XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Nejstupidnější výroky xchatařů

 

Nejstupidnější výroky xchatařů

Nejstupidnější výroky xchatařů

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Sbírka citací těch nejhloupější výroků z místností, fór a profilů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 z 33 | 30 | 31 | 32 | 33 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 09.10.2012 23:03:10 ... (45/325)
Re (3): Od Joe73 z EU? Což takhle zvážit vystoupení?
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 09.10.2012 13:03:16:
Máš pravdu, že komunisti byli velice úspěšní. Podařilo se jim např. lidem vymýt mozky tak, že ještě dnes se kupříkladu najde jedinec fňukající na fórech, jací jsou Češi nemožní, že si na rozdíl od západních zemí nechaj srát na hlavu a snášej mlčky kdejaký šlendrián apod., a vůbec mu nedocvakne, proč jsou takoví. Že je komunisti desítky let nutili a učili držet hubu a krok, vše odkývat, neozvat se proti bezpráví apod., protože v opačném případě by většinou tvrdě narazili a doplatili na to.
Já jsem názoru, že lidi, kteří tuto zem zplundrovali, zničili kvanta památek, přírodu, statisíce lidí dohnali k emigraci, další statisíce zavřeli, mnohé zabili, většině vymyli mozek atd., měli chodit po sametovce kanálama a nikoli se stát premiéry, podnikateli, poslanci apod.
Ebisek Muž Ebisek ... 09.10.2012 13:03:16 ... (44/325)
Re (2): Od Joe73 z EU? Což takhle zvážit vystoupení?
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 07.10.2012 20:29:47:

To se ani nedivím, přesně do tebe bych řekl to, že tvým jediným smyslem života je to, že pokud už se nemáš mít dobře ty, tak se nemá mít dobře nikdo a naschvál všem ostatním úspěšnějším házet klacky pod nohy *3*
Já jsem názoru trochu odlišného, říkávám, že pokud politici zajístí že se my za své daně budeme mít dobře, budeme jezdit po opravených cestách, nových tramvajích a slušných vlacích, pokud budeme mít za odvedenou práci ekvivalentní peníze na výplatní pásce, tak ať si klidně ti poslanci (ať už ODS a nebo KSČ) ten svůj plat 60k berou.
guest Muž Joe73 ... 08.10.2012 17:33:27 ... (43/325)
Od Deleatura z osobního fóra Deleaur z 5.10.2012
"pokud pro nějakou ideologii platí, že se dopustila pouhých excesů, pak jsou to anarchisti.
A podle vlastního pravidla Joe73ky o "menší hromadě mrtvol", po anarchistech zůstala hromada opravdu nejmenší, v poměru k obětem křesťanství, fašismu a komunismu vlastně úplně zanedbatelná."

V případě anarchistů má zabíjení druhých za excesy, zatímco u křesťanů se vysmívá možnosti, že by někdo mohl za excesy považovat jejich zločiny (viz jeho nedávná slova: "podle Joe73ky možná stejně pomýleně vstřícní jako Jan Pavel II. s omluvami za něco, co podle něj byly asi jen ojedinělé a nevýznamné excesy"), přitom vzhledem k počtu anarchistů a křesťanů (v době, kdy církve páchaly největší zločiny, byl křesťanem téměř každý) je evidentní, že u těch prvních nebylo vraždění žádnou ojedinělou výjimkou. Svého času páchali anarchisté jeden atentát za druhým, nám zabili nejen arcivévodu Ferdinanda a jeho choť, ale i císařovnu Sisi či ministra financí Rašína, v zahraničí pak mnoho dalších:
http://www.monarchista.cz/clanky/souh...stvi-jsou-kralovrazi

Rozvraceli osvědčené pořádky a chystali tím půdu pro nacisty a komunisty a jejich hromady mrtvol. Ani dnes jim násilí není cizí:
http://m.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1...razii-na-anarchisty/
guest Muž Joe73 ... 07.10.2012 20:29:47 ... (42/325)
Re: Od Joe73 z EU? Což takhle zvážit vystoupení?
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 06.10.2012 23:43:13:
Já zvonil s tím, že se komunisti přestanou mít jako prasata v žitě. Záhy jsem ale zjistil, že jsem s takovým postojem v Česku bílou vránou, a tak si v tom žitě žijí ta prasata dodnes.
Ebisek Muž Ebisek ... 06.10.2012 23:43:13 ... (41/325)
Od Joe73 z EU? Což takhle zvážit vystoupení?
"Měl jsem spolužáka, který se pár měsíců po sametu přihlásil s otázkou: Kdy už se budeme mít dobře, paní učitelko? Chtělo se mi mu říct, že lidi, kteří maj pořád málo, a takových je v Česku, tehdy ještě v Československu, většina, se nebudou mít dobře nikdy."

+1
Proto pochopitelně mamka s taťkou zvonili klíčema, abychom se měli stále hůře *3*
guest Muž Joe73 ... 06.10.2012 13:21:27 ... (40/325)
Od Deleatura z osobního fóra Deleatur z 3.10.2012
"Soudě podle nejčerstvější stěrky tamtéž (víc než jednu denně citovat nebo komentovat nebudu), mi Joe73 už vidí i do hlavy, protože nemůžu reagovat jinak, než že bych v duchu podobném citované stěrce mohl napsat, že to teda sedí od někoho, kdo má všechny politiky za zlodějské bolševiky a to málo, co nemá, to jsou samozřejmě katolíci, nebo každému komunistovi či neokomunistovi bez ohledu na to, zda se na něčem nezákonném podílel či v totalitě žil, předhazuje především totalitní hrůzy 50. let min. stol a ruské gulagy."
Deleatur mi zřejmě taky vidí do hlavy,ovšem hodně špatně. Nemám všechny politiky za bolševické zloděje vyjma katolíků. Když se podívám na české katolíky působící v politice za posledních 100 let
Šrámkem počínaje přes např. Plojhara, Bartončíka, Sachera či Svobodu a Kalouskem konče, tak by mezi nimi bolševiků a zlodějů bylo víc než dost. Ostatně nejsem volič KDU-ČSL, to už radši volím zelené producírující se na Prague Pride:) Dodám ještě, že lidem typu Ebiska, kteří se zřejmě na něčem nezákonném nepodíleli či v totalitě nežili, přestanu předhazovat především totalitní hrůzy 50. let minulého století a ruské gulagy teprv tehdy, až minulý režim přestanou opěvovat a jeho zločiny bagatelizovat či popírat.
guest Muž Joe73 ... 06.10.2012 12:53:50 ... (39/325)
Re (9): Aneb
Odpověď na příspěvek od Turunen z 04.10.2012 20:25:01:
Nečekal bych, že lízatko coby odměna za nejstupidnější výrok, tě bude tak motivovat:) Pustil ses do boje o něj opravdu se vší vervou. Sice by tě mohli chtít lidé jako Klaus diskvalifikovat tvrzením, že soudě z tvého písemného projevu určitě nejsi Čech, ale to musím razantně odmítnout už jen kvůli stále se zhoršujícím výsledkům českých žáků v porovnání s jinými státy. Za chvíli bychom totiž za Čechy nemohli považovat téměř nikoho a lidé jako Klaus bojující za národní zájmy Čechů by tak ztratili smysl života:) Do výčtu nehod Diany, hokejistů, polského prezidenta a kauz naší vlády je nyní již třeba přidat i tvůj příspěvek, neboť ten je také velká tragédie:)
Mně bylo už dávno jasné, že si Zavadila a spol. vláda zaplatila milióny. Za pár set tisíc by ze sebe voly před celým národem určitě nedělali:)
Klímovi s Kroupou stran Kajínka vyhrožoval dozajista Radek John, neboť nechce, aby měl ten úchvatný pořad tak velkou sledovanost jako v době, než opustil tým těchto inteligencí oplývajících investigavců a přešel k véčkařům s inteligencí ještě o poznání větší:)
guest Muž Joe73 ... 06.10.2012 09:33:43 ... (38/325)
Re (9): Aneb
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 04.10.2012 20:24:01:
To je častý jev i mezi katolíky, že za církev zcela mylně považují jen faráře, biskupy apod. a sami sebe opomíjejí. Podobně si mnozí pod pojmem stát představí jen poslance, ministry, úředníky a nikoli už občany.
guest Muž Turunen ... 04.10.2012 20:25:01 ... (37/325)
Re (8): Aneb
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 04.10.2012 17:10:20:
No já se ve škole učil že dřív církev měla dost velkej vliv to máš církev jako politiku tak vládla *3232* ikdyž už dnes není církev tak důležitá tak korupce, braní soukromích majetků a odsouzení nevinných lidí na smrt jsou společné znaky *4*
Jinak když to nazvu komunismus jako takový to nebude ale já osobně si myslím že pořád byl je a bude paradoxně s tím že by nám vládla ODS ...
A důvod proč si to myslím? no vemte si Princeznu Dianu , nehoda letadla s Polským prezidentem a českýma i slovenskýma hráčema, a všechny kauzy kolem naší vlády *4* tu vládu rozvedu prostě když někdo nejde s níma jde proti nim a hned má na účtě o několik milionů víc *4* jsou to takové (náhody) jak se zbavovat nepohodlných lidí v dnešním světě *47* taky vyšumělo do ztracena kauza odvolání policejního prezidenta Lessyho a všimněte si pokaždé co jsou ty průsery nahoře se to zahraje ho ztracena ... proč Kroupa s Klímou už neřeší Kajínka?? protože už jim někdo vyhrožoval *105*
Ebisek Muž Ebisek ... 04.10.2012 20:24:01 ... (36/325)
Re (8): Aneb
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 04.10.2012 17:10:20:

Jako informatik bych ti to upřesnil tak, že jsem měl namysli hlavně tu serverovou část, nikoli klientskou *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 z 33 | 30 | 31 | 32 | 33 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: