakoupeno? [ Blondezwerg ]
Na dárečky ještě nedošlo *51* *88*
48) Nebo ti mam neco schovat po svych detech? [ Blondezwerg ]
Jasně, hodná teta z Německa se vždycky hodí *18*
49) Uz vis, co bude to druhe miminko? [ Blondezwerg ]
Bude zdravé určitě *20*
50) Uz vis, ve kterem si mesici tehotenstvi vlastne? [ Blondezwerg ]
*51* ani doktor na to ještě nepřišel *8**40*
51) Kdy se to narodi? [ Blondezwerg ]
Až to budu vědět přesně, tak ti řeknu *18*

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 15.06.2006 12:29:21 ... (79/162)
Tiskový Mluvčí AnGeL8Lady, Prazdroj - Otázky
1) Víš jakou mám barvu písma? :D[ zapomelajsem ]
Určitě pěknou.
2) Proč máš zrovna tenhle nick? [ zapomelajsem ]
Od malička jsem pro lidi Andílek a zbytek je kombinace čísla jednoho hokejisty a slečny.
3) Chtěla bys mě odoptovat? [ zapomelajsem ]
Já mám i bez tebe dětí nad hlavu, zkus nějakou jinou maminku :-).
4) Kolik v průměru denně schválíš fotek? [ P.A.N.D.O.R.A.]
Jak kdy, podle času a podle kolegů, kolik toho nechají. Ale je to v řádu tisíců.
5) Jak je možné, že se dostanou do oběhu fotky, které nesplňují kritéria (myšleno tím, že jsou propagaci, násilí, sexu a jiných úchylek. [ P.A.N.D.O.R.A.]
Jsme jen lidi tlačítka smazat a schválit jsou zatraceně blízko.
6) Jak zvládaš xchat a funkci adminky a výchovu malého dítěte? [P.A.N.D.O.R.A.]
Dobře.
7) V civilním povolání jsi ještě pořád studentka, nebo máš nějaké jiné zaměstnaní? [P.A.N.D.O.R.A.]
Studentka.
8) Vydržíš bez toho, abys seděla pořád na chatu, myšleno tím např. xchat i xko? [P.A.N.D.O.R.A.]
Bez problémů.
9) Kolik času věnuješ denně xchatu? [ P.A.N.D.O.R.A.]
Je to různé.
10) Když máš dítě nepřijde ti čas na xchatu občas jako zbytečný ... a přímo ztrata času ktery bys mohla věnovat raději svému dítěti .... než schvalovat fotky ... [Mr.Daves]
Jak kdy, o dítě se dobře starají babičky a Davidův brácha s manželkou.
11) Pamatuješ si na můj nick? [ Santicek ]
Matně.
12) Pokud ano, zaujal tě něčím můj nick nebo já sám? [ Santicek ]
Jasně.
13) Jak se žije s Davidem? [ Santicek ]
Je to ráj na zemi.
14) Jste spolu šťastni? [ Santicek ]
Moooooc.
15) Není to složité soužití s Davidem? Když oba strávíte slunou část dne na XChatu? [ Santicek ]
Naopak, aspoň jsme spolu po celý den v kontaktu.
16) Jak se vaše dítě jmenuje? [ Santicek ]
Jestli myslíš to, co má David v profilu, tak Dan.
17) Kolik vašemu dítěti je? [ Santicek ]
Dva roky.
18) Nemyslíš si, že jsem nějaký úchyl, když ti pokládám takové otázky? Myslím tím ty okolo vašeho děcka. [ Santicek ]
Kdepak.
19)- Jaké máš vzdělání [ Santicek ]
Střední s maturitou a teď studuji vysokou v Praze.
20) Máš v současné době nějakou práci? [ Santicek ]
Mám dost práce se školou.
21) Máš nějaký životní sen (nejlépe něco od malička co sis přála)? Jaký? Popř. už si dokázala něco co si vždy chtěla? :) [ Veena ]
Dobrou rodinu, cestovat. Oboje si plním a ještě dlouho plnit budu.
22) Co je tvým hnacím motorem? Co tě žene kupředu? :) [ Veena ]
Víra v budoucnost.
23) Jak si dobíjíš baterky? Tolik starostí tě určitě musí stát hodně sil [ Veena ]
Vyndám je z bezdrátové myši a klávesnice Logitech a vložím do nabíječky. Až začne svítit zelené světlo, jsou nabité. Podobný postup je u média přehrávače.
24) Jak ses s Davidem seznámila vlastně? Láska na první pohled? A jak dlouho ste spolu? [ Veena ]
Půl roku jsme se okukovali až jsme se zakoukali. Je to už pěkná řádka let.
25) Cestuješ ráda? Na které místo na zemi by ses ráda někdy podívala? :o) [ Veena ]
Ano. Menorca.
26) Jaký jména máte vymyšlený pro druhy miminko, který teď čekáš? A bude to holčička nebo chlapeček nebo je moc brzo? [ smilemoon ]
Čekám, že se ještě dohodneme, času dost. Pohlaví jsme neřešili, na certifikaci času dost.
27) Jsi opravdu vdaná? [ osetrovatelka ]
Na XChatu jsem opravdu vdaná.
28) To dítě, které máš v profilu je opravdu tvoje ( vaše )? [ osetrovatelka ]
V profilu žádné dítě nemám.
29) Jak zvládáš xchat a školu dohromady? [ osetrovatelka ]
Celkem v pohodě.
30) Baví Tě administrace? [ osetrovatelka ]
To si piš, jinak bych to nedělala.
31) Je to pravda že čekáš miminko? [ osetrovatelka ]
Je pravda, že čekám miminko. Ale čekat budu ještě pár let. Do konce školy daleko, pak nějaké cestování atp. Znáš to.
32) Jestli ano, co by sis přála - kluka nebo holčičku? [ osetrovatelka ]
Mně je to jedno, David chce dva kluky a jednu holku.
33)Nezajdeme na Andělský gulášek Prazdroj? [ Bacteriss ]
Určitě, v pátek.
34) Snoubenka mě po 3 a půl letech opustila a hlavně velmi zklamala...Jakej lék by jsi my poradila na mojí velkou bolest? [ GuanoApes1979]
Najít si zábavu, která ti nedovolí myslet na tu bolest a najít si přítelkyni, která tě tak moc nezklame a budete mít fajn vztah.
35)Jaký máš vztah k řiťolezům? [Frey]
Úsměvný.
36) Kde jsi přišla k Prazdrojovi? [Rop]
V parku.
37) Sbalil on tebe nebo ty jeho?[Rop]
První krok byl z jeho strany.
38). Kde se tí líp tráví veškerý volný čas? Na xchatu, xku nebo xkecu? [ depony ]
Veškerý volný čas nejlíp strávím v posteli s miláčkem.
39) Je lepší být adminkou na Xchatu nebo SS na Xku v Hokeji s Prazdrojem? (proč děláš obojí?:) u konkurence? Jednu dobu se za to na Xchatu odebírala práva [ depony ]
Je to jiné. Na Xku mají stálého správce všichni stálí návštěvníci. Zakázané to několik let není a proč se toho zbavovat, když tam nikdo jiný pořádně nechodí.
40) Jaký chat upřednostňuješ, když jsi zároveň online na třech chatech a jak to vlastně stíháš?:) [ depony ]
XChat. Dobře.
41) Tvůj cíl do budoucna? (být s Prazdrojem první v TOP10 na všech chatech v republice?:)) [ depony ]
Tyto cíle přenechám tobě. Ale zkus to příště bez bota.
42) Když se každej ptá na to dítě ... Od kolika let necháš své dítě sedět u počítače a u chatu? [ depony ]
Až se naučí samo sedět.
43) Máš ráda jogurty Jogobela ? [ NeRrO200]
Jím Aktivii.
44) Nezlobí tě kulišák prazdroj ? [ NeRrO200]
Většinou ne.
45) Jak se vede tvému mimí ? [ NeRrO200]
Dobře.
46) Jak si přišla k xchatu ? [ NeRrO200]
Jeden kluk z XChatu došel na jiný chat a dotáhl mě sem.
47) Mas uz neco pro druhe ditko nakoupeno? [ Blondezwerg ]
V rodině mám dost dětí, takže bude dost oblečení.
48) Nebo ti mam neco schovat po svych detech? [ Blondezwerg ]
Jestli už neplánuješ třetí a chceš se toho pak zbavit, klidně mi něco schovej.
49) Uz vis, co bude to druhe miminko? [ Blondezwerg ]
Nevím, nechávám to osudu.
50) Uz vis, ve kterem si mesici tehotenstvi vlastne? [ Blondezwerg ]
Nevím.
51) Kdy se to narodí? [ Blondezwerg ]
To bych také ráda věděla. Ale času dost.

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 15.06.2006 11:48:33 ... (78/162)
AnGeL8Lady - Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: AnGeL8Lady
Věk (podle občanky): 23
Věk (jak se cítíš): skoro 19
Výška: 166 cm
Váha: 56 kg
Pohlaví (podle občanky): žena
Pohlaví (jak se cítíš): žena
Zaměstnání: student(ka)

Oblíbené

Jídlo: kuře na všechny způsoby
Pití: horká čokoláda a Pepsi
Alkoholické pití: *89*, Jelzin a džus s vodkou
Koření: skořice, gyros *32*
Chuť: někdy sladká, někdy slaná

Auto: Mercedes (*1097*) hlavně ve spojení s McLarenem
Město: Chomutov *845* Liberec
Místo: všude s lidičkama, které mám ráda
Film: Lepší už to nebude, Nepolíbená, Doba ledová, Účastníci zájezdu a neustále nějaké přibývají
PC hra: Mahjongg, nic jiného nehraju :-)
Jiná hra: Karty a Scrabble

Barva: modrá a stříbrná
Činnost: výletování a čtení
Vlastnost u člověka: upřímnost

Neoblíbené

Jídlo: rajská, koprovka
Pití: teplé mléko
Alkoholické pití: Absinth
Koření: chilli
Chuť: pálivá

Auto: Ferrari
Město: Ústí a občas i Praha
Místo: na potítku :-)
Film: většina hororů
PC hra: -
Jiná hra: na schovávanou

Barva: červená
Činnost: učení :-)
Vlastnost u člověka: faleš, lež

Ostatní

Jak se máš: andělsky *405*
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat: třeba s Yannim
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: s Andělem
Píšeš všemi deseti: ano, státnice jsou mi svědkem
Tvůj PC: Asus A6B00U, Mobile AMD Sempron 64 3000+, 15,4" WXGA, 512 DDR, 60 GB HDD
Připojení k internetu: poměrně stabilní *52*
Tvůj vývoj na chatu: od 27. 12. 2000 založený nick od září 2002 BU od 23. 03. 2003 SS od 14. 09. 2005 GS + YS
Jak vznikl tvůj nick: spojením křestního jména a čísla dresu jednoho hokejisty *405* a protože tento nick u někdo přivlastnil, přibrala jsem do party "lady"
Závislost na xchatu: Nepociťuju :-)
Máš rád(a) olivy: Ne

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 15.06.2006 11:47:09 ... (77/162)
Tiskový Mluvčí AnGeL8Lady, Prazdroj - Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: Angel8lady
Věk (podle občanky): 23
Věk (jak se cítíš): 18
Výška: 166
Váha: 56
Pohlaví (podle občanky): Žena
Pohlaví (jak se cítíš): Andílek
Zaměstnání: Student, žena v domácnosti

Oblíbené

Jídlo: Kuře na všechny způsoby s rýží
Pití: Broskvový čaj Aro, Pepsi
Alkoholické pití: Prazdroj
Koření: Grilovací, chalupářské
Chuť: Sladká

Auto: Šmoulinkoda, stříbrné
Město: Jirkov, Liberec
Místo: S miláčkem v pelíšku
Film: Deník Bridgit Jonesové 1 + 2
PC hra: Gnome Mahjongg
Jiná hra: Na doktora, Na honěnou, Člověče nezlob se

Barva: Stříbrná, modrá
Činnost: Ležing
Vlastnost u člověka: Upřímnost

Neoblíbené

Jídlo: Rajská
Pití: Teplé mléko
Alkoholické pití: Budvar, Staropramen, Vše co má moc %
Koření: Olivové
Chuť: Olivová

Auto: Ferrari
Město: Praha
Místo: Škola
Film: Krvavé, horory
PC hra: Střílečky
Jiná hra: Na babu

Barva: Rudá
Činnost: Učení
Vlastnost u člověka: Pomluvačství, lhaní

Ostatní

Jak se máš: Andělsky
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat: Vikoušek
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat:
Píšeš všemi deseti: Devíti
Tvůj PC: Notebook Asus A6B00U, Mobile AMD Sempron 64 3000+, 15,4" WXGA, 512 DDR, 60 GB HDD
Připojení k internetu: Kabelovka
Tvůj vývoj na chatu: Uživatel Správce Stálý správce - Administrátor
Jak vznikl tvůj nick: Spojení několika věcí.
Závislost na xchatu: Zavislost na miláčkovi
Máš rád(a) olivy: Ne

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 31.05.2006 11:45:52 ... (76/162)
P.A.N.D.O.R.A.- Otázky
1) Vidělas huž někde můj nick? :D[ zapomelajsem ]
Myslím si že ano, ale huž jsem to zapomněla.
2) Líbí se Ti? [ zapomelajsem ]
Nemám námitky, když se nick líbí Tobě.
3) Proč máš nick P.A.N.D.O.R.A. ? [ zapomelajsem ]
Při registraci můj zrak padnul na knížku "Tajný deník Adriana Molea".
4) V kolik chodíš spát? [ zapomelajsem ]
Jak kdy, řídím se podle toho, kdy má syn směny, jestli je v práci, tak mohu ponocovat v klidu.
5) Koho máš na Chatu nejradši? [ zapomelajsem ]
Nedělám výjimky, mám ráda všechny s kterými chatování nepovažují za ztrátu času.
6) Proč nemáš CRT? [ zapomelajsem ]
Protože jsem plachá, nesmělá a stydlivá.
7) Budeš jí někdy mít? [ zapomelajsem ]
Když mě někdo přesvědčí, že se nemusím certifikace bát, tak ano.
8) Co tě přivedlo na xchat a jak ses sem dostala? [ CenTraL_EnTeR ]
Po problémech na xku, jsem emigrovala na xchat.
9) Jak vypadá tvůj denní režim[ CenTraL_EnTeR ]
Můj denní režim se řídí podle syna, když má ranní 12-náctky tak se snažím dělat více domácích práci, mám na to více času. Když má noční 12-náctky, tak dopoledne musím zachovávat naprostý klid, nerušit ho ve spání.
10) Pamatuješ si den, kdy si poprvé vstoupila na xchat? [ CenTraL_EnTeR ]
Nepamatují, ale pamatují si, že jsem byla v místnosti Programátoři pečená vařená, měla jsem ambice stát se programátorskou.
11) Pamatuješ si den, kdy jsi poprvé vstoupila na forum? [ CenTraL_EnTeR ]
Nepamatují, ale měla jsem ambice mít svoje forum "Uczymy się mówić po polsku".
12) Co ti dává do života to, že se tu hádáš, spamuješ, někdy i pobavíš a znepříjemňuješ většině lidem na forech život? [ CenTraL_EnTeR ]
Myslela jsem si, že bych mohla být užitečná, neuvažovala jsem o tom, že budu pro lidí nesnesitelná.
13) Žiješ (s) xchatem? [ CenTraL_EnTeR ]
Ano, někdy hodně myslím na lidí, na jejich příběhy, starostí a jsem ráda, když na ty starostí zapomenou a jsou na pohodu, aspoň v tu danou chvilku co jsem na xchatu s nimi já.
14) Myslíš, že si tvé rady na forech někdo vezme k srdci? [ CenTraL_EnTeR ]
Ano, jsem přesvědčená, že něco jim moje rady dávájí.
15) Baví Tě psát na fora? [ CenTraL_EnTeR ]
Baví mě to, když natrefím na zajímavé téma, ale byla doba, kdy mě to přestalo bavit úplně. Myslím tím smazání mého fora.
16) Kolika příspěvky denně zahltíš forum? [ CenTraL_EnTeR ]
Nikdy své napsané příspěvky nepočítám, nikdy si nedělám statistiku.
17) Hodláš někdy skončit s xchatem? [ CenTraL_EnTeR ]
To se může stát, ale nikdy neříkám nikdy. Přece jen xchat mě chytnul svým drápkem.
18) Existuješ nebo pod tímto nickem schováváš svou dřívější identitu, abys dále mohl(a) obtěžovat na forech ostatní? [ CenTraL_EnTeR ]
Neschovávám se nikdy za svůj nick, jsem tady sama za sebe.
19) Mohu se zeptat, co tě vedlo k tom a proč jsi si s uživatelem depony nepadla do oka? V případě, že odpovíš, by mě zajímalo, kdy to bylo, jak se to stalo a co tomu předcházelo? [Archi]
Depony mě potopil v místnosti "A jede se dál".Nemohu mu odpustit, že mě za zády pomlouval. Pomluvy to byly zákeřné, podpásové a hlavně nepravdivé.Tohle bych nemohla udělat nikomu, proto se divím, že má na to náturu a není mu ze sebe špatně.
20) Co bys jako první změnila? [ DJ-MoNky-tWr ]
Na xchatu bych jako první změnila přístup k uživatelům. Pro mě jsou důležití. Rozhodně bych se nikomu za nic nemstíla.
21) Komu by jsi sem zakázala úplný přístup? [ DJ-MoNky-tWr ]
Všeobecně bych nezakázala přístup nikomu, ale potírala bych úchylky typu: Pedofile, Nekrofilie, Sex se zvířaty. Vyčlenila bych tým, který by tyhle věci hlídal a potíral. Ovšem je to nemožné, je to utopie.
22) Nechala by jsi někoho ze současného admin teamu ve svém (prozatím fiktivním) teamu? [ DJ-MoNky-tWr ]
Ano, nechala bych všechny, vím že postupem času ty slabší a méně schopní odpadnou sami.
23) Jak ses vůbec doslechla o Chatu? [ DJ-MoNky-tWr ]
Jednu dobu jsem byla na tom zdravotně velmi špatně, takže doktorka mi poradila, abych jako terapií zkusila počítač. Začátky byly děsné, byla jsem nemožná. Ovšem hned jsem věděla, že moje parketa je chat, nikoli počítačové hry. Na myšlenku chatování mě přivedl syn.
24) Kdyby neexistovala fora, co by jsi dělala? [ DJ-MoNky-tWr ]
Chatovala bych, fora pro mě jsou jen doplňkovou zábavnou formou.
25) Baví Tě hodně psát na fora a psát tam trošku více zbytečné příspěvky?? [ hugo_]
Ano, baví mě psát na fora, když se najde příspěvek, který mě zaujme, to potom něco mě pošimrá, zašeptá teď a nepřemýšlím jestli píšu zbytečně. Prostě to musím ze sebe dostat.
26) Co ti vadí na Davidovi (Prazdroj)?? [ hugo_]
A kdo řekl, že mi na něm něco vadí?
27) Jaký jsi měla pocit, že díky spamování na fora jsi měla na moment Black Star?? [ hugo_]
Nedotklo se mě to, že jsem nějaká jak uvádíš Black Star, nepotrpím si na nějaké oficiality. Jsem pořád stejná, snažím se stát nohama na zemi.
28) Věříš v boha? [ jdi_do_dza ]
Když je nejhůř, tak ano. Jinak ne. Věřím, že člověk má se chovat tak, aby se sobě nehnusil za své jednání a chování.
29) Proč máš tak hnusný obrázek do fóra? [ jdi_do_dza ]
Pro mě je to vzpomínka, takže jen Ty to cítíš hnusně, já ne.
30) Co máš za práci? [ jdi_do_dza ]
Momentálně nepracují, jsem v částečném invalidním důchodů. Ovšem budu muset na pracák. Takže se mi doma posmívají, že jsem jak táta Kopečkovic. Doma jsou teď běžně v kursu otázky: "No tak Peggy byla jsi na pracáku". Musím přiznat, že do obou filmových hrdinů mám daleko, tím že si mě rodina dobírá, nedává najevo, že jsem nějaký lempl. Prostě je to rodinná forma jak mě povzbudit.
31) Jsi vdaná? [ jdi_do_dza ]
Ano, jsem vdaná šťastně, letos to bude 21 let.
32) Co bylo první, slepice nebo vajíčko? [ Vlasator ]
Toť otázka, jako kdybych se Tě zeptala: Co bylo první, žena nebo muž?
Odpovíš asi muž, jako že Bůh stvořil Adama. Takže první byl kohout, pak slepice a vajíčko.
33) Když tak ráda všude něco píšeš, neuvažovala, že bys napsala knihu? [ Vlasator ]
Pokud už uvažuješ, že tu knížku napíšeš, o čem by asi byla (teda pokud ji už třeba nepíšeš a v tom případě, o čem je ta kniha)?
Ráda bych znala někoho, kdo by mi s tou knížkou pomohl. Myslím si, že můj životopis by nebyl takový bestseller. Copak jsem Zeman, Klaus, Paroubková?
34) Tvé životní motto? [ Veena ]
Psychika je jako vůně: prosákne do každého póru těla.
35) Tvůj životní sen? (odstoupení adminů opomeňme) [ Veena ]
Mým životním snem je, aby se synovi v životě dařilo dobře.
36) Snila si někdy o tom, že to dotáhneš tak daleko, že Tě bude znát skoro celý xchat? [ Veena ]
Vůbec si nepřipouštím, že jsem to dotáhla na xchatu nějak daleko. Dokonce si nepřipouštím, že jsem známá na celém xchatu.
37) Jaký je Tvůj příbuzenský vztah s Ropem? Dvojčata? [ Veena ]
Ropák má stejné znamení, je to prý ryba, takže takový je náš příbuzenský vztah.
38) Nosíš bombarďáky? [ Veena ]
Ano, nosím bombarďáky jako jsou tanga, ale nepohrdnu i jinými kalhotkami. Nejraději mám krajkové s nohavičkou, takže bombarďáky. [ Veena ]
39) Objasni mi teorii relativity. [ Veena ]
Vše se vyvíjí, vše je relativní.
40) Máš řidičák? I na tříkolku? [ Veena ]
Neumím jezdit ani na tříkolce, zkoušela jsem to jednou, ale nechytám se.
41) Těší Tě, že Tě zná tolik lidí a mají na Tebe více otázek než na leckterého admina? [ Veena ]
Nevím o tom, že mě zná tolik lidí. Na otázky ráda odpovídám, takže jestli to někoho zajímá číst ty odpovědi, tak nemám námitek, že se o mě někdo zajímá víc, než o leckterého admina.
42) Proč chodíš na xchat? [ osetrovatelka ]
Baví mě to.
43) Proč se Ti na xchatu stále něco nelíbí? [ osetrovatelka ]
A kdo řekl, že je to stálé? Naopak nelíbí se mi jen dílčí věci.
44) Nevadí Ti, že Tě hodně lidí rádo nemá za to, co píšeš na forech a jaké máš názory? [ osetrovatelka ]
Dříve mi to vadilo, ale teď ne. Není člověk ten, aby se zavděčil všem.
45) Kolik máš dětí? [ osetrovatelka ]
Mám jedno dítě,syna. Synku promiň, že prásknu na Tebe, že Ti letos bude 21 let
46) Jaké máš vzdělání? [ osetrovatelka ]
Středně odborné s maturitou.
47) Pracuješ, nebo co vlastně děláš? [ osetrovatelka ]
Chystám se v brzké době navštívit pracák.
48) Existuje vůbec nějaký administrátor se kterým si rozumíš? [ osetrovatelka ]
Existuje, ale paradoxně stydím se s ním komunikovat.
49) Kdo Tě naučil pracovat s počítačem? Většinou ženský v Tvým věku neví o pc nic ani jak ho např. zapnout vypnout. [ osetrovatelka ]
A kdo říká, že umím pracovat s počítačem? Teprve se chystám, že se budu učit. Mám už vyhlédnutou knížku "Počítač pro seniory".
50) Proč si se narodila? [ ZasEjSEMtady ]
To se zeptej mé matky, ona to také nechtěla, ale nějak jí to nevyšlo.
51) Myslíš si, že Tvé narození bylo plánované? [ ZasEjSEMtady ]
Myslím si, nebo už dlouho to vím, že matka dělala všechno pro to, abych se nenarodila.
52) Jak dlouho se již léčíš ze závislosti na chatu? [ ZasEjSEMtady ]
Nepočítám to, ale léčím se sama, k žádnému odborníkovi skrze chat nechodím.
53) Jaké máš IQ? [ ONDR4SH3K ]
Mám IQ tykve, ale aspoň, že to vím.
54) Máš ráda administrátory Xchatu? [ ONDR4SH3K ]
Ano, mám je ráda, ale oni o tom netuší.
55) Jaké ano, jaké ne? [ ONDR4SH3K ]
Neřeknu, nikoho nebudu upřednostňovat.
56)Připadáš si být inteligentní? [ Wendy159]
Ano, jsem na tom s inteligenci rozhodně na lepší úrovni, než jsi Ty.
57) Cítíš se být typickou představitelkou polské národnosti? [ puppchen ]
Ne, cítím se typickou představitelkou české národnosti, i když mám polskou národnost.
58) Jsi hrdá na to, že jsi Polka? [ puppchen ]
Jsem hrdá, že jsem Polka,ale žít bych v Polsku nemohla. Jsem hrdá na to, že můžu žít v Čechách.
59)Má už Tvůj syn přítelkyni? [ puppchen ]
Nesvěřuje se mi s tím, takže má, ale nemusím o tom vědět.
60)Proč si nebyla na PPi srázku? Všichni Tě tam čekali a ty nikde. [ her-infernal-majesty ]
Nevím co to byl za sraz, kde byl, stejně na srazy nechodím ze zásady.
61) Přijedeš někdy na nějaký srázek (ideálně ten fórařský) a vyfotíš se s námi?Eventuálně, kde Tě lze potkat? [ ELfkaM ]
Nevím, neuvažovala jsem nikdy o tom, že bych se vypravila na nějaký sraz. Není to pro mě dostatečně lákavé. Myslím tím organizované srazy. Nějaká taková neoficiální schůzka by se mi líbila více.
62) Seš nebo nejseš? [ medved.]
To je jako kdyby ses ptal: Žít či nežít.
63) Jestli seš tak proč a jestli nejseš tak proč? [ medved.]
Asi tady jsem, protože osud to tak chtěl.
64) A jestli nejseš, tak chtěla bys být? [ medved.]
Někdy bych nechtěla být, ale potom bych nepoznala svého muže a nikdy bych neměla báječného syna.
65)Je pravda tam to ehm teda tam to ne, ale tohlensto víš co mám na mysli ne? [ medved.]
Ne, nevím, příště konkrétně.
66) Kolik je hodin? [ Thor-Asgard ]
Zrovna teď je 1.14 hodin a já odpovídám na nesmyslné otázky.
67) Existuje vůbec čas? [ Thor-Asgard ]
Asi ano, když tady dřepím.
68) Na co máš chuť? [ Thor-Asgard ]
Na dobrou knížku a na dobrou hudbu.
69)Máš ty vůbec chuť? [ Thor-Asgard ]
Dá se říct, že chuťové buňky mi fungují.
70) Jak je možné, že najednou jsi hvězda na konkurenčním chatu, když jsi ještě nedávno tvrdila, že ke konkurenci nikdy nepůjdeš, protože to tam nemají takové pěkné? [ VlajkaNS ]
Nevím o tom, že bych byla hvězdou. Nikdy jsem netvrdila, že ke konkurenci nepůjdu, právě naopak, vždy tvrdím, když mě to tady nebude bavit, tak to zabalím a jdu o dům dál.
71) Jak je možné, že se projevuješ všude stejně tak hloupě, ať již beru konkurenční chat a nebo tento? [ VlajkaNS ]
Protože jsem hloupá, takže je mi ten projev vlastní.
72) Kam to až chceš dotáhnout? Na SSko, nebo jak jsi sama říkala u konkurence na admina? [ VlajkaNS ]
Chci to dotáhnout na běžnou uživatelku chatu.
73) Jak je možné, že člověk Tvé inteligence a Tvé nadprůměrnosti, znepříjemňuje lidem život? [ VlajkaNS ]
Jak je možné, že někdo si to znepříjemňování připouští?
74)Tenkrát jsi sama na sebe práskla, že bereš prášky jak se říká na "hlavu", stále je bereš, nebo je to lepší? [ VlajkaNS ]
Na hlavu prášky neberu, ale beru spoustu jiných léků, které asi mají špatný vliv na mojí hlavu. Říká se tomu negativní vedlejší účinky.
75) Proč spamuješ na fora? [ HumMiNGBird ]
A proč bych to neměla dělat? Od toho některá fora jsou.
76) Proč chodíš na xchat, když Tě tu nikdo nechce??? [ HumMiNGBird ]
Tak proč se ptáš, když víš že za nikoho se vydáváš jen Ty sám.
77) To seš tak ukecaná aj v realu??? Doufám, že nenaučíš svoje dětska chodit na xchat? [ HumMiNGBird ]
Jsem v realu ukecaná stejně. Moje dítě naučilo chodit na xchat mě.
78) Proč máš v nastavení nastaveno, abychom viděly ty, co Tě mají za přátele a nepadli mi do oka???? [ HumMiNGBird ]
Prostě se mi to nastavení líbí a komu ne, to není můj problém.
79) Poučila jsi se z předchozích nezdarů? :)) [ depony ]
S Tebou vždycky.
80) Trpíš schizofrenií? Pokud ano (a pevně tomu věřím:)), kolik osob se v Tobě ukrývá? [ depony ]
Věříš v mojí schizofrenií jen Ty, takže asi máš s tím problém, já nikoli.
81) Nemáš někdy problém s nimi vyjít? [ depony ]
Vyjít se sebou mi nedělá potíž.
82) Hádáte se často, která z Vás bude mít hlavní slovo? [ depony ]
Hádám, že hlavní slovo nade mnou bys chtěl mít Ty.
83) Je v Tobě i muž nebo jsou to samé ženy? [ depony ]
Jak to mám vědět? Nejsem v tom myšlení tak pokročilá, vím já jak smýšlí muži? Nevím, tudíž asi přemýšlím jako žena.
84) Jak zvládáš ve svém již pokročilém věku být tak čilá a tak "tvůrčí" v tak pozdních hodinách? [ depony ]
A kdo říká, že jsem čilá, natož tvůrčí?
85) Nemáš na to nějakou radu pro zdejší chataře? :)) [ depony ]
Mám radu, vyvarovat se blbých lidí, kteří to jsou? Takoví se kterými cítíš, že pobyt s nimi je ztráta času.
86)Kdybys měla mít ještě jedno dítě v Tvém věku a věděla bys, že z něj bude homosexuál nebo diktátor, co bys pro něj vybrala? A proč? [ depony ]
Nikdy jsem neuvažovala o tom mít další dítě. Jedno mi bohatě stačí. Vedly mě k tomu zdravotní důvody.
87)Kdy si naposledy byla mezi normálními lidmi? (nemyslím chatu) [ Mr.Daves ]
Co to je za pojem "normální lidí"?
88) Řešíš všechny blbosti i v reálném životě nebo jenom tady na chatu a na forech? [ Vata4]
Když si myslím, že to není blbost, tak to řeším jak doma, tak i na xchatu.
89) Jseš vážně tak chytrá nebo se za chytrou jenom vydáváš? [ Vata4]
Za chytrou se vydávám, ale víme to jen my dva.
90) Uvažuješ o tom, že necháš fora na pokoji? [ Vata4]
Tohle mělo být takové rozlučkové povídání a konec mé působností na forech. Ale možná si to rozmyslím.
91) Jakou školu jsi vystudovala? [ Vata4]
Středně odborné učiliště chemické s maturitou. Kvalifikace chemik-operátor.
92) Dělala sis někdy IQ test? Pokud ano, zajímal by mě výsledek. [ Vata4]
Nula od nuly pošla.
93) Co budeš dělat, až volby vyhraje ODS (zdraží potraviny, bude se muset platit u doktora, atd.), budeš pak raději bez masa a o hladu, ale připojená k internetu, nebo se vzdáš připojení, xchatu, xka, hofylandu a jiných zábav? [ feainne ]
Vzdám se pochybných zábav a budu pro změnu prudit syna, kdy se ožení a kdy se můžu těšit na vnoučátka.
94) Kdybys mohla někoho odsud z for vymazat, kdo by to byl? [ feainne ]
Nikoho bych nemazala.
95) Je podle Tebe lepší Xchat nebo Xko? [ feainne ]
Xko je pro mě jako první láska, xchat je možná poslední.
96) Kde jsou lepší lidé, admini a vedení? [ feainne ]
S vedením se nestýkám, takže nemohu posoudit.
97) A co lidé na Hofy? [ feainne ]
Milují platonicky zakladatele hofylandu, ale on o tom neví. Promiň hofy, doufám, že budu moci po tomhle prohlášení vlézt na hofyland.

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 31.05.2006 08:34:29 ... (75/162)
P.A.N.D.O.R.A.- Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: P.A.N.D.O.R.A.
Věk (podle občanky): 41
Věk (jak se cítíš): Jednou nohou v hrobě ;-)))
Výška: 160 cm.
Váha: 58 kg.
Pohlaví (podle občanky): Žena
Pohlaví (jak se cítíš): 100% Female nebo Woman
Zaměstnání: V domácnosti

Oblíbené

Jídlo: Míchaná vajíčka s houbami
Pití: Čaj s medem a citronem
Alkoholické pití: Červené svařené víno
Koření: Skořice
Chuť: Sladká

Auto: Máme, ale už si ho přivlastnil syn
Město: Pardubice (bydliště), oblíbené Biskupec (rodiště)
Místo: Domov (moje útočiště)
Film: "A co Bob?", "Pán přílivů"
PC hra: Nehraju, nemám oblíbenou žádnou hru, možná piškvorky ;-)))
Jiná hra: Vím já, co mě může do budoucna bavit

Barva: Červená
Činnost: Čtení, dobrá hudba a chatování (milují)
Vlastnost u člověka: Smysl pro spravedlnost a humor

Neoblíbené

Jídlo: Nemám, sním všechno
Pití: Sprite
Alkoholické pití: Nemám ráda tvrdý alkohol žádný
Koření: Pálivá paprika
Chuť: Ostře kořeněná

Auto: V autech se nevyznám, značky se mi pletou
Město: Není město, kde bych nevydržela
Místo: Čekárna u doktora
Film: Telenovely ať se jedna o jakékoliv i z naší provenience
PC hra: Všechny, jelikož žádnou nehraju
Jiná hra: Totéž co předchozí řádek

Barva: Zelená
Činnost: Žehlení
Vlastnost u člověka: Mstivost, chamtivost, závist

Ostatní

Jak se máš: Ujde to v tlačenici
S kým živým by jsi se chtěl(a) setkat: Se svými příbuznými v Polsku
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: S babičkou (umřela, když mi
bylo 15 let)
Píšeš všemi deseti: Ani náhodou, dvěma až třemi no možná čtyřmi prsty
Tvůj PC: Zdědený po synovi po celkové rekonstrukci
Připojení k internetu: Asi pevné (přišla firma a nainstalovala nám
připojení doma)
Tvůj vývoj na chatu: Žádný, vyvijím se pořád a průběžně
Jak vznikl tvůj nick: Při přihlašování můj zrak padl na knihu "Tajný deník
Adriana Molea"
Závislost na xchatu: Velká, ale není problém jít jinam, když na to přijde
Máš rád(a) olivy: Nejedla jsem, ale olivový olej nesnáším

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 15.05.2006 19:03:41 ... (74/162)
MedaBeedaa - Otázky
1) Kolik lidí ohluchlo při tvém "zpěvu" v karaoke na VIP sraze? [ CenTraL_EnTeR ]
To nevím ještě že mi dali ten mikrofon který utlumil můj hlas :-) doufal, že maximálně tak 10 větší ztráty na životech by mě i mrzely
2) Víš kolikátý si skončil v karaoke? [ CenTraL_EnTeR ]
To nevím .. nějak jsem se zapomněl zeptat .. pokud víš ty, napiš *88*
3) Zpíváš často? V koupelně, na záchodě, u compu? [ CenTraL_EnTeR ]
Ne, zpívám pouze když mě někdo k tomu vyhecuje nebo když jsem totálně na kaši *3* když jsou vhodní spolu-zpěváci a obecenstvo *47*
4) Kolikrát kvůli tvému zpěvu se otřásal barák v základech? [ CenTraL_EnTeR ]
Pokud já vím tak nikdy, vždy jsem např. Při sborovém zpěvu ve škole měl za úkol mlčet a jen otvírat pusu :-)
5) Zpíval si i na schůzce xchat teamu v Praze? [ CenTraL_EnTeR ]
ne, tam mě nepustili ke slovu
6) Už někdo nepřežil tvůj "krásný zpěv"?[ CenTraL_EnTeR ]
zatím o žádné oběti nevím .. pozůstalínechť se přihlásí na mailu medabeedaa@beedoo.net a dostanou ode mě kompenzaci ve formě audio CD Best of Meda
7) Hodláš se přihlásit do superstar? [ CenTraL_EnTeR ]
Měl jsem to v plánu, ale zrušili to ...
8) Těšíš se na svoji hodnost generála hvězdné pěchoty po boku Aničky Dido a Štěpána Turka? [ CenTraL_EnTeR ]
Ti nejsou hodni se vedle mého boku ani plazit :-))
9) Zabiješ mě za ty otázky?[ CenTraL_EnTeR ]
když vidím některé z následujících nechám si /kill pro někoho jiného
10) Myslíš si, že CenTraL_EnTeR zpívá lépe než ty? [ Frey ]
Každý člověk na této planetě zpívá líp než já, Cetral_entera nevyjímaje ...
11) Máš rád hřbitov? .) [ zapomelajsem]
mám
12) Máš někdy trému? [ zapomelajsem]
samozřejmě :-)
13) Kdy? [ zapomelajsem]
Když jdu na zkoušku a nic neumím :-)
14) Máš Xchat rád? :D[ zapomelajsem] Jak kdy.. ale všeobecně vzato ano
15) Jak by se jednou měli jmenovat tvoje děti? :) [ zapomelajsem]
o mých dětech jsem nikdy nepřemýšlel .. až a jestli to přijde tak se uvidí :-)
16) Jakej tabák do vodnice máš nejradši? [ cYberhawk]
mátu .. pak mátu .. a na třetím místě je máta .. a višeň
17) Jel by sis zabáňat do Egypta? [ cYberhawk]
v Egyptě je horko :-) takže raději budu dýmat doma.. i když by to určitě mělo něco do sebe *47*
18) Jak často jsi v Brně? [ cYberhawk]
Jednou za uherský rok *3* .. nebo spíš jak mi to vyjde ...
19) Jak dlouho už seš s tvojí .... vodnicí? [ Veena ]
s touhle asi rok a půl původní se mnouvydržela jen krátce, protože jsem ji rozflákal spodek :-)
20) Kde si jí obstaral? :) [ Veena ]
V jedné nejmenované čajovně / obchůdku v Praze
21) Jak sis užil VIP V? [ Veena ]
Tak jak člověk co je po nemoci jenom může :-) byvil jsem se dobře .. jen mě mrzelo že jsem se nedostal k bowlingu a biliardu
22) Vypadal si překvapeně když sem na tebe promluvil ... lek ses mě? [ Veena ]
Já se tvářím překvapeně vždy když na mě promluví někdo koho neznám :-) a vzhledem k tomu že nic nevidím a nepřečtu nickovky jsem fakt nevěděl kdo jsi :-)
23) Pamatuješ si ještě na tvýho prvního bota? :) [ Veena ]
jj, pamatuju .. bohdyho inforobot *20* to byly časy
24) Kde pracuješ? :) Dostáváš za to dobře zaplaceno? :) [ Veena ]
nepracuju, studuju a dostávám za to zaplaceno velmi špatně
25) Tvůj životní sen? [ Veena ]
Pořídit si malý domeček na Grónsku s loďkou a malou farmou na nevím co, moc tam toho neroste
26) Je něco co opravdu k smrti nenávidíš? [ Veena ]
ano, bezmocnost
27) jak jsi se cítil spolupracovat semnou jako s GS? [ osetrovatelka]
v pohodě :-)
28) Byl jsi hodně zklamaný, tím co se stalo těsně před mým odchodem z postu GS? [ osetrovatelka]
*157*
29) Víš o čem mluvím a co mám na mysli? [ osetrovatelka]
nevím, resp. Nejsem si jist
30) Zaskočil tě můj odchod jako čerstvé GS? [ osetrovatelka]
ano, poněkud ano
31) máš rád čokoládu? [ osetrovatelka]
mám ..
32) jestli ano tak jakou? [ osetrovatelka]
miloval jsem starou Nestlé jaká byla tak před 10ti lety.. a pak mám rád švýcarské čokolády a studentskou pečeť
33) Jakej máš mobil? [ weNca]
Nokia 6021
34) Jaký operátor? [ weNca]
Eurotel
35) Kolik si měl holek? [ weNca]
pár jich už bylo *2*
36) Kolik si měl kluků? [ weNca]
žádného
37) Kolik si měl tvorů s oběmi pohlavími. [ weNca]
žádného, s hermafrodity se nemnožím
38) Odpovídáš s humorem? Nebo bez? [ weNca]
Záleží na tom jak je položená otázka, někdy ano někdy ne, teď třeba ne
39) Jsi? [ weNca]
být či nebýt toť otázka .. zatím asi jsem
40) Co máš společnýho s medvědy? [ weNca]
srst *3*, někdy chodím po čtyřech *3* a jsem klidný než mě někdo fakt hodně naštve, umím řvát
41) Co máš společnýho s lidmi? [ weNca]
chodím po dvou většinou, umím mluvit a snad i komunikovat .. a piju alkohol a kouřím vodárnu
42) Co máš? [ weNca]
Mám chuť neodpovídat na nějaké tvé otázky:-)
43) botoval si negdy ? (nepocitam testy) [ WinExec]
počítá se kámen na klávesnici při hraní Morrowindu na nabušení skillů za botování ?
44) mas nejakeho bota ktereho si napsal uplne sam ? [ WinExec]
nemám
45) proc vubec delas boty kdyz ti je kolegove/kolegyne chytaji, killuji, blokuji a buhvi co jeste? [ WinExec]
protože mi nechytají mé boty.. *3* .. a hlavně díky botům jsem se naučil něco s PHP
46) myslis ze to tu ma budoucnost ? [ WinExec]
myslím že ano. Ale nevím jestli růžovou
47) uz si prohrabal zdrojaky admin menu ? [ WinExec]
zatím ne, nemám k nim přístup
48) ktery bot je podle tebe nejvymakanejsi ze soucasnych ktere znas ? [ WinExec]
ten, na jehož nastavení si dala jeho zodpovědná osoba / programátor nejvíce záležet :-)... jinak nevím..
49) co je toto http://xchat.cz/Gymbo za blby vtip a gdo to vymyslel ? [ WinExec]
To není blbý vtip.. je to bot v místnosti Vyvolení pro informování nezkušených chatařů o pravidlech a podobně a vymyslel ho GymJWM
50) nemas negde zdrojaky toho killovaciho scriptu co se tu semtam prozene pres xchat ? [ WinExec]
nemám
51) libi se ti byt YS nebo bys s tim raci prastil ? [ WinExec]
zatím se mi to líbí
52) kolik casu venujes xchatu ? [ WinExec]
jak kdy, dleš chutě a možností . Jsem tu přibližně průměrně 3 4 hodiny denně
53) chytas taky boty, nebo kazdy admin dela "svoju pracicku" ? [ WinExec]
Chytám boty, i když má každý admin "svou prácičku", tak na někteých věcech se můžou vpoho účastnit všichni
54) Máš rád roboty? [ Huminbird]
rozhodně ano
55) Chtěl bys taky ,aby se příští kolo dotazů,dotazovalo P.A.N.D.O.R.Y? [ Huminbird]
ne, to bych nechtěl
56) Jak ses dostal na post admina? [ Huminbird]
ani nevím .. tak jednou přišel Prazdroj :-) dostal jsem se k tomu jak slepý k houslím *3*
57) Jak se ti líbilo na VIP? [ mar.tan]
líbilo, nebýt po nemoci a fakt je že tam na mě bylo příliš lidí...
58) Dali jsme spolu vodníka nebo ne? Já si to nějak nepamatuju [ mar.tan]
myslím že ano
59) Jak se ti líbila tkanička? [ ]
hodně *88*
60) Tvoje oblíbená kombinace u vodníka? [ mar.tan]
máta s višní *18*
61) Máš s vodníkem nějaké špatné zkušenosti? [ mar.tan]
ano mám když jsme s kámošem zkoušeli kouřit přes mlíko a ono se rozšlehalo a vlezlo do šlauchu .. a pak taky už jsem viděl že se z toho někdo i vyvrátil..
62) Jak jsi s vodníkem začínal? [ mar.tan]
Kámoš vzal vodárnu na exkurzi do Prahy kde jsem ho zkusil .. a jen jsem ho zkusil a jednou se napil .. od těch dob žízeň mám eh, to je k něčemu jinému ale sedí to *3*
63) Máš raději vodníka nebo sex? [ mar.tan]
samozřejmě že vodárnu... *66* copak si můžeš dát mátový nebo višňový sex ? A partnerka se taky nerozpálí sama *47*
64) Co rád posloucháš? [ mar.tan]
jakoukoliv melodickou hudbu .. Floydi, Apocalyptica, Nightwish, Nohavica a mnoho a mnoho dalšího..
65) Jakou máš barvu počítače? [ mar.tan]
černou se stříbrným displejem
66) Jak moc nahlas máš rád hudbu? [ mar.tan]
přiměřeně .. nahlas, ale bubínky to rvát nemusí *3*
67) Holíš se? [mar.tan ]
ano
68) Jaký zvuk máš u budíka? [ mar.tan]
jako budík používám mobil .. a tam mám melodii co je podle zvonění klasického starého telefonu .. crrrrr crrrrrrrrrrrrr
69) Baví tě odpovídat na blbé otázky? [ mar.tan]
Baví, protože díky blbosti otázek člověk pozná blbost dotazovatele *2*
70) Kdy zopakujeme Brno,slepoňu? [ Wendy159 ]
No když se konečně někdy objevíš a dáš vědět a fakt dojdeš ...
71) Kdy zas za mnou prijedes??? [ j-jezek]
Až budu mít více času a možnost se poflakovat po Brně a okolí
72) Jaka sem napoveda ? [ NetaseK]
To musí posoudit ti co jsi jim napovídal *3*
73) Kdy zajdem na pivko ? [ NetaseK]
až ti do toho jednou taky něco nevleze ...
74) Platíš to ? [ NetaseK]
neplatím *3*
75) Doufáš, že už je to poslední otázka ? [ NetaseK]
vím že není, naděje mi nepomůže *3*
76) Jak se Ti líbilo v Jizerkách? [ kitharka]
hodně fajná akce
77) Jak se Ti tam objímala Tvá nová přítelkyně? Není moc chladná? A moc bílá? [ kitharka]
No je trochu bledá a studená... ale zase je lesklá a čistá .. *3* a hlavně já ji neobjímal jen jsem se něžně dotýkal jejích boků *3*
78) Proč má Tvůj budík tak děsně blbej zvuk a proč zvoní každou chvíli? A proč ho nevypínáš? [ kitharka]
Aby mě vzbudil, aby mě vzbudil protože jsem ho neslyšel asi poprvé *3* s třema promile v žíle jedno zvonění sem jedno tam ...
79) Jak se Ti tam spinkalo? A co Giggo jako plyšák? Vyhovuje? [ kitharka]
Spinkalo se krásně *100* Giggo je moc roztomilý plyšák když spinká
80) Jak Ti bylo v zamčené chatce? Nezlobíš se už? [ kitharka]
Bylo mi špatně *3* nezlobím...
81) Chutnal Ti můj guláš? A nedělní snídaně? [ kitharka]
Každopádně... *2*
82) Máš rád moji žirafu? [ kitharka]
jj, je to super polštářek...
83) Jak se Ti líbil grupáč? [ kitharka]
příjemný a něžný, jak á být *66*
84) Chodíš do čajovny? [ kitharka]
Chodím když je čas, ale jen v těch ostravských si dávám vodárnu *3* .. až na asi 2 případy kdy jsem si ji dal i v Praze..
85) Jakej čaj máš nejradší? [ kitharka]
Železná bohyně milosrdenství (Ti Guanin)
86) Přijedeš v červnu? [ kitharka]
snad ano
87) A v červenci? [ kitharka]
snad ano *3*
88) Přijedeš na přelomu srpna / září? [ kitharka]
snad ano *3*
89) Byly otravnější moje nebo Martínkovy otázky? [ kitharka]
No, Martin aspoň stále nesondoval kdy kam přijedu *3* ne.. žádné otázky nebyly otravné...
90) Nepřijde ti, že dotazy na tomto foru se neustále opakují, jsou trapné a mnohdy mají podtext řitního alpinismu? [ Frey ]
Opakují se občas, trapné některé možná opravdu ano, ale nezobecňoval bych to.. a podtext řitního alpinismu jsem nezaznamenal
91) je Winexec lama??? [ Misego ]
Dle jeho fyzických dispozic bych ho mezi kopytnatce neřadil. Ani jsem ho neviděl nic přežvýkávat nikdy *3*

*367**785**338*
guest Muž smilemoon (smilemoon@centrum.cz) ... 15.05.2006 18:52:27 ... (73/162)
MedaBeedaa - Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: medabeedaa
Věk (podle občanky): 22
Věk (jak se cítíš): 122 *21**3*
Výška: 178 cm
Váha: 80 kg
Pohlaví (podle občanky): muž
Pohlaví (jak se cítíš): muž
Zaměstnání: pilný student

Oblíbené

Jídlo: Skoro cokoliv, kuřecí řízek, čína, těstoviny, atd. Atd..
Pití: Čaj, pivo
Alkoholické pití: Pivo, víno, gin
Koření: Pepř
Chuť: Hořká, slaná

Auto: Trabant
Město: Ostrava
Místo: Vysoké Tatry
Film: Terminátor 2, Vetřelci, série Star Wars, Star Gate
PC hra: Quake III: Arena, Starcraft + Brood War, Warcraft 3 + The Frozen Throne, Planescape Torment, Baldur's Gate 1,2 + datadisky, Master of Orion II
Jiná hra: Dostihy a sázky, Webgame, Šipky, fotbálek, biliard, kulečník, fotbal, basketbal, volejbal, národní házená

Barva: Černá, šedá
Činnost: Procházení se, turistika
Vlastnost u člověka: Přirozená inteligence

Neoblíbené

Jídlo:Rajčata, olivy
Pití: Kola
Alkoholické pití: Zelená
Koření: -
Chuť: sladká

Auto: Autobusy :-)
Město: Praha
Místo: Pražské metro
Film: Rafťáci
PC hra: Master of Orion III
Jiná hra: Alkoholické člověče nezlob se

Barva: Hnědá
Činnost: Nuda
Vlastnost u člověka: Blbost

Ostatní

Jak se máš: jak kdy .. žiju, to mi stačí :-)
S kým živým by jsi se chtěl(a) setkat: s těmi co se už stýkám :-)
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: S týpkem co poprvé uvařil pivo a pak s týpkem co vymyslel vodárnu :-)
Píšeš všemi deseti: Ne, píšu devíti, můj zničený malíček na pravé ruce se k psaní nhodí *3* .. jak jinak než s náhodným prstokladem :-)
Tvůj PC: Notebook Acer Athlon 2600+, 512 MB RAM, 40 GB HDD, Radeon 9200 Mobile 128bit 64 MB + Logitech MX518 *100*, Windows XP Home
Připojení k internetu: Kolejnet 100 Mb/s / doma - GPRS
Tvůj vývoj na chatu: je krátký :-)
Jak vznikl tvůj nick: medvěd / méďa / béďa mi lidi říkají už dlouho .. tak jsem to složil a přidával e a a než to šlo založit...
Závislost na xchatu: neznám z vlastní zkušenosti...
Máš rád(a) olivy: vidíš, rovnou něco můžu dopsat do neoblíbených jídel..

*367**785**338*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 17 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: