XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Magie

Magie

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
- Solve et coagula - 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž hermes_trismegistos (hermes_trismegistos@post.cz) ... 25.09.2004 15:59:28 ... (Strom/Strom)
ze by to byl lenin?
... no prosim a hned je wo cZem kafrat ... skoda, ze ten troj"dement"(hehe -asi ja ci co? :-) )
nema cas se usZastnit .... radeji se pujde wozZzraaat :-)
nebu uz je wozZzraalej? ... to kdyby wvww.edel .-) ale i kdyby wVwedel - by mu to nepomohlo ... je to vwvuuul ... ale k...rwa drat ani ta klaviatura uz neposloucha :-(o)

p.s: thats all falks
p.s2: thats really All Falks :_)))))))))))))))))) )))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))) ))))
guest Muž Elodia (elodi@centrum.cz) ... 25.09.2004 16:44:14 ... (Strom/Strom)
Re: ze by to byl lenin?
Odpověď na příspěvek od hermes_trismegistos ( mailto:hermes_trismegistos@post.cz ) z 25.09.2004 15:59:28:
*3*
guest Muž hermes_trismegistos (hermes_trismegistos@post.cz) ... 25.09.2004 18:22:10 ... (Strom/Strom)
Re (2): ze by to byl lenin?
Odpověď na příspěvek od Elodia ( mailto:elodi@centrum.cz ) z 25.09.2004 16:44:14:
no tebe bych chtel mit doma ---- porad che che cha cha, kdy bych se vyspal? *2*
guest Muž Elodia (elodi@centrum.cz) ... 26.09.2004 11:07:45 ... (Strom/Strom)
Re (3): ze by to byl lenin?
Odpověď na příspěvek od hermes_trismegistos ( mailto:hermes_trismegistos@post.cz ) z 25.09.2004 18:22:10:
Mě a doma? To bych To nikdy nepřála.....
Končím s blbostma, to forum je tady asi na jiný věci, co *88*
guest Muž hermes_trismegistos (hermes_trismegistos@post.cz) ... 27.09.2004 15:42:05 ... (Strom/Strom)
Re (4): ze by to byl lenin?
Odpověď na příspěvek od Elodia ( mailto:elodi@centrum.cz ) z 26.09.2004 11:07:45:
takto to velmi často končí - nejdříve pár relevantích příspěvků, později "hra slov"
ale i ze "hry" se zpětně může vyvinout zajimavá náplň fora, já bych to (imho) nezatracoval .-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: