XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Nejstupidnější výroky xchatařů

 

Nejstupidnější výroky xchatařů

Nejstupidnější výroky xchatařů

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Sbírka citací těch nejhloupější výroků z místností, fór a profilů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 z 33 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 28.09.2012 00:10:56 ... (5/325)
Re (3): Z 27.9.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 27.09.2012 21:38:53:

říkají tomu komunismus s lidskou tváří...

Ano, všechny je pozabíjeli, u nás komunisti taky vyzabíjeli 40 miliónů lidí, ... *3*
guest Muž Joe73 ... 27.09.2012 21:38:53 ... (4/325)
Re (2): Z 27.9.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 27.09.2012 17:42:09:
Lidí maj v Číně opravdu hodně a kdyby jich tamní komunisti desítky miliónů
nezabili, tak by jich bylo ještě víc... Na ten vrchol se dostali jen dík tomu, že připustili v ekonomice tvůj oblíbený kapitalismus:) Není divu, že Klausovi je Čína sympatická, v politice preferujou komunistické bezpráví a nacionalismus, v ekonomice pak bezohledný (vůči lidem i přírodě) kapitalismus.
Ebisek Muž Ebisek ... 27.09.2012 17:42:09 ... (3/325)
Re: Z 27.9.2012 od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 27.09.2012 17:16:02:

Nejsem si jistý, jestli zde myslíš můj výrok a nebo se naopak snažíš shodit sám sebe. Uvědom si, kolik lidí má Čína a pak přemýšlej, jak jednoduše by tam dokázala fungovat demokracie. Čína se bezpochyb dostala tak navrchol díky pevné komunistické moci. Nebo se ty moudrý kapitalisto alespoň zamysli, kdy naposled byla v Číně u moci pravice. Podle tvé teorie "za všechno můžou komunisti" by teď Čína musela být zadlužená padesáti trilióny !!
guest Muž Joe73 ... 27.09.2012 17:16:02 ... (2/325)
Z 27.9.2012 od Ebiska
A jak jim to tam krásně funguje.(myšleno v Číně)

Dnes se opět urodilo i u Deleatura, opravdovou perlou je např. jeho tvrzení, že katolickou církev opustil milión lidí nejspíš i proto, neboť kardinál Vlk chtěl, aby katolický kostel patřil katolické církvi (po takové nehoráznosti je vůbec div, že někteří u katolíků zůstali a že k nám ještě přibyl Klausův nohsled Hájek:) Jeho další ventilované myšlenkové pochody stran církve svou pitomostí předčí snad už jen Lenka Procházková.
guest Muž Joe73 ... 26.09.2012 21:46:58 ... (1/325)
Deleaturovi se zdá, že uvést zde jen jeden jeho výrok je vzhledem k jeho nadměrné produkci pitomostí tuze málo, tak ještě pár čerstvých přidávám. Coby křesťan neudělal pro bližního svého, že?
Těžko chtít po hlavě české katolické církve, aby se stavěla proti prezidentovi republiky, který sám sebe vidí mj. jako obránce "křesťanských kořenů Evropy".
Kardinál Vlk, kdysi taktéž hlava české katolické církve, to zvládal levou zadní léta.

A vůbec nemluvě o tom, že by to chtělo ode mě ztrátu zbytků soudnosti, abych uvěřil, že mě, Antikrista, stvořila z "určitého důvodu vyšší inteligence" a ještě k tomu "k obraz svýmu". To by nebyly "nevyzpytatelné", ale nekonečně pitomé "cesty Páně". To bych i já, arcipitomec, dokázal vymyslet a udělat líp.
Tady si nejsem zcela jist, zda jde o pitomost, neboť možná Deleaturovi jen vrozená skromnost brání předvést nám, jak by sám sebe stvořil lépe, než to udělal samotný Pánbůh:) Nebo se bojí, aby mu z toho náhodou nevyšel zase jen Antikrist, rejpal, anarchista a sodomita v jednom a jeho jedinečnost by pak byla fuč:)

Jen u dnešních církví není přípustné přípomínat, co dělaly ve středověku (rozuměj - když byly u moci); komunistům se totalita bude omlacovat o hlavu ještě deset tisíc let.
Dávné prohřešky církví se omílaj dnes a denně, zatímco na ty nedávné komunistické se zapomnělo už během sametovky.

Na světě jsou myriády církví a sekt, které mi nabízejí spásu, a není žádný důvod si myslet, že jejich nabídka je více smyšlená než katolická.
Na světě jsou taky např. myriády čísel, není snad tedy také žádný důvod myslet si, že právě jen 5 je součet 2 a 3?

Katolík by nemusel být tak vztahovačnej, přece nutně nemusím myslet jeho, že?
Byť sám sebe označuje za arcipitomce, i tak jistě dobře ví, že myslel právě a jen mě.

Mezi katolíky není podobný dvojí metr pro křesťany a komunisty vůbec nic nového.
Z dvojího metru v pohledu na minulost církve a minulost komunistické partaje obviňuje křesťany a mě už poněkolikáté. Kde je ale dvojí metr např. v údivu, že lidem, kteří stále volí strany plné zlodějů, tunelářů a lidí s nejrůznějšími závažnými prohřešky, hrozně moc vadí nepěkná minulost církve? Kde je dvojí metr v údivu nad tím, že zločiny spáchané komunisty nenapadlo nikoho potrestat tím, že by se zabavily komunistům vily, chaty, šperky, konta apod. získané většinou zcela nemorálně a leckdy i nelegálně, zatímco  církvi se upírá právo získat zpět svůj majetek poukazováním na to, že ho nabyla kdysi nečestně? Dvojí metr je u odpůrců církve.

Ale už mlčím, už mlčím...
Kdo chceš, věř takové pitomosti:)

P.S. Samozřejmě by šlo citovat i mnohé z minula, ale to bych musel trpět citační mánií jako on, abych sem vkládal jednu jeho pitomost za druhou.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 z 33 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: