XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci S/M

Kluci S/M

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*370**1310*Pouze pro mužské příznivce*90**1257* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 29.09.2006 11:55:14 ... (Strom/Strom)
filtry..
Myslim, že v tom opravdu není až tak velkej problém.... uživatelský seznamy nepřekážej ať sou jakkoli dlouhý.. pro ty co používaj příkazové zkratky to není už vůbec žádnej problém...spíše by bylo vhodné nainstalovat filtry na vstup nežádaného pohlaví do místnosti a možná by neškodilo dát cca 2minutovej filtr na nový nicky, který spamujou a roznášej reklamu a nesmysly...přece jen.. nezatěžuje to nás,ale adminy, když začnou bejt bombardovaní žádostma o KILL a BLOCKy.....Jinak Lederhosenovi pěkný den...*4*
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 29.09.2006 12:21:57 ... (Strom/Strom)
Re: Kdyby to bylo tak jednoduchý...
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 29.09.2006 11:55:14:

...tak to už snad je, ne? *14* Já hádám, že filtry byly zrušeny proto, že 1) za velkého humbuku byly rušeny místnosti s velkými filtry, díky čemuž byly jen pro úzký okruh uživatelů a nesplňovaly návštěvnost (Klid, původní Holky na holky), 2) asi se zjistilo, že když je minimálně 5iminutový filtr u každé stálé místnosti, tak nováčci, kteří sotva umí chatovat, se musí okamžitě naučit i založit si vlastní místnost a tam si příslušný počet odchatovat, často sami se sebou... *40**3*

V týhle situaci a když se ladí nový image Xchatu pochybuju, že se programátoři budou zdržovat doprogramováním filtru pro menšinu (ve většinových místnostech se vůbec vstup podle pohlaví nepředpokládá). Vsadil bych se, že v nejlepším případě by nabídli už naprogramovaný filtr podle certifikace (čímž by byl opravdu důsledný)... a KS/M skončili na xchatovém smetišti... *40**14*
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 03.10.2006 03:21:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): Kdyby to bylo tak jednoduchý...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 29.09.2006 12:21:57:
nehádám se o filtry... jen jsem řekl, že by nebylo od věci... uvedl jsem cca 2minutovej filtr...i s odůvodněním pro koho a za jakým ůčelem...nicméně.. nebazíruju na tom.... za druhé... místnost kluciS/M není přece o nováčcích...já třeba osobně, když sem si nick zakládal, tak jsem musel projít Tebou vcelůku přesně popsaným martiriem, neboť byl filtr n místnosti 15minut.... stejně tak jsem navrhl, že by bylo dobré nastavit filtr na vstup jen toho pohlaví pro které je určeno... jen jsem navrhl a netrvám na tom..... asi toliko... žiju si podle hesla : "Nikdo po mě nic nechtějte, já po vás také nic chtít nebudu.." & "Pokud nic nežádám, nic vlastně nechci" *4* Tedy.. shrnotu a podtrženo.... ukončíme tuto nikam nevedoucí debatu....*4* Jinak Ti přeju pěknej den ...
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 03.10.2006 14:45:31 ... (Strom/Strom)
Re (3): Kdyby to bylo tak jednoduchý...
<b/>Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 03.10.2006 03:21:30:

Fajn... příště se na to podívej globálně a ušetříš si námahu se zbytečnými návrhy... *4**3* "Hádám" jako, že se snažím uhodnout důvod, přesný by ti mohl sdělit jen někdo z vrchnosti. Hádaly by se teprve dejme tomu stálé místnosti v Městech a místech, kdyby v Sexu a neřestech byly povoleny třeba 2minutové filtry, "protože není o nováčcích". Já bych naopak řekl, že je; na "rozhlédnutí se" po nejzajímavější stálé místností je účet "guest". Osobně bych filtr podle pohlaví nenavrhoval z obavy, aby to neskončilo, kde by mělo - u filtru podle certifikace. Málokdo si uvědomuje, jak je Centrum benevolentní, že nedalo na Sex a neřesti povinnou certifikaci. A to vůbec ne proto, aby do KS/M nechodily holky převlečený za kluky. *66*
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 04.10.2006 00:40:51 ... (Strom/Strom)
Re (4): Kdyby to bylo tak jednoduchý...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 03.10.2006 14:45:31: Halt a tak.....:-))) *4* zkrátka a dobře... jak sem řekl... do puntíku... hehe
guest Muž Barley ... 08.10.2006 22:09:49 ... (Strom/Strom)
Re (4): Kdyby to bylo tak jednoduchý...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 03.10.2006 14:45:31:

benevolentní Centrum *1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: