XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Velká prsa

Velká prsa

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*88* Máte rádi velká? *88* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž rudadablice ... 10.02.2010 09:46:52 ... (Strom/Strom)
jade
holka, to že jsi lopata víme všichni ale že se potřebuješ ztrapňovat je novinka
guest Muž J.A.D.E (J.A.D.E@seznam.cz) ... 10.02.2010 16:37:15 ... (Strom/Strom)
Re: jade
Odpověď na příspěvek od rudadablice z 10.02.2010 09:46:52:

Zakomplexovaná cím? Že ty se neumíš smířit s realitou, to je tvoje věc. A to tvoje trapné napadání někoho že vypadá ve 20ti na 40... Koukla si se někdy do zrdcadla? Já teda podle vzledu lidi nesoudím, ale bylo by mi trapně kdybych ukazovala na druhé a sama bych měla se sebou něco dělat. To že tady visiš když máš děti, probíráš tady na sklo svůj intimní život to by ses měla zamyslet raději nad sebou.
guest Muž rudadablice ... 10.02.2010 20:15:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): jade
Odpověď na příspěvek od J.A.D.E ( mailto:J.A.D.E@seznam.cz ) z 10.02.2010 16:37:15:
Víš co? Ty víš o mým životě houby tak se do něj neset a nestarej a o čem se já bavím nebo nebavím je čistě má věc, ty jsi další taková jak ubohá alienta? sorry ale čumět na místnost pod questem je prostě ubohost.... nebo třeba lézt příteli pod nick že...
guest Muž J.A.D.E (J.A.D.E@seznam.cz) ... 10.02.2010 20:39:13 ... (Strom/Strom)
Re (3): jade
Odpověď na příspěvek od rudadablice z 10.02.2010 20:15:59:

Tebe se zcela jistě nebudu ptát na to co můžu dělat a co ne, přilezla si sem ty. Já jsem se tady bavila s ostatníma. A takové ty slepičky tvého typu miluju, které říkají druhým že jim někdo zahne. A jooo vlastně ty jsi zasloužila matka co se stará dítě že ? No jo doufám že až jednou budu mít taky děti tak tady budu vysedávat a kdákat s ostatníma slepicema v kurníku o hovadinách. Ale tak proč bys měla trávit čas s dětma když tady můžeš kdákat o tom kdo jak píchá že ?
guest Muž rudadablice ... 10.02.2010 22:15:00 ... (Strom/Strom)
Re (4): jade
Odpověď na příspěvek od J.A.D.E ( mailto:J.A.D.E@seznam.cz ) z 10.02.2010 20:39:13:
Ježíš nestraš mě s tím že ty budeš mít někdy děti btw mám jedno a vzdělává se což vlastně tebe nemusí zajímat. a těmi ostatními myslíš komplex alientu a její druhej nick sl. nebo jak to má? Kdyby jste vy dvě slepice neryli do lidí který neznáte a chovaly se slušně a dospěle vůči ostatním kteří vás do teď měli v pi... nikdo by se s Váma nebavil
guest Muž xpocasix ... 16.03.2010 00:34:31 ... (Strom/Strom)
Re (5): jade
Odpověď na příspěvek od rudadablice z 10.02.2010 22:15:00:

Vrať standoslavovi ty peníze a nepitchuj tady.

http://mattysek.com/r-acbd

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: