XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Volný čas a sport / Bůh Tě má rád

 

Bůh Tě má rád

Bůh Tě má rád

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
NaSvatý Duch doVody buch,na Boží Tělo,doVody smělo 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

BogemanČerná hvězdička Muž Bogeman ... 14.02.2012 17:38:49 ... (Strom/Strom)
Zamyšlení
JA: Bože, môžem sa Ta niečo opýtať?

BOH: Samozrejme

JA: Sľúb mi, že sa nenahneváš...

BOH: Sľubujem

JA: Prečo si dopustil dnes na mňa toľko vecí...?

BOH: Čo tým myslíš?

JA: No, ráno som zaspal

BOH: Áno...

JA: Trvalo večnosť, kým mi naskočilo auto

BOH: Aha...

JA: K obedu som dostal sendvič, ktorý som si neobjednal - a musel som čakať!

BOH: A?

JA: Na ceste domov mi skapal mobil práve keď mi ktosi zavolal...

BOH: Chápem

JA: A ako keby toho nebolo dosť, prídem domov, a chcem si dať nohy do môjho nového masážneho stroja a zrelaxovať, a on prestal fungovať! Dnes nič nešlo správne!!! Prečo si to dopustil?!

BOH: Dovoľ mi to vysvetliť: Anjel Smrti stál nadránom pri tvojej posteli a ja som poslal jedného svojho anjela bojovať s ním o tvoj život. Nechal som ťa počas toho spať.

JA: (ponížený) Ach...

BOH: Nedovolil som tvojmu auto naštartovať, lebo sa objavil na tvojej ceste opitý vodič, ktorý by ťa nabral, ak by si vtedy po tej ceste šiel

JA: (zahanbený)

BOH: Tá osoba, ktorá pripravovala na obed tvoj sendvič bola chorá a nechcel som, aby si dostal to, čo mala ona. Vedel som, že nemôžeš meškať do práce.

JA: (v rozpakoch) Aha...

BOH: Tvoj telefón sa vybil preto, lebo človek ktorý ti práve volal chcel klamať na teba iným ohľadom toho, o čom ste sa akože po telefóne rozprávali. Ani som ti s ním nedovolil hovoriť, preto si krytý.

JA: (nežne) Rozumiem, Bože

BOH: Ach, a ten masážny stroj bol chybný a vyhodil by ti elektriku v celom dome ten večer.

JA: Je mi to tak ľúto, Bože...

BOH: Neľutuj, len sa uč Mi dôverovať..., vo Všetkých veciach..., v dobrých aj zlých...!

JA: Budem Ti dôverovať!

BOH: A nepochybuj, že Môj plán pre tvoj deň je VŽDY LEPŠÍ, než ten tvoj plán.

JA: Nechcem pochybovať. Dovoľ mi len povedať Ti Bože, ďakujem Ti za všetko dnes.

BOH: Ne je zač, dieťa. Bol to len ďalší deň, keď som bol tvojím Bohom a veľmi rád sa starám o svoje deti
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 05.07.2015 07:33:07 ... (Strom/Strom)
Re: Zamyšlení
Odpověď na příspěvek od Bogeman z 14.02.2012 17:38:49:

Jo to je velmi hezky napsáno, jen nevím co by Bůh odpověděl na podobný dotaz někoho komu v některé z mnoha válek krutým způsobem povraždili celou rodinu. Nebo někomu komu banda násilníků znásilnila dceru a ona se z toho zbláznila, nebo …… ………
guest Muž MacCh (ABCMacCh@centrum.cz) ... 05.07.2015 09:56:06 ... (Strom/Strom)
Re (2): Zamyšlení
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 05.07.2015 07:33:07:
ty pořád nechápeš že bůh dovoluje zlo proto aby se ukázal charakter hříchu ne proto že by si liboval v utrpeni , všem zlounům však ale jednoho dne bude konec., jsi znechucen životem a vybíjiš si zlost ale zbytečně.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 05.07.2015 10:24:23 ... (Strom/Strom)
Re (3): Zamyšlení
Odpověď na příspěvek od MacCh ( mailto:ABCMacCh@centrum.cz ) z 05.07.2015 09:56:06:

To že obyčejný člověk někdy toleruje zlo, to se dá pochopit. Mnohdy mu nic jiného nezbývá. Ale bytost všemohoucí, vševědoucí a nekonečně dobrá zlo tolerovat už z principu nemůže. Buďto jeden z výše popsaných atributů nemá, nebo vůbec neexistuje.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: