XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení
Nápověda|Hledání

Další hvězdičky

Černé
Černou hvězdičku, tzv. VIP, mají návštěvníci, kteří se nějak víc zasloužili o chod XChatu, tedy bývalí administrátoři.

Výhodou černé hvězdičky je možnost nastavit si 100 řádků v místnosti a nevyhoditelnost, vyjma od administrátorů.

Nevýhodou je, že si je návštěvníci často pletou s administrátory a žádají od nich pomoc či radu.

V současné době výhody černé hvězdičky využívají:

acorpacorpville@centrum.cz
Bacterissxchat@bacteriss.net
Billy_BoyBilly_Boy@centrum.cz
Bircoff
blalablala@centrum.cz
Blondezwergviola@thielbeer.com
Bob.i.kBob.i.k@centrum.cz
Buldocekbuldog@centrum.cz
carnero
cernajscernajs@centrum.cz
Czerv
Electrocleanerelectrocleaner@centrum.cz
ELfkaM
Finch_manFinch_man@centrum.cz
Georgogeorgo10@centrum.cz
goorykgooryk.l@seznam.cz
GymJWMgymjwm@xchat.cz
jill77jira.l@centrum.cz
Joe-Blackcecen@seznam.cz
KeithTkeitht@centrum.cz
LorinkaL.oorinkaa@seznam.cz
makrela4sardinka4@centrum.cz
mar.tanmartin.tanecek@post.cz
MartinaMalaMala.Martina@email.cz
MedaBeedaa
MiLimili27@centrum.cz
mitch_ikmitch.buchanon@centrum.cz
MocelaUmbra
P.E.P.A.T.O.Rpepator.k@centrum.cz
Pav.mpav.m@centrum.cz
safety*5370*safety@centrum.cz
Segi001Segi001@centrum.cz
Sissirocnik1837@centrum.cz
Stanlistanli@seznam.cz
Tranceman
Waistnexwaistnex@centrum.cz
Wigginwiggin@centrum.cz
Wocaseek
XChat.czhelp@xchat.cz

Z toho:

GymJWM - Spoluvlastník XChatu, programátor, technická pomoc

XChat.cz - Informační nick serveru XChat.cz

Zbytek jsou dosud aktivní uživatelé, bývalí administrátoři, a mají ji za dobrou práci pro XChat, nebo jde o nedávno skončivší administrátory a běží jim tříměsíční doba od opuštění Týmu.

Nahoru

Ostatní
Takto jsou označeni administrátoři XChatu, členi XChat týmu, kteří se starají o hlídání pořádku a dodržování pravidel, o administraci fór, srazy, schvalování fotek, zakládání stálých místností...

Zelené - Administrátor ve zkušební době

Žluté - Plnohodnotný administrátor

Červené - Vedení XChat Týmu Nahoru