XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Soukromá / Flirtík bez mazání

 

Flirtík bez mazání

Flirtík bez mazání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Mazání není naše hobby - tak pište
Bude to super   *88* Už tu budem rok Bude to super   *88* http://forum.rimmerrd.net Bude to super   *88*

Zakladatel: RimmerRD
První příspěvek: 07.06.2006 (kuzle.kuzlatko)
Celkem dní: 357 (ku 31. květnu 2007)
Průměr příspěvek/den: 13,71

.:: Spamer's Admins ::.
Černá hvězdička   *401* Certifikovaný muž   *370* carnero
Černá hvězdička   *401* Certifikovaná žena   *368* Krysa_1313
Černá hvězdička   *401* Certifikovaná žena   *368* kuzle.kuzlatko
Černá hvězdička   *401* Certifikovaný muž   *370* RimmerRD
Červená hvězdička   *373* Certifikovaná žena   *368* Kovovamince
Červená hvězdička   *373* Certifikovaná žena   *368* Mish.ka
Žlutá hvězdička   *371* Certifikovaný muž   *370* hedy..
Žlutá hvězdička   *371* Certifikovaná žena   *368* Yumy
Žlutá hvězdička   *371* Certifikovaný muž   *370* kyryk


Celkem jsem se začetl do historie fóra a působí to nostalgicky. Rok je i není krátká doba. Když se podívám na svůj rok stačil jsem 3 partnerky (Katku, Soňu a poslední Klárku), přestěhoval jsem se, stárnu (23 let skoro) a i ten jeden rok budí nostalgii, když si vzpomenu co bylo když jsem psal to a ono ... prostě zajímavé. Přeju všem spamerům mnoho štěstí ať se jim dobře spamuje a ať se zde ukáží i noví spaměři. Přeju hezkě lěto 2007 Slza štěstí   *20*

Sbohem přátelé   *87*


Jsi hluchý   *141*POZOR,POZOR HLÁŠENÍ V RUSKÉM JAZYCEPozor   *90*

Léto 2007 dnás dávno minulo,tak sem se rozhodla smazat soutěž vyhlášenou samotným RimmerRD
Kája nám zmizel z povrchu zemskýho,tudíž si to tu pučim na chvilku já..Ďáblík   *66*

Až vás popadne nějakej neuvěřitelně vtipnej nápad s tim co "sem" tak milostivě rozhejbejte vaše liný prsty a napište mi díkAnoanoano, to je ono   *47*

Jsi hluchý   *141*KONEC HLÁŠENÍ V RUSKÉM JAZYCEPozor   *90*

V uvozovkach   *1551*drobákV uvozovkach   *1551*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 16.10.2012 17:03:02 ... (Strom/Strom)
uííííí
*712*

*1551*drobák*1551* Valí-li okolí bulvy
chutě si potěchu urvi...
Ebisek Muž Ebisek ... 01.11.2012 01:09:26 ... (Strom/Strom)
Re: uííííí
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 16.10.2012 17:03:02:

umírá to tady všechno
guest Muž Petacz (stanisevsky.p@gmail.com) ... 13.11.2012 22:58:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): uííííí
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 01.11.2012 01:09:26:
To víš XChat už dávno není masovou záležitosti tak co bys čekal.. Všechno jednou upadne když se bude furt něco nového vymýšlet.
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 11.02.2013 18:37:11 ... (Strom/Strom)
Re (3): uííííí
Odpověď na příspěvek od Petacz ( mailto:stanisevsky.p@gmail.com ) z 13.11.2012 22:58:59:

Tak on není asi důvod něco vymýšlet. Spíš se jenom čeká,až přijde ještě větší úbytek lidí a pak se zavře krám. A moc se tomu nedivím. V době sociálních sítí,který jsou navíc mnohem líp vyřešený,nemá xchat moc šanci přežít. :)


*1551*drobák*1551* Valí-li okolí bulvy
chutě si potěchu urvi...
Ebisek Muž Ebisek ... 24.03.2013 19:45:57 ... (Strom/Strom)
Re (4): uííííí
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 11.02.2013 18:37:11:

Chyba Xchatu. Kdo brání Xchatu vývoj mobilních aplikací na IM chat, kdo tady dává nové funkce které by šly s dobou? Jediné, co se tady mění je množství reklam a jejich rozvržení. Absolutní neschopnost reagovat na nějaké aktuální dění, jediné co se trochu rozhýbalo, tak to byla volební místnost, o které jsem přemýšlel jestli je fatamorgána nebo fakt. Kdyby Centrum Holdings začalo preferovat vlastní chat, neskončilo by to v takových sračkách. Největší výsměch je to, když se podíváš na Aktuálně pod nějaký článek. Xchat diskuse? hahaháá, Facebook udělátko na komentáře. WTF? Dávat vlastní web zdarma konkurenci?
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 21.05.2013 17:07:00 ... (Strom/Strom)
Re (5): uííííí
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 24.03.2013 19:45:57:

Můžeš mi říct proč by to dělali, když byl chat ztrátovej i když tu bylo xkrát víc lidí než ted? :)
Co se reakci na"novou dobu" týka, tak si pamatuju, že zkoušeli vlastní sociální sít (Sitko.cz myslím), ale to moc nedopadlo.
A těžko říct jestli je fb skutečnou konkurencí. Je to úplně jiná forma služeb, než je centrum, seznam atd. Je to prostě masově používanej nástroj, díky kterýmu jiný služby můžou ulovit víc lidí/kliknutí na stránku/cokoliv. Proti tomu se nic moc špatnýho vlastně říct nedá. I když..asi jo..dá. Ale ono to vždycky je dost o přístupu jednotlivce k jeho informacím a jeho "obsahu". Ale to je na jinou debatu. :)

Takže vlastně nevím, co řešíš. Myslím, že normální lidi z chatu stejně tak nějak vyrostli/vyrostou.. :)

*1551*drobák*1551*
Valí-li okolí bulvy
chutě si potěchu urvi...
Ebisek Muž Ebisek ... 30.05.2013 00:21:09 ... (Strom/Strom)
Re (6): uííííí
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 21.05.2013 17:07:00:

To že je jedna služba účetně ztrátová nezbytně neznamená velký problém. Ztrátová může být z několika důvodů. Například Google+ je údajně také velmi ztrátový, nicméně zase díky tomu vydělávají jiné služby google (například Picasa, kde si lidi kupují větší prostor, aby mohli sdílet milióny fotek). Je to globální koncept propojení všech služeb.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: