XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

bivil Muž bivil ... 28.07.2012 17:51:57 ... (Strom/Strom)
bivil
tak mě vyhodil po debatě šeptem , a já se musel obrátit na admina . Neznal jsem důvod a v tom rozčilení jsem mu napsal že je kokot . A při tom kokot je přecě hezká hračka . Lepší jak píča ! Příště budu vážit slova .
Ebisek Muž Ebisek ... 28.07.2012 19:05:51 ... (Strom/Strom)
Re: bivil
Odpověď na příspěvek od bivil z 28.07.2012 17:51:57:

Měl jsi mu vysvětlit v jakém významu to píšeš, člověk pak neví jestli to je jako pochvala a nebo urážka *4*

Kdyby jste měli zase někoho v místnosti, který by vyhazoval, tak mi můžete psát /m nebo si mě najít, bývám tu teď až do rána a mám telefonní čísla, které mají tu páku najít někoho, kdo by záškodníka vykopl *4*
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 28.07.2012 20:52:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): bivil
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 28.07.2012 19:05:51:
Bereš tedy SS i zde? Skvělá zpráva! Třeba by se i podařilo cimru zase vrátit všem klukům, aby nebyla v kategorii Gay.
Pokud jde o Interseptora, ukazuje se na něm v plné nahotě nynější bída zdejší kádrové politiky. Ovšem ono není skutečně kde brát, stačí porovnat počet přidělených a fyzicky obsazených SS:-)
To, že si Sepťa půjčuje a nevrací, je už úplný detail*1*
Ebisek Muž Ebisek ... 29.07.2012 00:32:40 ... (Strom/Strom)
Re (3): bivil
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 28.07.2012 20:52:59:

Formálním stálým správcem být nemohu (protože pravidla xchatu to vylučují a já se svého SS u mě vzdát nehodlám), ovšem mohu do jisté míry kamarádsky zajistit něco, co je jinak těžce realizovatelné *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: