XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Lechtivá erotika / Báječný sex

 

Báječný sex

Báječný sex

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Sex je náš, dělá dobře mně i tobě 
Vítejte na fóru místnosti Báječný Sex Láska na první pohled   *25* Užívejte si s námi báječného sexu až dosyta Ďáblík   *66*Po večeři trocha sportu   *2852*Noo...?   *566*

Info o místnosti:

RID: 5049631 | Adresa: http://mistnost.xchat.cz/bajecny-sex

Moderátoři: opiFka

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Veena ... 26.02.2012 00:25:43 ... (Strom/Strom)
Neberte drogy aaaano? (odshora)
<multimilionar_v_EURO> Jinak se ti lide neprobudi do reality:-(
<Veena> A jaká je realita?
<multimilionar_v_EURO> Ze sem chodi i realni lide,....asi si udelam CTR na tenhle nick, ale kdyz ja CTR uz mam,...
<Veena> Jako "otec xchatu" bys mohl vědět, že je to CRT
<Veena> Nebo vlastně jako člověk co umí česky ... CeRTifikace ... a ne CeTRifikace ...
<Veena> A reálnej člověk je někdo, kdo má prachy? Já totiž furt nechápu to tvoje poselství.
<multimilionar_v_EURO> CTR je letovy prostor, ale to je fuk a je jedno, kolik ma clovek penez, jen jde o ty lidi jako takove
<multimilionar_v_EURO> Kdyz nekdo neco napise, tak to tak se ma brat, ze to tak je a ne to rozporovat,...to same s fotkama slecen,...
<Veena> Tady nejde o rozporování, jestli seš, nebo nejseš milionář, ale že se chováš, jako kolosální kokot.
<multimilionar_v_EURO> chat je o zabave, o konverzaci, na to a k tomu byl stvoren, lide hledaji realitu a nekdo jen fikce, oddelis zrno od plev,...
<multimilionar_v_EURO> Nevadi mi, jak me titulujes, ja se za svoje dite nestydim, a jsem rad, ze je a ze se sem lide muzou chodit odreagovat v tom lepsim pripade
<multimilionar_v_EURO> btw:Co sem chodis delat ty?
<Veena> Ano o zábavě a konverzaci ... proto nechápu, že tady nabízíš svoje prachy. A to si mi zatim neosvítil.
<Veena> Já se sem chodim poslední dobou už jen kochat nad různorodostí lidstva ... a za lidma, co znám.
<multimilionar_v_EURO> Vis, kolik lidi jsem odsud uz zamestnal, dal jim praci, smer a maji ted co budovat? Chce to jen lidem otevrit oci,...
<Veena> Hele nějak mě to ani nezajímá.
<multimilionar_v_EURO> Treba me tesi, ze nekdo vi, ze jsem si v roce 1998 koupil Cordobu,...
<multimilionar_v_EURO> Nektere slecny nezapominaji a pripominaji se porad:-)))
<Veena> Odpovídáš mi na otázky, na který se neptám.
<multimilionar_v_EURO> Pouze ji nechavam projevit,...
<multimilionar_v_EURO> Nevim, jak ty, ale aspon ja verim tady kazdemu vse, co rekne, dokud se nepresvedcim o opaku a musim Ti rici, ze jsi me velmi mile prekvapila svym postojem v tomhle virtualnim zmatku
<multimilionar_v_EURO> Skryte talenty nekde musis najit a na chatech je plno perspektivnich, co umi ocenit, kdyz dostanou sanci a o tom to je
<Veena> Proč mám pocit, že si vedeš monolog a vůbec nezáleží na tom, co napíšu?
<multimilionar_v_EURO> Treba nejsi ten, kdo mi za to stoji, treba jsi u me take ve skatulce neverici Tomas
<Veena> Mě je fuk, jestli prachy máš nebo ne. Jde mi o to, že se tu chvástáš.
<multimilionar_v_EURO> Nejde o nic, jde jen o tu realitu. Neco pro ty lidi udelej a jen nemel a neurazej. Organizuj srazy, zaplat prostory, udelej na sve naklady tomboly, obcerstveni a neco tady te spolecnosti po sobe zanec
<multimilionar_v_EURO> Ber to jen jako dobrou radu,..nic vic, nic min
<Veena> Organizoval sem srazy, dělal sem tomboly, ale to v době, kdy na ty srazy někdo chodil. A ne když xchat je v úpadku jako teď.
<multimilionar_v_EURO> A az zase me budes opravovat, jak se pise CTR, tak se koukni do OP na zadni stranu, co tam mas v kolonce za titul
<Veena> Hele, seš fakt pošahanej, nebo jenom pod vlivem drog?
<multimilionar_v_EURO> Kdyby si to delal spravne, tak by v upadku nebyl. Kdyz jsem xchat.cz predaval NC, tak mel prumernou denni navstevnost 15500 ID
<Veena> Nejdřív napíšeš, že si uděláš CTR na nick, pak prohlásíš, že CTR je letový prostor a teď ještě meleš něco o titulech?
<Veena> Jako promiň, ale ... víš vůbec, co píšeš?
<multimilionar_v_EURO> Prave ta nevsimavost xchat teamu a nemoznost a neschopnost do toho davat sve prostredky, to zabiji vyvoj
<multimilionar_v_EURO> CTR je letovy prostor, tak proc bych si nemohl udelat svuj letovy prostor? Pokazde, kdyz jdu z ATR, tak si delam i letovy plan,..
<Veena> Jasně, udělej si letový prostor na nick ...
<Veena> Třeba oslovíš na xchatu nějakýho letovýho dispečera.
<multimilionar_v_EURO> Podivej se na svoji praci, kolik Ti chodilo lidi na sraz, kolik Te sraz stal vlastnich penez,...
<Veena> Ježiš už drž hubu prosimtě, meleš z cesty.
<multimilionar_v_EURO> Zase urazis, neumis se ovladat, to je Tvuj problem,..
<Veena> Já se umim ovládat, ale mě baví jen debaty na úrovni a ne když si někdo mele svojí a přitom naprosto o něčem jinym.
<Veena> Já se tě ptal proč si tu honíš ego, ty začneš kvákat o možnostech a penězích, na což sem se tě ani neptal.
<multimilionar_v_EURO> Jak si mam udelat toho panacka, co mas ty?:-))
<Veena> A fakt mě nebaví, když mluvíš o něčem jinym, než je téma.
<multimilionar_v_EURO> Nehonim nic,....a co honis ty?.-))
<Veena> Ten panáček je CTR, takže si založ letovej prostor. Nazdar.
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 04.04.2012 06:15:07 ... (Strom/Strom)
Re: Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od Veena z 26.02.2012 00:25:43:

Veeno, ty, jelikož jsi nikdy žádnou tvrdou drogu nezkusil ( troufám si na 100% tvrdit že ne ) nemůžeš vědět, že lidé pod vlivem drog jsou v úplně jiné dimenzi, mají strašnou potřebu si povídat, byť by měli vést monolog a je jim jedno co jim odpovíš, hlavně, že reaguješ a ukazuješ jim svůj "zájem" *3*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky*2200*@centrum.cz) ... 05.04.2012 19:18:31 ... (Strom/Strom)
Re (2): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla@gmail.com ) z 04.04.2012 06:15:07:
Ty jsi fetovala?*9*

*1730* opY *3190*
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 11.04.2012 19:36:03 ... (Strom/Strom)
Re (3): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od opiFka ( mailto:djmonky*2200*@centrum.cz ) z 05.04.2012 19:18:31:

nedramatizuj to *2303* Kdo kdy v mládí nezkusil nějakou drogu, ať už hulení, pervitin nebo něco jinýho ??? Až na pár slabých vyjímek skoro každý *1*

Takže tvůj výraz "fetovala" není zrovna na místě *1*



ača *2434*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky*2200*@centrum.cz) ... 11.04.2012 20:53:51 ... (Strom/Strom)
Re (4): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla@gmail.com ) z 11.04.2012 19:36:03:
Já zkusila jen trávu, kterou nepovažuju za tvrdou drogu a poměrně mi to k životu stačí *47*

No já jen, že jsi to psala docela jako člověk, co ví, o čem píše *40*
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 11.04.2012 21:49:10 ... (Strom/Strom)
Re (5): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od opiFka ( mailto:djmonky*2200*@centrum.cz ) z 11.04.2012 20:53:51:


Nejde o to, jestli je tráva tvrdá droga nebo ne, tady je debata celkově o drogách. Marihuana JE droga, stejně jako pervitin, koks atd. A taky o tom, že je dosti mladých ( ne jenom mladých ) kteří už něco zkusili. *2223*

Nebudu zapírat, že ve svých 18ti letech jsem zkusila špeka ( 1x a dost - skorem jsem se zeblila ) a taky jsem zkusila extázi jednou a pervitin ... a co ?? Teď budu za špatnou ?? Budete na mě koukat skrze prsty ?? *643* Je to 11 let a jako mladá jsem byla hodně zvědavá a experimentovala jsem se vším možným, tak proč nezkusit i to. Důležitý je to, aby si člověk uvědomil, že je to špatný a nespadl do toho. *90*

Nic víc, nic míň. *1*
guest Muž mattulllka (sv.mata@seznam.cz) ... 01.09.2012 04:26:55 ... (Strom/Strom)
Re (6): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla@gmail.com ) z 11.04.2012 21:49:10:
Jak muzes rict, ze travka je stejna droga, jako pervitin... ?? Rostlinka, neboli priroda preci nemuze uskodit.. uz zalezi na cloveku, jak si to ulozi do palice, zda bude hulit pro uklidneni, relax, pohodu.. nebot svoje chute rozsiri dal.. *1*
Ebisek Muž Ebisek ... 01.09.2012 06:28:55 ... (Strom/Strom)
Re (7): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od mattulllka ( mailto:sv.mata@seznam.cz ) z 01.09.2012 04:26:55:

No, to že co je z přírody nemůže uškodit říkej Jiřímu X Doležalovi, je ukázkou člověka, který se prohulil až k demenci *3*
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 01.09.2012 13:31:50 ... (Strom/Strom)
Re (7): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od mattulllka ( mailto:sv.mata@seznam.cz ) z 01.09.2012 04:26:55:
čoveče čti pořádně, než se vyjádříš :P já jsem nepsala, že je to STEJNÁ droga jako pervitin .. ale je to droga ?? Je *2223* tak nehuč *3**3*

btw. . . . máš recht .. bez Zdenečka by to nebyl Báječný sex .. nebo smích ?? *4472*
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky*2200*@centrum.cz) ... 01.09.2012 22:53:37 ... (Strom/Strom)
Re (8): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla@gmail.com ) z 01.09.2012 13:31:50:
To je prej ten s tím malým pérem, štěbetali vrabci na střeše *3*

*1730* opY *3190*
guest Muž LusiEllla (lusiellla@gmail.com) ... 21.09.2012 13:23:01 ... (Strom/Strom)
Re (9): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od opiFka ( mailto:djmonky*2200*@centrum.cz ) z 01.09.2012 22:53:37:

štěbetali, štěbetali *3**3* a i tu fotku jsem viděla *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: