XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Nejstupidnější výroky xchatařů

 

Nejstupidnější výroky xchatařů

Nejstupidnější výroky xchatařů

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Sbírka citací těch nejhloupější výroků z místností, fór a profilů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 33 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 14.11.2012 10:12:22 ... (235/325)
Re (27): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 14.11.2012 09:02:04:
Nejsi první, kdo mi to vytýká. Povinné to není, takže se dál rozčiluj, že mě nemůžeš identifikovat. Ty si myslíš, že je neslušné zůstat anonymní, já mám zas za neslušné, když se za sebe nestydí člověk s tvýma názorama:) Napsal jsem toho zde za několik let hodně, z toho si každý může udělat o mé osobě obrázek, možná bude ostřejší, než když si ho udělá z tvého rádoby vtipně vyplněného profilu, kde se dozví, že chceš 23 dětí apod. I ta fotomontáž, že máš holku, je hodně průhledná:) Uvěřil jsem z tvého profilu akorát tomu, že jsi úplně na piču:) Já tu psal pravdivě svůj věk, odkud jsem, jaké mám vyznání atd. A fotku do profilu nedám, neboť by ses zhroutil, že jsem o 17 let starší než ty a vypadám líp. To ti prostě neudělám, až taková svině nejsem, jak si myslíš:)
Ebisek Muž Ebisek ... 14.11.2012 09:34:26 ... (234/325)
Re (28): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.11.2012 09:28:28:

No, jak jinak, děkuji za Váš názor pane *3*
guest Muž Joe73 ... 14.11.2012 09:28:28 ... (233/325)
Re (27): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 14.11.2012 08:58:14:
Do stejné řeky vstupují akorát idioti volící stále stejné idioty:) Není pak divu, že poslední troje volby (do sněmovny, krajů i senátu) vyhráli socani:) Ještě zbývá zvolit Zemana a potvrdit tak, že jsme idioti naprostí:)
Ebisek Muž Ebisek ... 14.11.2012 09:02:04 ... (232/325)
Re (26): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 13.11.2012 19:12:54:

Libi se mi, jak tady rika nekdo neco o profilech jinych, pritom sam si tam od registrace nevyplnil nic, natoz aby ukazal svou tvar *3* *3* Paradoxne, takovi jako ty meli vzdycky na internetu pocit nepremozitelnosti z vlastni anonymity a s radosti se navazeli do jinych, kteri se za sebe nestydi a nepisou pouze anonymni sracky na druhe *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 14.11.2012 08:58:14 ... (231/325)
Re (26): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 13.11.2012 19:06:41:

My, co o filozofii neco vime jsme presvedceni o skutecnosti, ze do stejne reky clovek vstupuje prave dvakrat :-) Viz. napriklad posledni dvoje parodie voleb *3*
guest Muž Joe73 ... 13.11.2012 19:12:54 ... (230/325)
Re (25): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 13.11.2012 02:24:52:
Chlape, být tebou tak se tak nenaparuju, že rozumíš fyzice a už seš dospělej:) A říkej mi chlapečku, já ještě nedospěl k tvé chytrosti, i když jsem starší než ty:)
Zrovna jsem si přečetl rozhovor se synem herce Šteindlera studujícím v Číně a musím tě zklamat, mladej chytrej Čech je minimálně ještě jeden:) Asi se brouci Pytlíci množí klonováním:) Koukl jsem na tvůj profil, takže vím, že jsi i starý jako on. Hledal jsem tam kompromitující materiály, ale že máš 3metráky jen potvrzuje tvé tvrzení, že kapitalismus nám nabízí samá nezdravá jídla:) Nedám sem ani žádnou tvou fotku, neboť si nejsem jist, která z těch krys jsi ty:)
Cituju ale toho Olivera Šteindlera: "Víte, evropský popis čínské reality, ať je, jaká chce, je pro mě, který tam žije, často nepochopitelný. Zdá se mi, že část světa ještě pořád žije v časech minulého století. Ani mým bývalým spolužákům to neumím vysvětlit, jak to je. V Číně jsou určité velmi přísné zákony a ty by se měly dodržovat. Na druhou stranu, na rozdíl od zbytku světa tam zrovna teď vzkvétá byznys. Když sednete v Pekingu do vlaku a jedete do vedlejšího města vzdáleného dvě stě kikometrů jako Praha - Brno, trvá vám to dvacet minut s kafíčkem v ruce a milou stevardkou po boku. Wolfová se ptá: Ale není přece v pořádku, že se popravují političtí vězni, že vůbec takoví jsou? Šteindler pokračuje: Bavíme se o tom velmi okrajově. Vidíme to z různých jiných úhlů, těžko k tomu něco říct. Koneckonců, každý by si měl zamést před vlastním prahem. Ale ve společnosti čínských studentů politiku rozhodně neřešíme."
Tak to je hloupý vysokoškolák bez rozhledu jak vyšitej. Tobě, který fňukáš nad úrovní Českých drah, by se tam jistě taky líbilo, zatímco mně by v tamním lágru asi vláčkem nesvezli ani na popravu... Možná bych si tam nemohl číst ani Frýbortovy postřehy z návštěvy Číny o šíleně zaostalém venkovu, hroznému smogu nad městy atd. Všimni si, jak Šteindler trvá na dodržování zákonů pevně jako ty. Neoblomí ho ani, že jsou na jejich základě popraveny mraky nevinných. Kouká prý na smrt nevinných z jiného úhlu. Jo, je pěkný, kolik lidí tam získá práci díky tomu, že mohou dělat kata. Naštěstí se Hitler zastřelil, jinak byste na světě byli hnedle tři obhájci zákonů, ten si zas potrpěl na dodržování Norimberských:) Ani nevíš, jak se stydím, že si místo zametání před kostelem dělám starosti o bližní zabíjené v Číně jak na běžícím pásu a že žiju v minulém století se svým černobílým viděním světa, kdy je pro mě masový vrah masovým vrahem i ve chvíli, kdy je zároveň dobrý byznysmen. Chápu Šteindlera i v tom, že se se spolužáky o politice nebaví, neboť je k tomu těžko něco říct. Možná maj popraviště i na školním hřišti, to se pak při znalosti čínských zákonů opravdu něco těžko říká:) Ale vzhledem k tomu, že on je evidentně kovaný bolševik, což asi bude jeho původem z Čech, tak si tam může beztrestně říkat své názory od rána do večera. Doufám jen, že se po studiích do Čech nevrátí, kreténů tu máme dost i bez něj:)
guest Muž Joe73 ... 13.11.2012 19:06:41 ... (229/325)
Re (25): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 13.11.2012 02:19:49:
Myslel jsem, že dle tebe už prase jsem, teď mi ale radíš, abych se jím stal. Dvakrát do jedné řeky nevstoupíš. Ani to nevíš?:) Když je dnes normální být teplý, chodit do kostela a škodit druhým, tak to já rád zůstanu ze dvou třetin nenormální:) S tím, že jsem se narodil jako heterosexuální altruista, který rád pobývá v sakrálních [ letos mi jeden inteligent sdělil, že sakrální je jakákoli stavba ve skanzenu, se znalostí cizích slov jsme tedy na tom v Čechách jako v Ostravě:) ] objektech od Santiniho, bych už asi stejně nic nenadělal:) I Deleatur asi ví, že jsou to vrozené věci. On se narodil jako homosexuální egoista [prásknu tu na něj, že nechodí ani k volbám, neboť dobro druhých v této zemi je mu fuk a se škodolibým úsměvem kvituje volební úspěchy různých ultra egoistů, obzvlášť mu bude dělat dobře, až Zeman z Hradu všechny zneuctí svým vybraným slovníkem, v parlamentu v podhradí urážel svatého Václava, na Hradě to asi bude samotný Kristus, který by pohany objímající stromy rád viděl obrácené na víru pravou:); jen doufám, že teď na mě zas někde Deleatur nenapráská, že na něj práskám:)], kterému jsou kostely ukradené natolik, že by církvi vrátil i katedrálu sv. Víta:)
Já si tu nehraju na katolíka tak jako ty si tu hraješ na komunistu a Einsteina, který se vyzná v kvantové fyzice:) Mimochodem, Einstein byl Žid jako tvůj oblíbený Fischer:) A k ženským se choval hůř než prase:) Možná i u tebe by se našla nějaká chybička, ale zatím se mi ji bohužel nepodařilo vyšťourat ani pomocí estébáckých metod:) Dáváš si záležet, aby si tě tu lidi pletli se samotným Pánembohem:) Ostatně, kdo jiný by na xchatu mohl dostat na starosti kecy o všem než vševědoucí spasitel, brouk Pytlík Ebisek:)
To by ti faráři byli idioti, pokud by si mysleli, že je tu ještě někdo nemá za pedofily a zloděje:) To, jací jsme v církvi hajzlové, už totiž vysílala mockrát nejen Nova, ale i Česká televize:) Neví to, tak jako vždycky, akorát ti idioti ze socdem, kteří dnes na tiskovce prohlásili, že nám koalice vrací majetek kvůli tomu, aby poškodila náš morální kredit ve společnosti. Ty voly za lidi nemůže považovat snad ani Panenka Maria:) Mimochodem, já v to trochu doufal, že ti komunisty znechutím tak, že nakonec přece jen těm volům ze socdem nedáš ve volbách košem:):):)
Ebisek Muž Ebisek ... 13.11.2012 02:24:52 ... (228/325)
Re (24): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe1973 z 12.11.2012 18:58:35:

Chlape, loni jsem složil zkoušku z kvantové fyziky *3*
Nějaké tady blbosti na odreagovávání prostě fakt neřeším. Člověk když dospěje, tak začne mít trochu jiné starosti, než to, jestli v násobilce dvou u čísla 274 514 při znalosti předchozího čísla udělá +2 a nebo ((x/2)+1)(2) *3**3*
Ebisek Muž Ebisek ... 13.11.2012 02:19:49 ... (227/325)
Re (24): Z fóra Česká politická scéna z 5.11.2012 a ze vzkazů od Ebiska
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 12.11.2012 14:21:14:

Tak se vyser na nějaké zásady křesťanství a buď prase tak jako každý jiný. Kdysi se za to člověk musel stydět, když byl gay, nebo když nehcodil do kostela, nebo když rád škodil druhým. Dneska už to jsou faktory zcela normální, takže si myslím že není třeba si hrát na katolíka, aby jsi na první pohled vypadal slušně a můžeě to sem psát normálně tak jako každý nekatolík. Dneska se za víru schovávají akorát zloději a pedofilové. Zloději, když chcou ukrást majetek a pedofilové si zase myslí že když kážou v kostele, tak nikoho nenapadne, že by po mši mohli v šatně osahávat chlapečky *18*
guest Muž Joe1973 ... 12.11.2012 19:25:15 ... (226/325)
indiges13 z fóra Islám z 9.11.2012
"Učení se asi tolik lišit nebude, ale dodržování těchto Kristových "myšlenek" církevními činiteli a církví samotnou je věc druhá. Samozřejmě chápu, že když měl Kristus kolem sebe pár desítek následovatelů, kdežto církev má pod sebou miliony věřících, je to velmi zásadní rozdíl a ukočírovat tyto masy je problém. Nic to ale nemění na tom, že z církve se stalo všechno to, proti čemu Kristus bojoval. Co by si asi Kristus myslel o dvoutisícileté historii křesťanství ?? Já bych řekl, že by si vzal dva trámky, hrst hřebů, někde na kopci by si stloukl kříž na kterém by se sám ukřižoval, aby na sebe vzal všechny hříchy své církve. Myslím si, že i jemu by bylo jasné, že tento jeho čin sebeobětování by na ty hříchy nestačil. To ale není jen problém církve, každá myšlenka i ta nejzbožnější a nejušlechtilejší, kterou vezmou lidé do rukou, tak končí tragicky, viz třeba komunismus.  ;-)))"

V církvi jsou lidi takoví i makoví, říct, že je z nás všechno, proti čemu Kristus bojoval, si koledovalo o zápis sem, ale  přimhouřil jsem oko, když si na Anketách šel se mnou do sprchy:)
Mrkni se na apoštoly, žádná morální bezhříšná elita to rozhodně nebyla, jeden z nich Ježíše zradil za pár kaček, další ho 3x zapřel, jiní toužili po výsadách atd., takže já myslím, že zas takovej rozdíl mezi církvi tehdy vznikající a dnešní nebude. A víš, kdo si tu povedenou partičku tehdy vybral? Sám Ježíš! Když čtu Bibli, tak je mi jasné, že žádné iluze si Ježíš o lidech nedělal. Svého nástupce svatého Petra dokonce  nazval satanem. Ostatně na kříž šel za naše hříchy, takže si asi ztěží mohl myslet, že jsme svatoušci. Tvé další věty už jsem ale na toto fórum dát musel, jinak by mě papež exkomunikoval:) A aby to nebylo vytržené z kontextu, vložil jsem celý tvůj příspěvek.
Co by si myslel o křesťanech a 2000 let církve? No dle mě vše viděl a vidí a řekl by asi jako Kubera na sjezdu ODS: "U mě dobrý. A co vy?" :)
Co se té sebevraždy týká, tak
za prvé Ježíš by nikoho (a ani sebe) nezabíjel, za druhé by ho i dnes spousta lidí s chutí ukřižovala a ze třetí ví nejen on, že stačilo to první ukřižování na hříchy lidstva:) Jaké myšlenky Krista skončily tragicky? Řekl např. Vezmi svůj kříž a následuj mě. To je platné stále. A co se  komunistických myšlenek týká, tak ty mi ušlechtilé a zbožné nepřijdou ani v zárodku:) Místo kříže, bolesti, nespravedlnosti a trápení slibují samé kraviny. Ještě víc se přežírat než doteď apod. Na to jim seru, já chci zůstat štíhlý:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 33 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: