XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Grantik (bezdekj@centrum.cz) ... 04.01.2005 19:18:09 ... (Strom/Strom)
fuj
Kdybych býval tušil,že mu ještě nebylo 15,nikdy bych ho nepustil dovnitř,sem z toho pěkně znechucen a zhnusen,ještě že se nedělo nic,co by bylo trestné,každopádně na další akci mnou pořádanou budu požadovat ukázat občanku,je to nechutné
guest Muž Schorschi (schorschi@centrum.cz) ... 04.01.2005 19:54:57 ... (Strom/Strom)
Re: fuj
Odpověď na příspěvek od Grantik ( mailto:bezdekj@centrum.cz ) z 04.01.2005 19:18:09:
Ahoj, nejseš sám, kdo je v šoku.

Když jsem se to dozvěděl, tak mi úplně spadla čelist, a to jsem si myslel, že Necar si ze mě dělá jako vždycky srandu...

Myslím, že nejsme jediní, kdo takhle jsou v šoku. Pravda, když jsem setkal poprvé s Martinem, tak taky jsem po něm vyžadoval občanku, ale když je to už v grupě, tak nevím nevím...

Holt, jsme se poučili a už víme jak dál... proto ID u sebe, v každém případě.

Čusík

Schorschi
guest Muž Grantik (bezdekj@centrum.cz) ... 04.01.2005 20:39:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): fuj
Odpověď na příspěvek od Schorschi ( mailto:schorschi@centrum.cz ) z 04.01.2005 19:54:57:
Jasan,ted už pokud bude jiná akce,tak kdo nebude mít občanku sebou a neukáže mi ji,tak se bude moct otočit a zase jít,nepustím,ani náhodou,nechci mít malér,i když se nic nestalo,ale ono uplně stačí,že tam byl,mohlo se stát cokoliv a nějaký nevinný člověk by to ještě chudák odnesl

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: