XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Magie

Magie

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
- Solve et coagula - 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Cody666 (w.f.cody@email.cz) ... 28.02.2005 16:10:23 ... (Strom/Strom)
Nové thema:
Je třeba aby téma v jakékoliv diskuzi bylo moderované, aby to nebyl takový póvl jako tady? Mluvíme o masově navštěvovaných fórech. Více než 20-50 uživatelů...
???
guest Muž OliiTS (fo.olii@post.cz) ... 12.03.2005 11:39:37 ... (Strom/Strom)
moderace... a vůbec..
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:w.f.cody@email.cz ) z 28.02.2005 16:10:23:

No..Cody, jde ase o lidi.... jsou foora, kde opravda perfektně fungují i bez moderátorů... (například okolo věcí softwareu)... jsou foora co perfektně fungují a jsou moderovaná... třeba tyhle jsem viděl nějaké větší moderované fooorum o kouření(dýmky)... A pak máme mnoho fooor, např v oblasti mgii, a nefungují moc ani ty moderované..ani ty nemoderované... pokud to nedrží v prstech nějká malá skupinka.... většina má takovou dobu, kdy jede...a pak umřou... natrval...viz třeba esoteric.mysteria.cz... chaospace asi taky...

zde na xchatu v magii vidím obě možnosti...bud se to tu nebude moderovat...a pak to bude boprdel a nanic jako teď...nebo to bude moderované..a už vůbec nikdo nebude mít co říci....

jinak jakékoliv pokusy, které napadli pár lidí, jako vytvořit odkaladovou místnost pro satanisty a ty co si jdou jentak pokec... tak to mi taky přijde na nic.... takžeó pozvedání nějaké urovně zde bych si anni nenechával zdát.... xchat.cz determinuje to, jak budeou diskuze vypadat...

ke karikovi:myslím, že HGA je taková věc z thelemy, která byla předtm pod jiným jménem a je tu dosud.... takže v tech souvislostech zpětného odrazu, karmy, svědomí a HGA myslím, že je ta thelema snesitelná...ale karika to tam říká ještě lidštěji.. což se mi líbí.... jinak do toho okolo už tu thelemu strká až dost...((
Skoro mi přijde, že když se opravdu snaží...umí psát i vystížně... i srozumitelně...škoda, že to nedělá často...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: