XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci S/M

Kluci S/M

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*370**1310*Pouze pro mužské příznivce*90**1257* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MofFinland (Cee2cee@azet.sk) ... 27.06.2013 20:35:45 ... (Strom/Strom)
Rád by som radu
Nazdar chalani. Rád by som si kúpil kožené chapsy...trochu sa zdraham, je to istá investícia, potrebujem poradiť veľkosť a podobne. Mam asi 183cm, 83 kg, šortovej potavy, veľmi rád by som si ich zadovážil, len neviem ako to kúpiť. Našiel som super stránku, ale veľkosť. Akú veľkosť, chcel by som, aby boli fajne tesné, tak neviem, či mám kúpť moju klasickú veľkosť W34/L32 alebo mám kúpiť menšie, W32...dočítal som sa, že sa dajú nastaviť a stiahnuť, možno by bolo lepšie kúpiť menšie. Má niekto skúsenoti, viete poradiť? Dík
guest Muž chcinecozazit (Chcinecozazit@centrum.cz) ... 25.04.2014 03:03:25 ... (Strom/Strom)
Re: Rád by som radu-odpoved
Odpověď na příspěvek od MofFinland ( mailto:Cee2cee@azet.sk ) z 27.06.2013 20:35:45:
cao.zajdi do kazdeho motoshopu.prodejny koz.obleceni nebo pres net.motorkari.cz www.leatherfetish.de com gaygear.de gearfetish.com zaloz si profil a pres fora se dozvis vic..jinak jedny chapsy mam vel.3o-31 bez podsivky hladky cerny lesk.7743o1378 sms petr

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: