XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Rozhovory XChatu

 

Rozhovory XChatu

Rozhovory XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nyní se můžete ptát administrátora Lorinka
Nyní na vaše dotazy odpovídá Lorinka - http://xchat.cz/Lorinka
Čas na pokládání otázek je cca měsíc, dva. Poté se otázky shrnou a předloží dotazovanému. Kromě otázek od uživatelů odpovídá také na obecné otázky o své osobě a ti, co mají zájem mohou odpovědět i na piškotovou buchtu s kozím sýrem.

Pravidla otázek
► Dotazovaný má právo neodpovědět na jakoukoliv otázku
► Otázky stejného nebo podobného významu se ponechají pouze v jednom znění
► Otázky spadající na fóra Dotazy, Nápady nebo Stížnosti (vše Kontakt s adminy) jsou bez zálohy smazány, toto fórum je o zábavě, ne o pracovních záležitostech
► Otázky, které jsou v dotazníku a otázky typu "Jak se máš?", "Máš mě rád?" či "Co si o mně myslíš?" jsou též mazány
► Otázky na něž je možné odpovědi nalézt na jiném fóru, na profilu atp jsou taky zbytečné...
► Za všechny otázky splňující výše uvedené body děkuji

Již odpovídali:
Černá hvězdička   *401* Blondezwerg (21.12.05), feed.trough (23.8.06), GymJWM (4.7.05), KeithT (28.8.05), PLEMar00 (12.12.06),puntulinecko (23.7.09), wolod (15.03.07)
Červená hvězdička   *373* Prazdroj (02.06.05), Stanli (20.06.05)
Žlutá hvězdička   *371* acorp (7.11.05), AngeL8Lady(15.6.06), Bacteriss (16. 8.), blala (22.04.09), carnero (09.10.05), Cobinka (11.10.09), eddie__M ( 12.3.06), ELfkaM (26.05.), Finch_man (21.7.08.), Georgo10(1.10.06), Giggo (5.12.05, 22.11.10), gooryk (1.12.11)), Hec (22.11.05), Hornet (10.6.05), Jardys.007 (13.8.10), kisant (11.09.), Lucy (14.11.06), makrela4(21.07.06), mar.tan (11.4.06.), MartinaMala (6.9.08), MedaBeedaa(15.5.06.), mitch_ik (11.11.07), MocelaUmbra (17.7.05), MrNeo ( 9.1.06.),opiFka (6.11.08), safety (22.2.07), Segi001(15.1.09), Sissi (14.2.08), SiSU (31.8.10), snehulka (8.10.07), SoadKa (6.4.11), Waistnex (8.7.06), ZasEjSEMtady (31.07.),
Zelená hvězdička   *398* Allyson. (21.7.07), Jim_x (23.6.08)
Modrá hvězdička   *391* bOhdY (25.09.), Castleback (1.5.2006), Mates (23.1.07), onovy.brno (24.10.05), Rop (27.3.06)
Žena   *1311*P.A.N.D.O.R.A.(31.5.06)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 17 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 21.07.2007 09:55:42 ... (112/162)
Allyson. - Odpovědi na otázky
Odpověď na příspěvek od Georgo ( mailto:georgo10@centrum.cz ) z 21.07.2007 09:54:46:

1) Co se Ti víc líbí? Techno nebo Trance? [Ataka]
Jak kdy,jak je chuť...na párties určitě techno a když chcu něco klidneho tak doma si pustim Trencik
2) AvB nebo Tiesto? [Ataka]
Armina nemám ráda..takže Tiesto:-D
3) Je lepší být SS nebo admin? [Ataka]
Pokud si chceš vice povidat s lidma a seznamovat se a moc se nenadřit,je lepči SS..:-)...takže asi SS
4) Myslíš si o sobě, že jsi krásná? (duševně/psychicky) [EiFeL.96]
To musí soudit jiní..ale když se vyfešákuju atd tak snad krasna jsem:-D..a psychicky? jo snad jo:-D
5) Jak se ti zatím adminuje? (zatím baví/už začíná štvát) [EiFeL.96]
už neadminuju:-D
6) Co říkáš na současný admin team? Spolupracuje se ti s nimi dobře? [EiFeL.96]
S pár lidmi ano,ale pořád sem toho dojmu že sem tam nezapadla:)
7) Jak si představuješ ideální den? [EiFeL.96]
Probudit se v naruči člověka,kteryho miluju,spapat hodně čokolady:D nějakej vejlet podniknout a večer někam na párty zazvěřit:-D
8) Jak u Tebe vypadá běžné ráno? [EiFeL.96]
zazvoni budik v 6:00 někd yho vnimam jindy ne..tak hodinu se rochnit v peřinách a mačkat pikačuaka:D jak vylezu zapnu PC a jdu do koupelny kde si podělám hygienu a pak hrr za PC datlovat:-D
9) Jak si představuješ ideální probuzení? [EiFeL.96]
Polibkem milovaneho člověka a kopou strakatelové zmzliny pod nosem:-D
10) Co je pro Tebe jako pro člověka důležité? Priority. [EiFeL.96]
užit si dokud to jde ,sousta přátel (ale těch dobrých!),
11) Co říkáš na lásku po internetu? [EiFeL.96]
věřim v ni :-) sama sem svyho přitele na netu poznala:-) a znám nejeden pár co se po netu našel:-)
12) Myslíš, že je internet(pro Tebe) stále imaginární svět, nebo jen nový způsob komunikace(pohodlnější) ? [EiFeL.96]
Určitě pohodlnější zpusob komunikace...poznám lidi ktery bych určitě v životě nepoznala atd
13) Je psaný projev upřímnější, než realita pro okruh lidi, s kterými se bavíš, či si píšeš? [EiFeL.96]
ak se to vezme..přes net sou lidi upřimni dost ptž sou vlasně za zastěnou anonymu..v realitě by všechno určitě neřekli..jenže...přes net se dost lidi přetvařuje v realitě to tak snadne neni:))
14) Dokážeš vyjmenovat postavy ze Smolíků? [mitch_ik]
Dokážu:-D Gábi,Pepa,Žofka,Ládínek,,Týna,Zoro a ještě prapra....vnuk Nuny z budoucnosti:-D a doktor Halíř:-D
15) Díváš se ráda na pohádky? Která je oblíbená? [mitch_ik]
Diváám..je mi jedno jaka..pohádky mám rada obecně:-) hlavně ty s kouzly:-D
16) Co je ti bližší - noviny, časopisy, knihy, magazíny nebo katalogy? [mitch_ik]
noviny jen když je tam něco zajimaveho...časopisy ptž se jich doma válí hodně tak když je nuda tak si čtu:D ..jinak mám ráda knížky...sem otřesnej knihomol..ale ted už neni nějak čas..
17) Chodíš ráda na srazy? [mitch_ik]
Dřiv sem chodila strašně ráda..ale ted sem dlouho na žadnym klasickým nebyla..jinak pravidelně chodim na Techno srazy..ale to je o něčem jinym než o tom že si sednem a kecáme:-D
18) Který film v kině jsi viděla naposled? [mitch_ik]
Obsluhoval sem Anglickeho krale mám dojem..s kamošem sme se nudili..tak sme šli do kina:-D a libilo se mi to.)..jinak do kina nějak nechodim:)to radš doma zapnu DvD
19) Jakou máš krevní skupinu? Darovala bys krev? [mitch_ik]
mám A+ ..nevim jeslti byhc darovala..A+ je hodně..at to udělá radš někdo jinej:-D..ale kdyby to bylo nutné..tak ano
20) Nejoblíbenější zmrzlina či nanuk ? [mitch_ik]
Zmrzlina..vanilkova,sktrakatela a všechny ty neobvyklý jako feferorosche,biscuit a tak:-) a nanuk? miluju mrože!
21) Jíš maso? Který nejraději? [mitch_ik]
jim maso a je mi jedno docela jake...když je dobře udělany..ale mám nejvic rada kuřecí
22) Je meloun ovoce nebo zelenina? [mitch_ik]
sem toho dojmu že zelenina:)
23) Kolikátý už vlastníš mobil a jaký je současný? [mitch_ik]
mám třeti telefon ,a neni muj:-D pučenej od sestřenky..muj totiž klekl i po vyměně displeye a moc mě to štve ptž nemám ani jedno čislo:(
24) Máš nějaký svůj životní cíl? [mitch_ik]
když sem na tom pořádně zamyslim..tak nemám..chci prostě spokojenej život bez stresu..nic vic
25) Čím budeš, až vystuduješ? [mitch_ik]
Zaleži na tom jestli se dostanu někam na vejšku nebo tak..jinak mužu dělat pečovatelku,v USP,domovech duchodcu atd..ale ja osobně se chci specializovat na patologicke jevy,na drogovou prevenci nebo na vychovne a diagnostické ustavy
26) Jak relaxuješ? [mitch_ik]
Pustim si nějakou fajn hudbu..vezmu si čokoladku....ale i relax je pro mě pokec s kamošema:)
27) Co by sis vzala na opuštěný ostrov? ( 5 věcí ) [mitch_ik]
mobilni telefon,knižku (nějakou tlustou:-D),mp3 přehravač s tak 100 Gb hudby:-D kleštičky na nehty a fotku mých přátel
28) Které země jsi navštívila a kam by ses ráda podívala? [mitch_ik]
ja nikde moc nejezdim dovolena v Bulharsku a v Londyně...strašně moc mě láká New York Paříž nebo znova Londýn ..prostě mám radši města
29) Věříš na něco? - pokud ano, na co? [mitch_ik]
věřim že v každém člověku je něco dobreho..jen se ta tajna komurka musi nějak otevřit:-)
30) Jak bys naložila s 10 miliony? [mitch_ik]
no to by bylo hodně hustýý:-D nějakou meeeega párty pro všechny přátele,skvěla hudba atd..,auto,byt, a zbytek na konto:-)
31) Kolik máš v peněžence nyní? [mitch_ik]
758,50 :-D
32) Kolik hodin spánku ti stačí na to, abys byla fit? [mitch_ik]
zaleži na tom jak v tydnu spím..ja dokažu i dva dny nespat a sem ok:-)
33) Co se ti na sobě nelíbí a proč? [mitch_ik]
nelibi se mi moje břicho..mám z něj mindráky už několik let..proto vlastně nechodim s kratkýma tričkama nebo na koupáky:-))
34) Co se ti na sobě líbí a proč? [mitch_ik]
libi? asi obličej..nevim proč prostě jediny takovy milý na mě:-D
35) Kdybys měla možnost být Bohem - změnila bys něco nebo nechala být tak, jak to je? [mitch_ik]
otevřela bych ty komurky v lidech o kterejch sem už psala:-)..ale asi jinak nic..zlo a dobro musi byt v rovnovaze:))
36) Nevíš, na co jsem se teď chtěla zeptat? [mitch_ik]
to netušim..ale určitě na nějakou ptakovinu:-D
37) Jaký to je pocit odpovídat na tolik otázek? [mitch_ik]
zatim sem v polovině tak zatim dobry:-D
38) Stane se ti někdy, že omylem vstoupíš do jiné místnosti než jsi chtěla? [Rop]
ano stává se mi to:)
39) Co si pak pomyslíš (napíšeš na sklo)? [Rop]
myslim si "a doprdele" a někdy to napišu a nebo napišu "a kua vedle" ..atak:-D
40) Stalo se ti to někdy? [Rop]
aano:-D
41) Co ti říká místnost Týniště nad Orlicí? [Rop]
skorem nic:-D ale je od Té což asi sem se sekla z technem:-D
42) Jaký máš počítač? [Rop]
starou herku,ale pořád je funkční:-D
43) Jaká jsi v posteli? [Rop]
prej dračice:-Dnevim..ptejte se přitele:-D
44) Jeslti nevíš tak to můžem testnout. Kdy a kde? :-) [Rop]
až budu volna tak se ozvy:-) moje icq je kdyžtak v profilu..:-D
45) Mohou bý rozum a chtíč v opozici natrvalo? [feainne]
myslim že ne
46) Ovlivňuje diskofilní hudba rozum? [feainne]
ja si myslim že jo:-D stači se na ty diskanty podivat a je to jasny:-D
47) A chtíč? [feainne]
taky myslim že ano..
48) A opozici? [feainne]
neviim:-D
49) A pozici? [feainne]
nech mě už:-D
50) A chtíč? [feainne]
jo možná jo:-D
51) A vůbec? [feainne]
vubec co:-D
52) Máš přítele / přítelkyni? [ONDR4SH3K]
mám přitele:-D
53) Baví tě to ve škole? [ONDR4SH3K]
světe div se..ale baví:-D pokud teda nepišu nějakej duležitej test:-D
54) Jaký typ kluka se ti líbí? [ONDR4SH3K]
musi byt něčim zajimavej,nelibi semi klasičtí hezouni....musi mit nedostatek a byt uplně jinej ,nějakej extrem nejlip:D
55) Jaký žánr filmu se ti líbí? [ONDR4SH3K]
komedie,romanťáky,jak kdy je chut na co..
56) Jak vznikla tvá přezdívka? [ONDR4SH3K]
odpovidala sem v dotazniku:-))
57) Co tě k Xchatu láká? [ONDR4SH3K]
lidi..nová seznamení,přátelství..ja xchatu vděčim za hodně
58) Jaké je tvoje životní motto? [ONDR4SH3K]
Naděje umira posledni ...a uživej života dokud to jde!
59) Říká ti něco politika? [ONDR4SH3K]
ani neee
60) Jaké umění máš ráda? [ONDR4SH3K]
nezajimam se nějak o umění....ale pro mě je umění tvořit užasnou hudbu..
61) Co se ti víc líbí - Hinduismus, Buddhismus nebo Křesťanství? [ONDR4SH3K]
nezajimam se o žadna naboženství ..žiju podle svyho a nemusi mi nikdo nic diktovat
62) Chodíš do kostela? [ONDR4SH3K]
nechodim ..jednou sem tam byla na vanočni mši..s přáteli opiti a vyhodili nas:-D
63) Co by si dělala, kdyby ses ocitla v minulosti? [ONDR4SH3K]
pár věci bych určitě změnila..
64) Jaký žánr hudby nesnášíš? [ONDR4SH3K]
nemužu řict vyloženě nesnašim s každyho žánru něco snesu jak z hipecu a diska,ktery nemám ráda..ale asi to bude spiš skrz ty lidi co tudle hudbu vyznavaj:-D
65) Proč ti skoro všichni pokládají dementní otázky? [muni-172562]
ptž sou to d*menti:-d na sranda...tak to naprav:-))
66) Proč každá otázka začíná proč? [muni-172562]
protože je to nejjednodušší fráze:-D
67) Schranzíš někdy? [muni-172562]
jasně:-D
68) Jak často? :) [muni-172562]
pořád:-D
69) Jsou z toho nějaký fotky? [muni-172562]
jistěže:-D
70) Jaký fesťáky jsou v plánu? [muni-172562]
Summerfields ted 20.7 v Olomouci..moje draha polovička tam hraje,tak du podpořit..pak Hradhouse..a dal se uvidi chtěla bych SOL..ale uvidime:))
71) Máš ráda lízátka stejně tak moc jako xMarkyx? [cZech_kLeki]
mám mám...dokonce mužu s jistotou řict že XMarkYx viic! ptž po ni se nekazi zuby!:-D
72) Chce se ti odpovídat na otázky,které se opakují vícekrát a nebo na ty osobní ? a vůbec .. na stupidní otázky bych neodpovídal Přeji hodně klídku na odpovídání na spoustu drsných a někdy i stupidních otázek,které budeš muset zvládnout :P [DjNekvaK]
Kdyby se mi nehctělo tak neodpovidam,ale ted sem se do toho nějak dostala:-D..jinak děkuju kvááku
73) Měl bych otázku, jestli maj lidi tendenci se s tebou bavit víc teď když jsi adminka, nebo je to jako dřív? :) [kivan]
jak se to vezme..takovy ty známý firmy pro adminy určitě ano..ale jinak sem nic nezaznamenala:-)
74) jsi moc pěkná holka. moc ti to na těch fotkách sluší. ty asi máš kluka že??? [CARLOS.R]
ano mám:-)
75) Nestydíš se někdy za to že vypadáš jako děvka? [Loc_TiTLe]
nestydim:-D někerý lidi to rajcuje:-D
76) Jak casto se ti stava, ze narazis na existence, ktere uz se tu stihly projevit a pravdepodobne budou brzy smazany? (Pokud to neuvidis pred smazanim, jde o lidi, kteri si o tobe mysli "vse nejlepsi" kvuli tomu, jak vypadas...) [BRokeNHeaRT]
ak vypadam? zle nebo špatně:-D..neřešim..at si každý mysli co chce..kdo mě zná snad ví:))
77) Cim vsim je pro tebe hudba? (A nerikej, ze vsim, trosku to rozved) [BRokeNHeaRT]
Hudba je pro mě něco neskutečnýho..dokáže mě dostat do depky..ale i z depky vytahnout...dokaže mě odreagovat ale taky si dokaži na ni pořádně zařadit..dělá mi celý dny zvukovou kulisu..hudba je současti mne samotne a je pro mě dost duležita:-)
78) Libi se ti drbkani jinde, nez na zadech? (Nejintimejsi mista vynech) [BRokeNHeaRT]
Miluju drbkani na zadech..na vnitřni straně stehen,a na pažích
79) Proc jsi zacala chodit na xchat? [BRokeNHeaRT]
ze zvědavosti co to je a jak to funguje..a divejte jak sem se zasekala:-D
80) Mas nekdy pocit, ze jsi na xchatu zavisla? [BRokeNHeaRT]
mívala sem ho..už ho nemám..:-)
81) Jaky typ holek ti sedi nejvice? [BRokeNHeaRT]
osobnost..musi mít svoje nazory,svou hlavu ..
82) Jak dokazes nekourit, kdyz vsichni kolem kouri a ty to musis dychat, treba na nejaky party...? [BRokeNHeaRT]
neumim kouřit ,nedokážu to vdechnout..a nevadi mi to..za ty roky sem si zvykla..:-)
83) Mas nejaky vzor mezi (ex)administratory? [BRokeNHeaRT]
nemám ..jen mužu řict že z tohodle teamu sem měla nejvíc rada Gigga,Kisanta a Feed.trougha
84) Jak casto mas chut na sex? [BRokeNHeaRT]
ted když sme s přitelem tak často..ale předtim sem si myslela že sem frigidni to jako fakt:-D
85) Co ti rika znamost "na jednu noc", kdyz jsi zrovna single? [BRokeNHeaRT]
mě nic..ale lidi za to neodsuzuju:)
86) Proč jsi přijala nabídku admina, když máš ve vzkazu pro návštěvníky to, co tam máš? ("Nemám ráda lidi s IQ menším než 100, atd.) [Veena]
a proč ne? nikde neni psany že se s lidma s dementnimi sklony musim bavit:-D
87) Napadlo tě někdy, že si některé tvoje věty ve vzkazu pro návštěvníky protiřečí? [Veena]
které:-D
88) Myslíš si o sobě že jsi dospělá? [Veena]
nemyslim..v některých situacich ano..ale jinak ne...dospělosti si ještě užiju až až:D
89) Máš jiný piercing krom toho co je vidět na osobní fotce? [Veena]
mám,ale už se tak pul roku do jednoho dokopavam..v sprnu si ho nechám udělat...kuličky do kořene nosu (mezi oči) a nejlip zlaty
90) Jsi arogantní a namyšlená? [Veena]
někdy ano..podle toho v jake situaci a v jakem prostředí..jnak sem děěěsně hodnoučká:-D
91) V kolika letech jsi měla první sex? [Veena]
ted nevim jeslti mám lhat nebo zatloukat..ale..dobře..na prvni sex stale čekám:)
92) Jaký byl tvůj první sex? [Veena]
teprv uvidim:)
93) Měla jsi sex na nějaké hudební akci? [Veena]
co neni muže byt:-D nejsem proti,ale radši doma:D
94) Preferuješ pouze bezpečný sex? [Veena]
nevim:-D
95) Jaké problémy měl tvůj PC při zkušební době admina? [Veena]
grafika odešla...zdrojak nějak vyhořel bo co..a muj jeden strašně moc hodnej kamarad mi všechno opravil..

žoržo *198*
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 21.07.2007 09:54:46 ... (111/162)
Allyson. - Dotazník
Obecné
Přezdívka na xchatu: Allyson.
Věk (podle občanky):18
Věk (jak se cítíš):někdy tak někdy onak:-D
Výška:168
Váha:strašně mi to kolísa,ale ted sem přijela z „vykrmny“ takže dost:D
Pohlaví (podle občanky):žena
Pohlaví (jak se cítíš):babochlap:-D
Zaměstnání:studentka Sociální péče s Služeb v oboru pečovatelství

Oblíbené
Jídlo:miluju snad všechno jidlo:-D ale hlavně to nezdravý a smažený
Pití:v těchto vedrech nějaky pořádně chlazeny: Cola atd
Alkoholické pití:alkohol moc nepiju a když už..tak je mi to jedno:-D
Koření:karí
Chuť:sladká
Auto:cabriolety
Město:Brno
Místo:na všech parties
Film:Filmy s Keanu Revesem nebo Brendanem Freaserem a Elizabeth Hurley
PC hra:nehraju, ale dřiv sem ulitavala na Age of Empires 2,na Diablu a Sims
Jiná hra: nevim:D
Barva:černá,ružová.bíla
Činnost:nic nedělání,paření
Vlastnost u člověka: tolerance,vtipnost,akčnost atd

Neoblíbené
Jídlo:všechno kde je moc zeleniny..
Pití:tonic
Alkoholické pití:každy po kterym mi je zle:-D
Koření:nevim:-D
Chuť:hořká
Auto:bez kol:-D
Město:Olomouc
Místo:tam kde to nemám rada,tam nechodim:-D
Film:nemám rada horory
PC hra:call of duty a takovyhle:-D
Jiná hra:
Barva:šedá
Činnost:stereotypní
Vlastnost u člověka: tvrdohlavost,ješitnost,pokrytectví

Ostatní

Jak se máš: Právě ted?je mi zle..sem po kalbě a musim do práce:-D
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat:s moooc lidma který sem dlouho neviděla
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat:???netušim
Píšeš všemi deseti:umim to..ale nepišu:-D
Tvůj PC:stara herka:-D
Připojení k internetu:sem spokojena:-D
Tvůj vývoj na chatu:nevim data,ale začinala sem jako SS na mistnosti DJ TIËSTO,později po rozděleni mistnosti Uničov a Šternberk sem se stala SS Uničova a vlasně ted naposled GS,a ted?sem zatím normálni uživatel..ale vypada to že zas budu SS
Jak vznikl tvůj nick:listovala sem časopisem cosmopolitan, a zrovna tam byl nějaky članek o lidech z Merlose place a ta holka se jmenovala Allison a ja si dala prostě tvrdý Y:-D
Závislost na xchatu:dřiv byla obrovská,seděla sem u toho vždycky hafo hodin,ted jen když mám čas nebo chut s kamošema kecat..ptž většinu přátel mám mimo moje city
Máš rád(a) olivy:nikdy sem je nejedla..a ani mě to neláká

žoržo *198*
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 11.07.2007 08:57:46 ... (110/162)
Allyson.
Děkujeme za Vaše otázky, budou během dnešního dne předány k zodpovězení *18*

žoržo *198*
windows sux, linux rulez</fanatismus>
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 18.06.2007 19:05:42 ... (109/162)
Allyson.
Nyní na Vaše dotazy odpovídá zelenáček mezi administrátory - *398* *368* Allyson.
http://xchat.cz/Allyson.



žoržo *198*
windows sux, linux rulez</fanatismus>
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 18.06.2007 18:53:23 ... (108/162)
carnero - Odpovědi na otázky
1) Pepsi nebo Pepsi Light? [ONDR4SH3K]
Pepsi twist (případně ICE)
2) Která škola se ti nejvíce líbila? [ONDR4SH3K]
Líbíla není to správné hodnocení školy. Ale nejvíce mi dala Technická univerzita v Liberci.
3) Jak si stíhal školu a Adminování? [ONDR4SH3K]
Místy nestíhal, proto jsem to na čas (zkouškové) položil.
4) Co tě na Adminování bavilo? [ONDR4SH3K]
Jelikož z toho nic jiného než dobrý pocit není, tak jsem to dělal jen dokud mě to bavilo. Takže ano, bavilo a hodně.
5) Co říkáš nastávajicímu Xchat Teamu? [ONDR4SH3K]
Vůbec nic. Práci adminů již nemám potřebu sledovat a tak některé ani neznám.
6) Jak se ti líbilo na Xchat Párty2? [ONDR4SH3K]
Příliš jsem se dění na XP2 neúčastnil, takže nehodnotím.
7) Jak se ti žije, jako programátor Xchatu? [ONDR4SH3K]
Neprogramuji XChat (tedy většinou ne), ale fotoalba a žije se mi nádherně. Mám práci, která mě baví a jakou jsem vždy chtěl.
8) Co znamená číslo 666 (doufám, že né satanismus), které sis nechal, jako prochatované hodiny? [ONDR4SH3K]
Neznamená to nic, bylo to první číslo, které mě napadlo když jsem přemýšlel, jak se zbavit téměř 5000 hodin a přitom si něco nechat.
9) Jak se ti spolupracuje s GymJWM? Kecá ti to programování ? :D [ONDR4SH3K]
GymJWM mi do ničeho nekecá a to je často chyba. Má obrovské zkušenosti, které mě chybí. A spolupracuje se mi s ním dobře.
10) Koho z Adminů máš nejraději a naopak? [ONDR4SH3K]
Nejraději nemám asi nikoho. ELfkaM odešel. A nejméně rád mám dvojici safety a Pav.m.
11) Jak se ti líbila kuzle.kuzlatko, jako organizátorka Xchat Párty2? [ONDR4SH3K]
Organizovat jsem jí viděl jen Gigga a panáky na baru, takže nemohu soudit. (Nutno poznamenat, že jsem na hlavní stage byl minimálně a to, že jsem ji neviděl pracovat neznamená, že nepracovala ;)
12) Snědl by si červíky? [ONDR4SH3K]
Proč ne? Celkem by mě zajímalo, jak chutnají. Ale asi raději smažené nebo tak něco, nerad jím něco, co mi utíka z pusy.
13) Slipy nebo trenky? [ONDR4SH3K]
Podle nálady nosím obojí. Záleží kam jdu, v čem a jak moctam bude horko :)
14) Neoblíbenější Fórum? (Xhodiny vynech :D) [ONDR4SH3K]
Nápady a chyby (občas se zasměji) a pak el paraiso del carnero.
15) Chutná ti minerální voda Ondrašovka od ONDR4SH3KA z Ondrašova? :) [cZech_kLeki]
Z minerálek asi nejvíc... ale Pepsi je Pepsi, nedá se svítit.
16) zdarec,v čem programuješ,já jsem v pondělí maturoval z programování a to jsme docela jaksi nedal.Dostal jsem asi ten nejhnusnější program co jsem kdy viděl.Jinak jsem se učil programovat v Pascalu a v Delphi [PolBulva]
Programuji v PHP 4.x. Jinak jsem začínal v Pascalu, učil jsem se Delphi, Javu a bakalářskou práci jsem psal v ANSI C.
17) Necítíš se občas jako závislák na IT? [etigo]
Necítím se jako závislák. Jen mam křemík v plastu docela rád.
18) Kolik hodin strávíš u počítače? [etigo]
Notebook mam položený u postele, takže 24 hodin denně. Ale aktivně jej používám zhruba 14 hodin denně, jak kdy.
19) Jaký byl Tvůj první počítač? [etigo]
IBM Cyrix MX PR200, 80 GB, ATi 128 a 17" CRT Nokia 447E. Typy si možná nepamatuji přesně, ale byla to dvoustovka. Počítač jsem dostal docela hodně pozdě a v té době to už byl hodně slabý průměr.
20) Co ti dal, a co ti vzal Xchat? [etigo]
Vzal mi dost času (chatováním nebo stráveným s některýma lidma) a dal mi poznání (chování lidí), zábavu (chatování, fóra) a dobrý pocit (adminování). Rozhodně toho ale nelituji.
21) Proč jsi kdysi vzal post admina? [etigo]
Protože za mnou přišel nějaký Prazdroj o kterém jsem tehdy věděl jen to, že existuje a nabídl mi adminování. Rychle jsem prošel nápovědu abych věděl, co to znamená a zjistil, že to může být zajímavé. Chtěl jsem to prostě zkusit.
22) Co se ti na něm nejvíce líbilo? [etigo]
Možnost pomoct lidem.
23) Kdybys jsi mohl prožít nádhernou dovolenou pouze s jednou osobou z xchatu, kdo by to byl? [etigo]
Nádhernou dovolenou? Asi s tou, která by mi to zaplatila :) Nejspíše s jednou nejmenovanou slečnou.
24) Kteří tři současní admini jsou Ti nejméně sympatičtí? [etigo]
Jednoznačně safety, pav.m a třetí není.
25) Jak by ses jednou větou charakterizoval? (min 10 slov) [etigo]
Deset slov? Jak mam rozepsat větu "svině liná" na deset slov? Nevím, sám sebe nerad chrakterizuji.
26) Kterého rozhodnutí v životě nejvíc lituješ? [etigo]
Dobrým adeptem na litování je druhá šance kůzleti... ale nelituji ničeho. Všechno mě minimálně něco naučilo a zkušenosti se hodí do života.
27) Jaký to bylo poznat Xchat i z té druhé strany, ze strany programatorů? [etigo]
Skvělé. Vždycky mě to zajímalo a teď se v tom můžu vrtat.
28) Nemyslíš si, že pod návalem nových uživatelů ztratil xchat to svoje kouzlo, co kdysi měl? [etigo]
Pro mě měl XChat vždycky kouzlo více jako internetová aplikace než jako komunita lidí. A ta aplikace se vlivem hromady nových lidí nemění. Takže ne, pro mě má své kouzlo stále.
29) Proč Pepsi? [etigo]
Chutná mi, je v ní cukr (když nebylo na kolejích co jíst, cukr byl dobrým zdrojem energie) a kofein (prodlouží den o nějakou hodinku).
30) Bylo ti někde ze sebe na blití, jako mě občas? [etigo]
Ano, bylo. Asi tak od letošního ledna do dubna...
31) Baví tě odpovídat na tyto otázky? [etigo]
Celkem ano, protože si trochu odpočinu a pak půjdu pracovat dál.
32) Myslíš si stále, že je dobré žádat o ruku na sraze xchatu? :-) [Frey]
Myslím, že ano. Já jsem si rozhodně tu zábavu užil. Jen mě pak mrzelo, že to někteří brali vážně - zatímco ja jsem se nakalenej skvěle bavil.
33) Máš rád také autobusy Student Agnecy? [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Když v nich nemusím jezdit, tak ano.
34) Dáváš rád lidem které máš rád hasičák na cestu? [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Jen jedné slečně, kterou mam rád. Ja si vždycky najdu nějakou kravinu...
35) Co bude jako první, co nám uvaříš na oběd v novém bytě? Hroznej smích [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Řekl bych, že přírodní kuřecí řízky se zeleninovou oblohou a americké brambory. Na tom totiž není co zkazit a vypadá to relativně luxusně.
36) Těšíš se na to až se odstěhuješ? [L-o-v-e-l-y-C-a-t]
Ano, neskutečně moc!
37) Jíš krupici? Tu umím dělat nejlíp :D [Georgo]
Jím všechno, co je sladké. A krupici mám hrozně rád, takže tu asi budeš dělat často.
38) Na co jsi ve svém životě nejvíc pyšný? [Georgo]
Na to, že mám za sebou fajn školu, mám práci která mě baví, mám kde bydlet a celkově na svůj život. Ať už je jakýkoliv, poznal jsem, že je skvělý.
39) Budeme kočičku učit soužití i s pejskem? :D [Georgo]
Rozhodně ano. A pejsek bude velký, tak snad to číča zvládne.
40) Kolik hodin denně trávíš v práci? [Elza]
Obvykle devět hodin (občas šest, občas čtrnáct).
41) Kolik hodin denně trávíš prací? :-)) [Elza]
Nemám tušení. Často od probuzení do usnutí.

žoržo *198*
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 18.06.2007 18:51:15 ... (107/162)
carnero - Dotazník
Obecné

Přezdívka na xchatu: carnero
Věk (podle občanky): 24
Věk (jak se cítíš): 26
Výška: 195
Váha: 64
Pohlaví (podle občanky): muž
Pohlaví (jak se cítíš): muž
Zaměstnání: Převážně http://fotoalba.centrum.cz

Oblíbené

Jídlo: pizza, těstoviny
Pití: Pepsi twist
Alkoholické pití: Starobrno, B52, Absinth
Koření: sůl
Chuť: sladká

Auto: nové Volvo S80, MAN Lion‘s Top Coach
Město: Praha
Místo: v práci u compa
Film: Next
PC hra: Unreal Tournament 2004
Jiná hra: fotoalba.centrum.cz

Barva: černá, modrá
Činnost: programování
Vlastnost u člověka: vlastní názor a životní cíl

Neoblíbené

Jídlo: rybí maso
Pití: cokoliv s umělým sladidlem
Alkoholické pití: tuzemák, Fernet
Koření: ---
Chuť: hořká

Auto: jakékoliv Porsche bez sběrače (tj. každé kromě tramvají)
Město: ---
Místo: tam, kde je moc cizích lidí
Film: ---
PC hra: ---
Jiná hra: ---

Barva: zelená, hnědá, fialová
Činnost: jídlo, sex
Vlastnost u člověka: bezpáteřnost

Ostatní

Jak se máš: skvěle
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat: s Bushem (by mě zajímalo, zda je fakt hloupý)
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: se svým dědou
Píšeš všemi deseti: většinou jen šesti až osmi
Tvůj PC: Notebook ASUS F2JE (15.4“, C2D 1.83, 160G, 1G, WLAN, LAN, BT, WinXP Pro)
Připojení k internetu: ADSL 4 Mbit bez FUP

Tvůj vývoj na chatu:
bežný uživatel (28.08.2000 až 17.06.2004)
SS Česká Lípa (17.06.2004 až 12.12.2004)
zelená hvězdička (12.12.2004 až 26.12.2004)
bežný uživatel (26.12.2004 až 18.01.2005)
SS Česká Lípa (18.01.2005 až 16.02.2005)
bežný uživatel (16.02.2005 až 10.03.2005)
zelená hvězdička (10.03.2005 až konec 03.2005)
žlutá hvězdička (konec 03.2005 az 27.02.2006)
programátor NC (01.09.2006 dodnes)

Jak vznikl tvůj nick: jméno jednoho z mých psů
Závislost na xchatu: rozhodně ne
Máš rád(a) olivy: ne

žoržo *198*
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 13.04.2007 14:30:33 ... (106/162)
Pav.m - Odpovědi na otázky
1) Na fórech jsi ukazoval své pozadí, máš tak hebké a holé i popředí? [mar.tan]
se stydím :)) ,ale někdy mám
2) Jak se ti líbí sex? [mar.tan]
tak je to zajímavá disciplína :))
3) Jak se ti líbí xchatovo-administrátorský sex? (myšleno Rušení místností, ne safety) [mar.tan]
rušení místností je relax a pomáhá to ještě cvičit pamět.
jinak minule ta trojka naše se safety byla mňam,ale příště budeš dole ty:)
4) Jak se ti líbí Safety? [mar.tan]
je to ksicht však víš co ti mám víc povídat
5) Máš raději blondýnky nebo brunetky? [mar.tan]
mě to je jedno..............hlavně šukézní ehmm coto povídám myslím chytrá,milá,vtipná............
6) Máš raději prsatý nebo plochý? [mar.tan]
holky prsatý kluky plochý:)
7) Máš raději bobříky nebo holý? [mar.tan]
holý kdo to má plivat pořád:-)
8) Máš raději starší nebo mladší? [mar.tan]
starší
9) Máš raději kluky nebo holky? [mar.tan]
holky
10) Jakou máš rád barvu? [mar.tan]
zelenou a oranžovou barvy perverzního sexu
11) Jakou máš rád barvu hvězdičky? [mar.tan]
zelenou
12) Jak se ti líbí poslední změny na xchatu? [mar.tan]
něco líbí něco nelíbí ..................hlavně že o nich víme žejo:))
13) Jak se citíš když odpovídáš po Wolodovi? [mar.tan]
normálně myslím , že Wolodu nezajímá nějaký pav.m a Páju zase moc nezajímá Wolod
14) Co ti v životě chybí? [mar.tan]
čas
15) Co ti v životě přebývá? [mar.tan]
starosti
16) Na co jsi ve svém dosavadním životě nejvíc pyšný? [mar.tan]
tak asi děti takový hajzlíky jen tak nepotkáš:))
17) Jak jsi se dostal k xchatu? [mar.tan]
náhodou nudil jsem se a někde kliknul
18) Co řikáš na "případ Fra"? [her-infernal-majesty] to je tragédie ....
19) Kolo nebo kolečkový brusle? [her-infernal-majesty] auto:)
20) Zima nebo léto? [her-infernal-majesty] léto
21) Den nebo noc? [her-infernal-majesty] den
22) Bílá nebo černá? [her-infernal-majesty] černá
23) Koruna nebo euro? [her-infernal-majesty] koruna
24) Déšť nebo slunce? [her-infernal-majesty] slunce s deštěm
25) Pepsi nebo coca-cola? [her-infernal-majesty] cola
26) Zlatopramen nebo Pilsner Urquel? [her-infernal-majesty] urquel
27) Auto nebo MHD? [her-infernal-majesty] auto
28) Kočka nebo pes? [her-infernal-majesty] k večeři? to máš jedno:))
29) Jablko nebo hruška? [her-infernal-majesty] jablíčko
30) Víno nebo rum? [her-infernal-majesty] víno
31) Měnil jsi někdy nick? [Veena]
ne-e měl jsem jich víc tenhle zůstal
32) Uvažuješ o změně nicku? [Veena]
ne
33) Máš osobní web? [Veena]
chvilkama.......
34) Vedeš si blog na netu? [Veena]
ne
35) Chodíš i na fóra? (krom admin fór) [Veena]
chodím
36) Chodíš i do bordelu? [Veena]
asi začnu abych tě potkal:))
37) Hraješ nebo hrál si něco na způsob http://www.webgame.cz -> popřípadě http://www.cybergame.cz ? [NeRrO200]
nehraju
38) Proč ti zatím všichni pokládají otázky o sexu? [NeRrO200]
protože je to asi zajímá
39) Lidí se ti Blondezwerg? [NeRrO200]
fešná a ještě s dvojčatama:)
40) Koho z adminů máš nejraději? [NeRrO200]
samozřejmně Safety a Lucy
41) Kdo ti z adminů nejvíc pije krev? [NeRrO200]
kdo jiný než Safety a Lucy
42) Kdo z adminů je největší šprýmař? [NeRrO200]
no zrovna vede Giggo a Prazdroj
43) Kdo je z adminů nejvetší suchar? [NeRrO200]
je to divný ,ale asi to jsem já
44) Máš rád potkany? [NeRrO200]
nemám
45) Který fotbalový tým máš nejraději? (myšleno reprezentační) [NeRrO200]
žádný bo sou to lenoši všici
46) Máš mě vůbec rád? :D [NeRrO200]
jistě že ne nejsi ani Safety ani Lucy ani Angel ani Blondez ....:))
47) Co ti nesmí chybět u sexu? [ONDR4SH3K]
ženská Ondrášku ženská:))
48) Co ti vadí na sexu? [ONDR4SH3K]
jak se utoho potím
49) Na jakém neobvyklém místě ses líbal? [ONDR4SH3K]
ty už si to nepamatuješ semnou?....:))))
50) Měl si někdy sex mimo postel? (MHD, auto) [ONDR4SH3K]
mimo postel jasně
51) Svazování šátkem k postely - ano, ne? [ONDR4SH3K]
ano
52) S/M - ano, ne? [ONDR4SH3K]
ano
53) Anální styk - ano, ne? [ONDR4SH3K]
jdeš dotoho semnou ?:))
54) Máš přítele/přítelkyni? [ONDR4SH3K]
mám
55) Jak často střídáš partnery/partnerky? [ONDR4SH3K]
několikrát za den
56) Co říkáš na sex s ponožkama? [ONDR4SH3K]
no někdy se to nestihne ani sundat
57) Za jakou dobu je pro tebe nejvhodnější sex (hned, týden, měsíc)? [ONDR4SH3K]
hned
58) Jaké máš rád slečny? (blondýnky, zrzky, rudovlásky, brunety...) [ONDR4SH3K]
všechny
59) Dokážeš být věrný? [ONDR4SH3K]
no že váháš
60) Kdyby ti nějaká slečna na Xchatu napsala, jestli jí neuděláš po netu, příjmeš nebo odmítneš? [ONDR4SH3K]
záleží na okolnostech,ale určitě ta slečna budeš ty jak tě znám:))
61) Co říkáš na virtuální sex? [ONDR4SH3K]
není na škodu
62) Sex za peníze - ano, ne? [ONDR4SH3K]
ne-e
63) Kolikrát za den si postříkáš tričko? :D [ONDR4SH3K]
záleží kolikrát mě svedeš
64) Nepřipadá ti, že tě ONDR4SH3K chce do postele? [cZech_kLeki]
nepřidadá on chce
65) Kolikrát za den tě obtěžuje ONDR4SH3K? [cZech_kLeki]
tak dvě tři hodinky čistého času:)
66) kolik máš dětí? [safety]
2
67) umíš makat na baráku? [safety]
moc ne :))
68) jsi lakomý? [safety]
jak kdy ,jak kde, jak ským:)
69) jak dlouho si ženatý? [safety]
odhaduju že to bude letos 5 let:)
70) sportuješ? [safety]
ne nechci se zmrzačit
71) proč se ukazuješ nahý či skoro nahý? [safety]
protože mar.tankovi se líbí moje hebké pozadí
72) máš mě rád? [safety]
ksichte:)
73) máš rád všechny adminy co jsou v týmu? [safety]
nemám problém vyjít s lidičkama takže mám
74) je někdo na chatu, koho nemusíš? [safety]
jo
75) kdo? [safety]
nevidím důvod to zveřejňovat, nikomu dotoho nic není :)
76) proč tak málo jíš? [safety]
abych nebyl tlustej jako ty
77) ublížil si někomu? [safety]
určitě .každej někdy
78) jakto že mě vždycky dokážeš rozesmát? [safety]
protože se hihňáš pořád
79) jakto že si v Peci vyhrál bowling nad náma? [safety]
snad jsi nečekala jiný výsledek:))
80) botuješ? [safety]
na rotopedu
81) proč tak hodně pracuješ? [safety]
se ti zdá
82) s kym spinkáš v postýlce? [safety]
s Pájou
83) proč štěkáš když nekoušeš? [safety]
neumím mňoukat
84) jakto že se nikdy nerozčiluješ? [safety]
ale rozčiluju
85) a poslední... proč si taková držka? [safety]
protože s tím se musíš umět narodit:)
86) čeština nebo slovenština? A proč :o) [supr.kata]
čeština protože jsem čech
87) Na dovču k moři nebo na hory?A proč [supr.kata]
mi to je jedno na dovolený si stejně neodpočinu
88) Nejoblíbenější země? [supr.kata]
čechy
89) Baví tě "adminování " ? [supr.kata]
kdyby mě nebavilo nedělal bych to
90) Jak dlouho jsi ve "službě " ? [supr.kata]
dneska rok
91) Chtěl by jsi ve reálném životě poznat Pandorku? :o) [supr.kata]
nechtěl
92) Proč jsi mě minule killnul bez toho blocku na 3 dny? [supr.kata]
protože jsi mi slíbila sex, když tě nebloknu:)
93) Co si myslíš o botování a lidech kteří botují? [supr.kata]
každý dělá co ho baví
94) Jaké město máš nejraději? [supr.kata]
Camara de Lobos
95) Svatba nebo žít " na hromádce " ? [supr.kata]
já jsem klidně proto druhé,ale ptej se někoho kdo už to má za sebou:))
96) Proč sis se mnou ještě nikdy nezahrál fotbal když to slibuješ? :o)) [supr.kata]
víš jak budeš okopaná:)
97) Máš nějakýho oblíbenýho plyšáka? Ano? Od koho.. [supr.kata]
ne-e
98) A překvapivě .. máš mě rád? :D [supr.kata]
mám
99) Nejvysněnější místo pro dovolenou a proč? [supr.kata]
nemám
100) proc si myslis ze sem perverzni? [Kovovamince]
protože jsi. kouká ti to z očí:)
101) fakt bys mi sehnal rotoped? [Kovovamince]
fakt
102) co si myslis o prevtelovani? [Kovovamince]
nemyslím jde to kolem mě
103) co si prejes k Vanocum? [Kovovamince]
auto
104) co k narozeninam? [Kovovamince]
druhý
105) a co das k Vanocum a k narozeninam me? [Kovovamince]
kill
106) Proc ses takovej spamer ? [Ci_ba]
snažím se tě napodobovat:)
107) Myslíte si, že rozum a chtíč mohou být v opozici natrvalo? [feainne]
mohou
108) V čem se domníváte, že spočívá rozdíl mezi diskuzním forem a online chatem? [feainne]
já v tom zase takový rozdíl nedělám. jen online chat většinou uteče jak voda
109) Neplánujete se v budoucnu stát se Safety administrátoři se zaměřením na fora, v případě odchodu současných administrátorů? [feainne]
co plánuje Safety nevím,ale já neplánuju bo já nikdy neplánuju :)) a přece nebudu ničit fora:))

a PLS jako mi tykej :))


žoržo *198*
GeorgoČerná hvězdička Muž Georgo (georgo10@centrum.cz) ... 13.04.2007 14:21:47 ... (105/162)
Pav.m - Dotazník
Obecné
Přezdívka na xchatu: Pav.m
Věk (podle občanky): 29
Věk (jak se cítíš): jak kdy :)) dneska na 29 a den
Výška: 175
Váha: 69
Pohlaví (podle občanky): M
Pohlaví (jak se cítíš): jako někdo kdo má ocásek
Zaměstnání: bez zaměstnání

Oblíbené
Jídlo: Držková a pak kuřátko
Pití: Fanta
Alkoholické pití: pivko a šáňo
Koření: majoránka
Chuť: sexu
Auto: velké
Město: Camara de Lobos
Místo: auto
Film: Pelíšky
PC hra: ne-e
Jiná hra: dobrá je flaška
Barva: zelenáááááá
Činnost: spaní zrovna ho mám málo
Vlastnost u člověka: vtip, soudnost

Neoblíbené
Jídlo: špenát
Pití: štáva
Alkoholické pití: vodka
Koření:
Chuť: chuť vařený zeleniny je blééééé
Auto: všechno kolem škody a vw
Město: Praha
Místo: úřad
Film: terminátor , vetřelec atd.
PC hra: snad všechny
Jiná hra: Karty že : ))
Barva: někdy bílá
Činnost: válení
Vlastnost u člověka: tupost

Ostatní
Jak se máš: nikdy není tak zle aby nemohlo být hůř
S kým žijícím by jsi se chtěl(a) setkat: s Paroubkem bo něco tak divného se snad dá potkat jen jednou za život
S kým nežijícím by jsi se chtěl(a) setkat: myslím že jasně s dědou jedním i druhým a s bratránkem: ((
Píšeš všemi deseti: ne-e jen jedním a jedním : ))
Tvůj PC: celkem tři ,ale počítače docela nesnáším podrobnosti nevím
Připojení k internetu: ADSL,CDMA
Tvůj vývoj na chatu: od nuly k tisícům od hvězdy ke hvězdě : )) detailně místnost Amatéři po čase SSko pak GS pak YS pak BlS a nakonec zatím YS : ))
Jak vznikl tvůj nick: tak nějak ani nevím nebo spíš neřeknu první nick Petr.p pak už Pav.m a Pav.z myslím ,že vše se dá domyslet : ))
Závislost na xchatu: myslím že v mezích
Máš rád(a) olivy: ne-e

žoržo *198*
guest Muž Georgo10 (georgo10@centrum.cz) ... 15.03.2007 16:31:10 ... (104/162)
V budoucnu mohou odpovídat
Administrátoři:
*398**368* Allyson. - http://xchat.cz/Allyson.
*398**370* Finch_man - http://xchat.cz/Finch_man
*398**368* MartinaMala - http://xchat.cz/MartinaMala
*398**368* mitch_ik - http://xchat.cz/mitch_ik
*398**370* Segi001 - http://xchat.cz/Segi001
*371**370* Pav.m - http://xchat.cz/Pav.m">http://xchat.cz/Pav.m
*371**368* Sissi - http://xchat.cz/Sissi
Bývalí administrátoři:
*391**370* havajSky_doMoVNiK - http://xchat.cz/havajSky_doMoVNiK (*371*)
*368* Jesterka_J - http://xchat.cz/Jesterka_J (*371*)
*391**370* schumAK - http://xchat.cz/schumAK (*371*)
*391**368* snehulka - http://xchat.cz/snehulka (*371*)

Moderátoři sekce Kontakt s adminy
*391**370* Elza - http://xchat.cz/Elza
*391**370* djkana - http://xchat.cz/djkana

žoržo *198*
guest Muž Georgo10 (georgo10@centrum.cz) ... 15.03.2007 08:50:25 ... (103/162)
wolod - Odpovědi na otázky
1) Co Tě přivedlo na xchat? [her-infernal-majesty]Zvědavost a objevování nového fenoménu zvaného Internet. K PC jsem se propracoval až ve svých 50ti letech :)))
2) To se i herci nudí? [her-infernal-majesty]Nenudím se ani jako herec ani jako Marek. Chat prostě byla nová zkušenost a já mu na jistou dobu podlehl. Teď už tomu tak není.
3) Která role tě nejvíc bavila? [her-infernal-majesty]Bylo by jich víc, ale teď si náramně užívám roli Ďábla v muzikálu Jack Rozparovač.
4) Znáš dunu online? [her-infernal-majesty]To je online hra, že? Já gamesky nehraju. Nějak necítím potřebu hrát a nad někým nebo něčím vítězit.
5) Které město v ČR máš nejraději a proč? [her-infernal-majesty]Ta města jsou tři:
1/Praha, kde jsem se narodil a je to trochu moje druhá máma.
2/Kutná Hora, kde se narodila maminka a kde jsem trávil jako kluk prázdniny. Je to pohádkové město.
3/Hradec Králové, kde jsem prožil 18 let jako herec divadla Drak. Jedny z nejkrásnějších let mého života.
6) Chodíš na srazy? [her-infernal-majesty]Jen několikrát jsem se na některém objevil, ale dlouho se nezdržel. Jednak jsem abstinent a hlavně jsem samotář a velké množství lidí pro mě není to pravé prostředí.
7) Kdo byl Tvuj vzor v detstvi? [kuzle.kuzlatko]
Rodiče mi dávali jako vzor pilného, učenlivého a vzorného bratrance Jiřího. Dělali to tak často a intenzivně, že mým vzorem se stali všichni rebelové a piráti.
8) Kdo je pro Tebe vzorem nyni? [kuzle.kuzlatko]
Mými vzory jsou často zvířata. Jsou neposkvrněná a čistá. Zachovávají zákony přírody a života.
A také malé děti v době kdy jejich křišťálově čisté vnímání nedeformují informace ze světa dospělých.
9) Jake jmeno by sis dal, kdyby sis mohl vybrat? [kuzle.kuzlatko]
Na svém jménu bych nic neměnil.
10) Na co se tento rok nejvice tesis? [kuzle.kuzlatko]
Na všechno co mě potká. Jsem člověk, který jen žije a nic neočekává a tudíž žiji v neustálém úřasu.
11) Jakou vec/vlastnost by jsi na sobe rad zmenil? [kuzle.kuzlatko]
Rád bych se zbavil některých strachů, se kterými jsem se dosud nevypořádal.
12) Pokud nejakou - proc? [kuzle.kuzlatko]
Strach je původcem všeho co odporuje čistému životu. Jeho deriváty jsou závist, zloba,nenávist ... prostě všechno čím si člověk vyrábí peklo.
13) Jaky je Tvuj nejoblibenejsi mesic v roce? A proc? [kuzle.kuzlatko]
Mám rád Květen už jen pro ten název. Květiny jsou krásné a já je rád obdivuji.
14) Jake je Tve neoblibenejsi rocni obdobi? A proc? [kuzle.kuzlatko]
Bez váhání říkám Jaro. A čím jsem starší, tím víc ho miluju. Dodává mi energii a a jeho vůně dokáže překonat i smrad velkoměsta.
15) Jake webove stranky navstevujes nejcasteji? [kuzle.kuzlatko]
Kromě stránek denního tisku je to csfd.cz, imdb.com, stránky divadel, některé blogy a mnoho online slovníků.
16) Kam vsude jsi vycestoval? [kuzle.kuzlatko]
Nejšťastnější jsem tady v Česku. Mám moc rád Holandsko a Dánsko, fascinovalo mě Japonsko a jako doma jsem v Paříži.
17) Ktera zeme se Ti libi nejvice? [kuzle.kuzlatko]
Zeměkoule
18) Co delas jako prvni, kdyz rano vstanes? [kuzle.kuzlatko]
Rozpažím, abych zjistil, zda neležím v rakvi :)))
19) Je nejake misto, kam se rad vracis? [kuzle.kuzlatko]
Staré město a okolí Haštalské ulice, Rásnovky a náplavek u Vltavy. Je to mé dětství.
20) Laka Te cesta na Mesic? [kuzle.kuzlatko]
Neznám pořádně naši zem, tak co bych jezdil na Měsíc? :)))
21) Ahoj, díváte se s vnučkou na pohádky? [j-jeZek]
Na ty, které jako čtyřletá už pobere. Ale raději si na ně hrajeme.
22) Jaké pohádky máš rád ty a které vnučka? [j-jeZek]
Mám velkou sbírku pohádek a mé nejmilejší jsou od H.Ch. Andersena.
Vnučka má ráda pohádky co jí vymýšlím já a obsahují nějaké sprosté slovo:))))
23) Chodíte do Zoo? [j-jeZek]
Velmi rád. Miluju všechno živé a zvířata mě rozněžňují do té míry , že na ně šišlám :)))
24) Jaký zvíře ze Zoo by sis přál mít doma? [j-jeZek]
Takové, kterému by nevadilo být se mnou v malém bytě. Mít domek se zahradou a potůčkem, asi bych měl mývaly. Vydržím jejich skopičiny pozorovat celé hodiny.
25) Kdyby ses měl k nějakému přirovnat jaké by to bylo? [j-jeZek]
Jsem samotář a tak by to byl asi jezevec. Jenže toto krásné zvíře je poněkud nerudné a dosti páchne. Doufám, že já ne.
26) Co tě baví víc - film nebo divadlo? [j-jeZek]
Rozhodně divadlo.
27) Máš rád roli Pexesa? [fay...]
Moc jsem se s tou rolí bavil při natáčení a rád na to vzpomínám.
28) Hraješ někdy pexeso? [fay...]
Nehraju. Raději si sám hraju velký pasiáns.
29) Jak jste se dostal k xchatu? [SneKiNatoR]
Věděl jsem, že to existuje a nebránil jsem se té zkušenosti. Jsem velice zvědavý a zvídavý.
30) Máte opravdu hlas jako v roli mafiána v Bazénu? (Tuším, že to bylo tam) [SneKiNatoR]
Nemám takový hlas ( to bych nemohl zpívat v muzikálech). Režisér chtěl aby ta postava mluvila sípavým hlasem a tak jsem mu vyhověl.
31) Poslal by jste mi autogram? [SneKiNatoR]
Napiš mi na mail adresu a rád pošlu.
32) Která role se ti hrála snadno? [mitch_ik]
Všechny role, které má člověk už "pod kůží"a není stresovám premiérovou trémou se hrají snadno. Ale nikoli ve smyslu, že bych pak třeba nebyl vyčerpán. Hrát s lehkostí je velký kumšt.
33) Kterou roli by jsi nikdy nevzal? [mitch_ik]
O žádné konkrétní nevím, ale rozhodně bych nevzal něco co odporuje mému etickému žebříčku hodnot.
34) Chodíš rád do kina? [mitch_ik]
Strašně rád. A protože mi mnoho filmů unikne, pořídil jsem si domácí kino s velkým plátnem, abych nebyl o nic ochuzen, když propásnutý film vyjde na DVD.
35) Co si myslíš o Mitchi Buchanonovi z Pobřežní hlídky? [mitch_ik]
Co je to Pobřežní hlídka? :)))
36) Máš rád Vánoce? [mitch_ik]
Mám je rád i když je neslavím. U nás se slaví Channuka.
37) Máš nějakou fobii? Třeba z pavouků? [mitch_ik]
Trpím jakýmsi druhem klaustrofobie. Nesnesu naprostou tmu. To mám pocit, že se dusím.
38) Co bys na sebe nikdy neoblíknul? [mitch_ik]
Zbroj
39) Chtěl si být, jako malý kluk, popelářem? [mitch_ik]
Mě to od dětství táhlo k oponám, loutkám a divadlu. Pak jsem povyrostl a chtěl se stát restaurátorem textilu nebo papíru. Jsem trpělivý hračička :)))
40) Jaká byla Tvá nejoblíbenější hračka? [mitch_ik]
Plyšový medvídek kterého jsem dostal k prvním Vánocům. Mám ho stále a je mu vlastně tolik jako mě. 56 let.
41) První slovo, co jsi řekl...? ( Např.: u mě - Dobíčeje = dobrý večer ) [mitch_ik]
Bylo to určitě "mama". A tygrovi jsem říkal "dygo", letadlu "Áááá" a Kašpárek byl " Paškvárek".
42) Bez čeho bys nemohl žít? [mitch_ik]
Bez lásky a víry.
43) Tvůj oblíbený smajlík...? [mitch_ik]
40
44) Kdyby existoval stroj času, kam by ses chtěl přesunout a proč? [mitch_ik]
Mám rád 20. léta. Byla to šťastná doba. Vznikla umělecká moderna a avantgarda.Šaty žen byly nesmírně rafinované a krásné. Doznívající secesi jsem měl vždycky rád. Bylo po válce a žádná jiná nehrozila.
45) Určitě jsi navštívil Vysočinu - co se Ti na ní líbí? [mitch_ik]
Vysočina je prostě Vysočina a Telč je Telč. Je tam krásně. Moc krásně.
46) Kolik hodin spánku Ti stačí, abys byl fit? [mitch_ik]
8 hodin
47) Byl bys v některých případech pro trest smrti? [mitch_ik]
To není lehká otázka a není na ni lehká odpověď. Ale principiálně jsem proti trestu smrti.
48) Miluješ zmrzlinu? Jakou? - příchuť, kopečková nebo točená... [mitch_ik]
Zmrzlinu si dávám i v zimě. Kopečkovou. A nejraději mám straciatellu nebo horké maliny s vanilkovou.
49) Svezl ses v kamionu z Fontány pro Zuzanu II ? [mitch_ik]
To se mi nepovedlo, ale vozil jsem si tam zadek v Jaguaru.
50) Můžeme se dočkat nějaké filmové novinky, kde Tě uvidíme? [mitch_ik]
Naposledy jsem se mihl v malé roli ve filmu Kvaska.
51) Co si myslíš o delfínech a jejich postavení v naší společnosti? ( má oblíbená otázka ) [mitch_ik]
Mnohokrát jsem vedl diskuze o tom, proč se pánem tvorstva stal agresivní, destruktivní a nepoučitelný člověk a ne moudrý, něžný a krásný delfín.
52) Neva, že když o tobě sněkym mluvím ... tak řikám že si Woloďa? [Wenca]
Neva :)))
53) Znáš osobně Davida Nykla? [Wenca]
Ano znám. Bezva kluk.
54) Nevíš jak často se dá sehnat v Praze? [Wenca]
Nevím, je mi líto.
55) Byl si někdy v Sokolově? (jestli ano, co se ti na něm líbilo a co ne) [NeRrO200]
Bohužel jsem to město nikdy nenavštívil. Pokud se tak stane, podám zprávu:)))
56) Něco mi říká že si hrál i v muzikále Tajemství? (jestli ano, tak už vím kdo jsi) [NeRrO200]
Ano, hrál jsem Temného v muzikálu Tajemství. Hrál jsem celkem v devíti muzikálech v různých pražských divadlech.
57) Jaký máš vztah k potkanům? :)) [NeRrO200]
Jako ke všemu živému. A potkánci jsou navíc chytří a dají se snadno ochočit jako mazlíčci.
58) A máš nějaké jiné zvíře než psa? [NeRrO200]
Momentálně už nemám ani psa. Jsem příliš zaměstnán a tak přemýšlím o tvorečkovi, který nevyžaduje neustálou přítomnost člověka a je samostatný. Možná kocourek.

žoržo *198*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 17 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: