XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Magie

Magie

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
- Solve et coagula - 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Komiau_Aliestra ... 02.10.2008 15:38:17 ... (Strom/Strom)
koureni koureni koureni bla bla bla
cigarety versus vesmir, vesmir versus magie

Rada bych se s vami podelila o moji soucasnou zkusenost s kourenim cigaret.
"pevne" jsem se "rozhodla" prestat kourit. Ano, chapu cemu se ted clovek ktery me dobre zna usmiva. jak ja s tezkou zavislosti prestanu asi tak kourit? Neresitelny problem? Pro me? Ano. Pro vesmír? Ne. Nechapete? Nevadi. Reknu vam k cemu doslo. Na zaklade meho napadu(opravdu s tim hnusnym kourenim prestat) jsem zahajila silnou autosugesci a programovani mozku na tema, cigarety se mi hnusi... Nepomahalo, dokonce jsem kourila prestoze jsem se uz presvedcila ze je to hnusne a upejpala se nad kazdym praskem jak se mi sviraly me chutove bunky. ten nikotin jsem do sebe nejak nacpat musela. Nejhorsi po ranu(kuraci znaji). Najit rozumny duvod abych teto cinnosti zanechala bylo pro men opravdu tezke. Nejaky zdravotni komplikace me fakt nevydesi. A pak se to stalo. Vesmir to zacal resit za me. Nevim rpoc ale nezda se mi jako nahoda ze neustale mi mizi cigaret y a co hur, plne krabicky. dost nevysvetlitelnym zpusobem. Jak si to zduvodnit je snad tak ze by mi to pokazdy co si koupim krabicku nejaky kolemjdouci slohnul. Score : 7ukradenych krabicek ze 4 dny. Uz me to fakt nebavi, vzdycky kdyz si je poridim zmizi. ... Treba fakt prestanu kourit.:)
Kez by. no i kdyz, je mi toho trochu lito.... aspon ze mizi samy.
M.
guest Muž stranger_in_darkness (sid@darksideforum.org) ... 04.10.2008 22:56:36 ... (Strom/Strom)
Re: koureni koureni koureni bla bla bla
Odpověď na příspěvek od Komiau_Aliestra z 02.10.2008 15:38:17:
mne mizi cigarety taky neustale ... koupim si krabicku a najednou se do ni podivam a je tam skoro pulka ... nebo treba nekdy je ta krabicka uplne prazdna !!! nevim cim to je ze cigarety proste mizi ... myslim ze jde o abnormalni lokalni odchylku v kontinuu casoprostoru ... mozna by stalo za to zjistit, zda se to stava jen na planete Zemi nebo i na ostatnich planetach ci na planetach v jinych galaxiich ... jak usuzuju ze sve "zivotni zkusenosti", bude se to tykat jen Zeme, proc ja se nenarodil treba nekde u proxima centauri... tam by mohy treba cigarety pribyvat ...
guest Muž Komiau_Aliestra ... 13.10.2008 15:23:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): koureni koureni koureni bla bla bla
Odpověď na příspěvek od stranger_in_darkness ( mailto:sid@darksideforum.org ) z 04.10.2008 22:56:36:

a nevykouris je mezitim nez zkontrolujes obsah? me zmizi rovnou i s krabickou
guest Muž stranger_in_darkness (sid@darksideforum.org) ... 13.10.2008 21:02:07 ... (Strom/Strom)
Re (3): koureni koureni koureni bla bla bla
Odpověď na příspěvek od Komiau_Aliestra z 13.10.2008 15:23:38:
ja myslim ze ne ... ze mizi sami ... tolik cigaret bych nevykouril :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: